Menu
zavřít

Ložnice VALERIE

Masivní dřevo, nadčasový design, dokonale ručně broušené oblé hrany. To je postel VALERIE.

Ložnice VALERIE

Ustelte si v oblacích

Pokud toužíte po nábytku, který zharmonizuje krásu přírodního dřeva s moderním designem, postel VALERIE je pro vás to pravé. Tato nádherná postel vám nejenom poskytne dokonalé místo k odpočinku, ale také se stane středem vaší ložnice.

Masivní dřevo pro odolnost

Každý kus dřeva použitý na postel VALERIE je pečlivě vybrán a zpracován, aby zajistil dlouhou životnost a kouzlo přírodního materiálu. Díky tomu je postel nejenom vizuálně působivá, ale také odolná vůči opotřebení.

 

Levitující vzhled

Toužili jste někdy spát ve vzduchu? S postelí VALERIE to bude možné! Díky své konstrukci se postel zdá, že levituje ve vzduchu, což vytváří kouzelný a jedinečný pocit. Každá noc bude pro vás zážitkem, který si budete rádi připomínat.

Spojení řemesla a technologie

Zatímco masivní dřevo hovoří o tradičním řemeslu, postel VALERIE neskrývá i dotek moderní technologie. To vše za účelem dosáhnout nejvyššího možného pohodlí a uživatelské přívětivosti.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jako jedni z posledních výrobců v České republice vyrábíme ložnice z vlastní masivní průběžné spárovky. Jen tak můžeme zajistit maximální kvalitu, pevnost a stálost materiálu.

Tato kráska je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Radost pohladit

Perfektně zakulacené hrany

Pro zaoblení všech hran nábytku a precizní ruční broušení je radost večer usedat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele. Pevnost a stabilita celé postele je i tak více než špičková.

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici VALERIE podívat

Děláme radost lidem

Napsali jste nám