Menu
zavřít

Obývací stěna LINE

Obývací stěna LINE poskytuje spojením přírodního masivního dřeva a přírodního materiálu WoodTouch harmonický celek, který vyzařuje elegancí a zároveň splňuje nároky na kvalitu a udržitelnost. LINE přináší do obývacích pokojů příjemnou atmosféru s nádechem čistých jednoduchých linií a nadčasové kombinace materiálů.

Obývací stěna LINE
Obývací stěna LINE

Moderní minimalistický design

Nová kolekce obývacích stěn LINE poskytuje spojením masivního dřeva a přírodního materiálu WoodTouch harmonický celek, který vyzařuje elegancí a zároveň splňuje nároky na kvalitu a udržitelnost. Kolekce LINE přináší do obývacích pokojů příjemnou atmosféru s nádechem čistých jednoduchých linií a nadčasové kombinace materiálů.

Různé varianty komod

Nakombinujte si obývací stěnu podle svého vkusu

Více variant komod a knihoven z kolekce LINE najdete v našem ceníku.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jen díky skutečně kvalitnímu materiálu je celá kolekce tak exkluzivní. Obývací stěna LINE je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Kombinace přírodních materiálů

Přírodní materiál WoodTouch

 U variant komod s WoodTouch používáme na přední čílka zásuvek přírodní materiál WoodTouch, který dodá celé obývací stěně moderní vzhled. Vybírat můžete z šesti barevných odstínů.
Nábytek s přírodním materiálem WoodTouch nabízíme pouze s povrchovou úpravou olejování.

Barevné kombinace dle vašich představ

Odstíny dřeva

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.
Nábytek s přírodním materiálem WoodTouch
nabízíme pouze s povrchovou úpravou olejování.

3D návrh zdarma

Nevíte si rady s rozvržením obývací stěny?

Potřebujete upřesnit základní rozmístění v místnosti a pomoct s návrhem obývací stěny? Nebo potřebujete nábytek na míru přesně podle vašich představ? Rádi navrhneme v souladu s vaší představou moderní a funkční interiér. 

Mám zájem o tuto službu