Reference

A jakou zkušenost
s námi máte Vy?

Napište nám
Zkušenosti našich zákazníků

Napsali jste nám

Český Krumlov, 16. července 2021

"Hezky jsme se vyspali"

Dobrý den paní Chumchalová,
chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Váš obětavý a trpělivý přístup. Včera nám matrace přišly. Hned jsme je vyměnili za ty staré a hezky jsme se vyspali.
Měla jste pravdu, že 17 cm je dostačující. Pokud budeme ještě něco potřebovat, ráda se obrátím zase na Vás.

S přátelským pozdravem
Regina H.

Cheb, 7. července 2021

"Je krásná a pohodlná"

Dobrý den,
k rozbalení a kompletaci postele LEILA jsme se dostali až téměř po měsíci. Je krásná a pohodlná a moc jí to u nás sluší.

Krásný den
Hana Š.

Ľubotín, 21.červen 2021

"Vrelo odporúčam vaše vyrobky mojim známym"

Dobrý deň pani Rydlová,
chcem vám poďakovať za váš výrobok s ktorým sme veľmi spokojný aj s kvalitou a montážnym  prevedením ktore je veľmi jednoduché ale zároveň aj kvalitne. A samozrejme aj spanie  na tejto posteli je super. Vrelo odporúčam vaše vyrobky mojim známym.

Ďakujem a prajem pekný deň.
Igor G.

Dolní Břežany, 9. června 2021

"Chtěli bychom Vám poděkovat za dodání postele"

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za dodání postele a ochotu vyřešit všechny naše nestandardní požadavky. Postel ja krásná. Pánové, kteří nám ji montovali, byli také výborní. Velice opatrní, pečliví a ochotní. Jsme spokojeni.
Při montáži nám pánové říkali, že možná bude třeba vyměnit písty za silnější, až dáme matrace a skutečně na jedné straně, kde je matrace o něco těžší, rošt nedrží po otevření nahoře. Bylo by tedy možné je vyměnit?
Poděkování výše jsme vám chtěli napsat tak jako tak a teď to společně s tím požadavkem na výměnu pístů vypadá účelově, ale věřte nám, že to tak není 🙂

S pozdravem,
Jakub V.

Praha, 7. června 2021

"Ocenili jsme profesionalitu
vyřízení zakázky"

Vážená paní Rýdlová,
dovolte nám potvrdit, že dodávka obou postelí společně s dalšími Vašimi výrobky, jakožto i dodatečnými službami (zaplaceny v hotovosti oproti vydanému příjmovému dokladu), byla provedena v pořádku a v souladu s předem domluveným harmonogramem.
Ocenili jsme, ostatně jako i při všech předchozích dodávkách, profesionalitu vyřízení zakázky, úroveň komunikace a rovněž i vstřícnost zaměstnanců společnosti Jelínek, s nimiž jsme se setkali.
Děkujeme za Váš přístup a přejeme Vám mnoho úspěchů v práci.

S pozdravem 
Ing. Alena M.

Praha, 7. června 2021

"Ocenili jsme profesionalitu
vyřízení zakázky"

Vážená paní Rýdlová,
dovolte nám potvrdit, že dodávka obou postelí společně s dalšími Vašimi výrobky, jakožto i dodatečnými službami (zaplaceny v hotovosti oproti vydanému příjmovému dokladu), byla provedena v pořádku a v souladu s předem domluveným harmonogramem.
Ocenili jsme, ostatně jako i při všech předchozích dodávkách, profesionalitu vyřízení zakázky, úroveň komunikace a rovněž i vstřícnost zaměstnanců společnosti Jelínek, s nimiž jsme se setkali.
Děkujeme za Váš přístup a přejeme Vám mnoho úspěchů v práci.

S pozdravem 
Ing. Alena M.

Prostějov, 30. dubna 2021

"Vaše výrobky každému doporučuji"

Dobrý den,
jsem spokojen, i montáž proběhla v pořádku. Ložnice je krásná, nádherně zpracované masivní dřevo, zaoblené okraje. Matrace lehce tužší, ale vyhovuje, ráno nebolí záda. Vaše výrobky každému doporučuji.

Děkuji moc, ať se Vám daří! Jindřich T.

Bratislava, 26. dubna 2021

"Som veľmi spokojná"

Dobrý večer,
som veľmi spokojná, čo sa týka Vašej zásielky poťahov na madrace, ktorá prišla ešte minulý týždeň na Slovensko do Bratislavy. Sú super kvalitné, som rada, že som sa na Vás obrátila, veď postelné madrace mám od Vás už pekných 20 rokov a sú stále veľmi dobré. Veľa úspešných zakázok Vám prajem a všetko dobré,
Vaša spokojná zákazníčka Dana B. z BA

Brno, 23. dubna 2021

"Ráno jsme byli odpočatí"

Dobrý den, pane Suchý,
slíbila jsem Vám recenzi vašich matrací 🙂
Od té doby, co na matracích spíme, manželovi úplně zmizely migrény. Já mám problémy s bederní páteří v poloze na zádech, nedovedu si vysvětlit, čím to je, protože jsem v nižší váhové kategorii a matrace by měla být pro mě spíše tvrdší.
Každopádně první noc jsme cítili velkou změnu a ráno byli odpočatí, na matracích se spí perfektně, měli jsme je objednat mnohem dříve!
Ještě jednou děkujeme za ochotu a zdravíme Vás.

S pozdravem
Helena a Roman Z.

Modřice, 15. února 2021

"Odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni"

Dobrý večer,
mám pocit, že musím něco napsat vašim majitelům a prosím o předání..
Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení. Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!

Marta H.

Praha, 26. března 2021

"Z nového nábytku jsme doslova unešení"

Vážený kolektive firmy Jelínek,
v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž, která nám byla poskytnuta jako bezplatný bonus. Velmi si toho vážíme. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.
Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit.
Děkujeme za vše.

Michal, Praha

Bratislava, 20. listopadu 2020

"Váš matrac bolesť vyriešil"

Milí Jelinkovci.

Vyspávam na Vašom madraci a som veeeľmi spokojná.
Mala som veľké, niekoľkoročné problémy s bolesťou chrbtice. Aj pol roka po operácii (2017- apríl). Vďaka. Váš madrac bolesť vyriešil. Neprikrášľujem.
Nech sa Vám darí v zdraví.

S pozdravom
Jana Š.

Plzeň, 6. října 2020

"Prostě paráda"

Dobrý den,
minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace.
Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci..

Hezký den přejí
Libuše a Vladimír P.

Chomutov, 21. září 2020

"Profesionální a příjemná spolupráce
při výběru matrací"

Vážená paní Dlabalová,
ještě jednou vám velmi děkujeme za profesionální a velmi trpělivou a příjemnou spolupráci při výběru matrací Sára Spirit a postele Michaela plus.
Obojí nám bylo dodáno začátkem srpna a vše proběhlo v naprostém pořádku. Vaši montážní technici se opět chovali velmi profesionálně a byla "radost se na jejich práci dívat".
Řešili jsme sladění barvy a vzhledu postele s naším dalším nábytkem v ložnici a rozhodnutí zvolit Michaelu Plus v barvě Milk se zdá být výborné. Myslím, že této posteli uvedená barva velmi sluší a dělá z ní "moderní " postel.
Nepochválili jsem ty, kteří postel a matrace vyráběli - takže poděkování i jim. Tady ovšem teprve čas prověří jejich kvalitu. Ale věříme jim.
Děkujeme za vaši trpělivost a ochotu.

Jana a Pavel S.
Chomutov

Trenčín, 10. června 2020

"Zostal len prijemny dojem"

Dobrý deň pani Rýdlová,
síce s oneskorením (ale predsa) sa Vám (aj kolegom) chcem poďakovať... Nábytok je pekný, všetko bolo dovezené v poriadku, zostal len príjemný dojem. Nech sa Vám darí...
Ešte raz vďaka.

S pozdravom
Oľga

Uherské Hradiště, 26. června 2020

"Opravdu moc děkujeme"

Dobrý večer paní Koubková,
v dalším mailu přeposílám potvrzení o platbě za objednávku.
Jinak bych Vám chtěla skutečně moc poděkovat za vstřícnost, ochotu a rychlost, s jakou s námi komunikujete.
Opravdu moc děkujeme. Věřte, že tohle je věc, která nás ubezpečuje v tom, že vaše firma bude vždycky mezi prvními, budeme-li cokoliv z nábytku vybírat.
Krásný den, pohodu a zdraví :).

Alice M.

Třemblat, 26. května 2020

"Klobouk dolů"

Dobrý den,

v návaznosti na naši objednávku bychom Vám rádi poděkovali za celou její realizaci.
Nábytek je opravdu skvělý, montáž proběhla rychle a v přátelském duchu a hlavně zpracování je bezchybné, nádherná práce, jsme z něj nadšení.
Prosím vyřiďte "klobouk dolů" mistrům truhlářům.
Ať se nadále daří.

Tereza & Matěj H.

Brno, 21. května 2020

"Oceňuji servis, který poskytujete"

Dobrý den paní Rýdlová,
vlnky v pořádku dorazily. Právě jsem je bez problémů vyměnil. S potěšením vám sděluji, že velice oceňuji servis, který poskytujete. Prodat umí kde kdo kde co, ale tohle neumí každý.

Děkuji Vám
Libor T.

Mikulov, 20. května 2020

"Naprostý top!"

Dobrý den pane Jelínku,
moc rádi bych touto cestou pochválili Vašeho zaměstnance prodejny v Brně pana Karla Suchého za skvělé poradenství, díky němuž jsme se rozhodli si od firmy Jelínek pořídit postel do ložnice i s příslušenstvím.
Jeho přístup byl nenucený, velmi příjemný a hlavně informativní, ve srovnání s poradenstvím u konkurence naprostý "top"!.
Přejeme nadále šťastnou ruku ve výběru Vašich zaměstnanců /spolupracovníků.

S pozdravem
Jiří a Markéta P.

Kuřim, 21. listopadu 2019

"Maximální spokojenost"

Dobrý den.
Děkujeme za dodávku zboží. Křeslo vypracované do posledního detailu, dokonce i zip na opěrném polštářku.
Maximální spokojenost.

Hezký den.
RM.

Praha, 11. listopadu 2019

"Příjemný přístup k zákazníkovi"

Dobrý den paní Vorlová,
dnes přivezli objednaná křesla a je vše v pořádku. Chtěli bychom ještě jednou pochválit firmu Jelínek za skvělý design a tedy pohodové užití křesel.
Vám děkujeme za příjemný přístup k zákazníkovi a také velmi ochotné partě, která křesla přivezla.
Děkujeme.

S pozdravem
Vostárkovi

Nové Strašecí, 24. října 2019

"S vděčností moc děkuji!"

Dobrý den pane inženýre,
jak jsem Vám slíbila, tak Vás informuji, že jsme včera navštívili vaši prodejnu v Praze Průhonicích a opravdu udělali závaznou objednávku postele Gabriela Plus. MOC si vážím preciznosti a kvality zpracování vašich výrobků. S vděčností MOC děkuji!
Také bych si dovolila pochválit vašeho výborného prodavače, pana Jiřího Pipu, který se nám velmi ochotně věnoval a spoustu věcí nám poradil.
Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků a všude vás nesmírně chválím a budu v tom velmi ráda pokračovat. Pokud se toho dožiji, chtěla bych i svým vnučkám dát radu, aby si koupili nábytek od vás......

S pozdravem a přáním JEN VŠEHO DOBRÉHO
Jana S.

Praha, 17. června 2019

"Vybraná matrace je skvělá"

Dobrý den,
paní Vorlová z prodejny Nusle, Praha je profesionál na svém místě. Před 10 lety jsem byla vážně nemocná se zády a zakoupila poprvé vaši matraci.
Letos jsem zvážila její výměnu, tuto středu jsem si odvezla matraci spolu s polštářem a počkala raději dvě noci. Nyní mohu napsat, že vybraná matrace je skvělá.
Díky ochotě a profesionálnímu přístupu paní Vorlové jsem si matrace mohla důkladně vyzkoušet, opravdu jsem si poležela a ze tří vybrala tu správnou. Přikoupila jsem zároveň i chránič matrace a polštář, dostatečně vysoký pro oporu hlavy. Bolavá záda téměř necítím, dobře se na ní leží a ve spojením s doporučeným polštářem (kde jsem jen vyměnila váleček za tužší), je ležení téměř dokonalé.
Samozřejmě doufám, že matrace opět vydrží tolik let.
Přeji hodně spokojených zákazníků a nám klientům takové prodavačky jako je paní Vorlová.

Krásný den
Jitka

Novinky

Aktuálně z JELÍNEK

Archiv novinek
Blog

Píšeme pro Vás

Více z blogu
Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za Vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za Vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.