Menu
zavrieť

Spálňa VALERIE

Masívne drevo, nadčasový dizajn, dokonale ručne brúsené oblé hrany. To je posteľ VALERIE.

Spálňa VALERIE

Usteľte si v oblakoch

Ak túžite po nábytku, ktorý zharmonizuje krásu prírodného dreva s moderným dizajnom, posteľ VALÉRIA je pre vás to pravé. Táto nádherná posteľ vám nielen poskytne dokonalé miesto na oddych, ale tiež sa stane stredom vašej spálne.

Masívne drevo pre odolnosť

Každý kus dreva použitý na posteľ VALÉRIA je starostlivo vybraný a spracovaný, aby zaistil dlhú životnosť a kúzlo prírodného materiálu. Vďaka tomu je posteľ nielen vizuálne pôsobivá, ale aj odolná voči opotrebovaniu.

 

Levitujúci vzhľad

Túžili ste niekedy spať vo vzduchu? S posteľou VALÉRIA to bude možné! Vďaka svojej konštrukcii sa posteľ zdá, že levituje vo vzduchu, čo vytvára kúzelný a jedinečný pocit. Každá noc bude pre vás zážitkom, ktorý si budete radi pripomínať.

Spojenie remesla a technológie

Zatiaľ čo masívne drevo hovorí o tradičnom remesle, posteľ VALÉRIA neskrýva aj dotyk modernej technológie. To všetko za účelom dosiahnuť najvyššie možné pohodlie a užívateľskú prívetivosť.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Ako jedny z posledných výrobcov v Českej republike vyrábame spálne z vlastnej masívnej priebežnej škárovky. Len tak môžeme zaistiť maximálnu kvalitu, pevnosť a stálosť materiálu.

Táto kráska je k dostaniu v dvoch drevinách, DUB a DUB RUSTÍK . DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Radosť pohladiť

Perfektne zaguľatené hrany

Pre zaoblenie všetkých hrán nábytku a precízne ručné brúsenie je radosť večer sadať či ráno vstávať z postele. Navyše vďaka ustúpenému sokli nemusíte mať obavy zo zakopnutia o nohy postele. Pevnosť a stabilita celej postele je aj tak viac ako špičková.

Ako nábytok vyrábame
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na spálni VALÉRIA pozrieť

Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám