Menu
zavřít
Děláme radost lidem

Výběr produktů pro Vás

Reference

Zkušenosti našich zákazníků

 • Dobrý den,
  minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace. Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci.

  Libuše a Vladimír P., Plzeň

 • Vážený kolektive firmy Jelínek,
  v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž, která nám byla poskytnuta jako bezplatný bonus. Velmi si toho vážíme. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.
  Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit.
  Děkujeme za vše.

  Michal, Praha

 • Dobrý den,

  v návaznosti na naši objednávku bychom Vám rádi poděkovali za celou její realizaci.
  Nábytek je opravdu skvělý, montáž proběhla rychle a v přátelském duchu a hlavně zpracování je bezchybné, nádherná práce, jsme z něj nadšení.
  Prosím vyřiďte "klobouk dolů" mistrům truhlářům.
  Ať se nadále daří.

  Tereza & Matěj H., Třemblat

 • Dobrý den, pane inženýre,
  jak jsem Vám slíbila, tak Vás informuji, že jsme včera navštívili vaši prodejnu v Praze Průhonicích a opravdu udělali závaznou objednávku postele Gabriela Plus. MOC si vážím preciznosti a kvality zpracování vašich výrobků. S vděčností MOC děkuji! Také bych si dovolila pochválit vašeho výborného prodavače, pana Jiřího Pipu, který se nám velmi ochotně věnoval a spoustu věcí nám poradil.
  Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků a všude vás nesmírně chválím a budu v tom velmi ráda pokračovat. Pokud se toho dožiji, chtěla bych i svým vnučkám dát radu, aby si koupili nábytek od vás......
  S pozdravem a přáním JEN VŠEHO DOBRÉHO

  Jana S., Nové Strašecí

Reference
Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Novinky

Aktuálně z JELÍNEK

Archiv novinek
Blog

Píšeme pro Vás

Více z blogu