Menu
zavřít

Obývací stěna ELEN

Vůně dřevěného nábytku vnese do Vašeho domova zvláštní moc a energii. Elegantní křivka zvýrazňující přirozenou kresbu dubového dřeva vytváří u komod z nábytkové řady ELEN funkční úchytku.

Obývací stěna ELEN
Jednoduchá linka

Obývací stěna
s vůní dřeva

Vůně dřevěného nábytku vnese do Vašeho domova zvláštní energii. Elegantní křivka zvýrazňující přirozenou kresbu dubového dřeva vytváří u komod z nábytkové řady ELEN funkční úchytku.

Elegantní úchytka

Linka zakomponovaná v celé kolekci vytváří na komodách funkční úchytku, která usnadní otevírání zásuvky.

 

 

Perfektně zaoblené hrany

Všechny produkty této kolekce jsou vyrobeny z nezávadného masivního dřeva, které je následně upravováno rukama našich řemeslníků.

 

 

Poličky

Poličky v komodách a barových skříňkách ELEN jsou standardně skleněné (sklo čiré/ kouřové) na přání Vám vyrobíme poličky dřevěné.

Barová skříňka ELEN

Barovou skříňku ELEN nabízíme v několika různých variantách. Zaleží jen na Vás, jestli si zvolíte samostatně stojící se soklem nebo ji postavíte na jinou komodu. Jste milovníci vína? Pokud ano, jistě Vás osloví varianta se zabudovanou vinotékou.

Spousta možností

Kolekce ELEN nabízí
velké množství prvků

Sestavte si obývací stěnu podle svých představ! Kolekce ELEN nabízí velké množství různých komod a knihoven, které lze libovolně kombinovat. 

Jak nábytek vyrábíme
Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Obývací stěna ELEN je k dostání ve dvou dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. 
DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny. BUK je světlejší, pružnější a má jemnější strukturu.

Naše kvalita
Barevné kombinace dle Vašich představ

Obývací stěna v mnoha odstínech dřeva

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na obývací stěnu ELEN podívat