Menu
zavřít

Proč JELÍNEK?

Založeno v roce 1897 na Valašsku

Rodinná tradice

"Poctivou prací získat důvěru zákazníka." bylo motto našeho prapradědečka, který před více než 125 lety začal s výrobou nábytku. My v jeho odkazu pokračujeme i dnes a vyrábíme kvalitní nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost po generace. 

Poctivé řemeslo a ruční práce

Vyrábíme na Valašsku

Všechny naše výrobky jsou s hrdostí vyrobeny ve Valašském Meziříčí, kde má naše rodina a firma své kořeny. Spojením poctivého řemesla, ruční práce a moderních technologií vznikají v naší dílně výrobky prvotřídní kvality.

Máme 30 let zkušeností

Rozumíme spánku

Den i noc začíná v posteli. Základem kvalitního spánku je nejen postel, ale především kvalitní matrace. Proto jsme v roce 1992 rozšířili výrobu o oblast ortopedických lamelových matrací s vědomím, že spánek je jedním z nejdůležitějších aspektů života.
Máme přes 30 let zkušeností a za tu dobu jsme vyrobili matrace pro více než 200 000 zákazníků. Léta zkušeností a promyšlená konstrukce našich matrací SÁRA zajišťuje, že Vám dokážeme vyrobit matraci na míru přesně podle Vašich přání a potřeb.

Více o matracích
Osobní a individuální přístup

Nábytek i matrace
vyrábíme na míru

Ve Valašském Meziříčí máme vlastní výrobu nábytku i matrací. Díky tomu jsme schopni prakticky všechny naše výrobky, jak nábytek tak i matrace, upravit na míru Vašim požadavkům. 

Dovezeme, vyneseme, smontujeme

Máme vlastní dopravu a montážní techniky

Nabízíme kompletní servis. Disponujeme vlastními dodávkami a naši montážní technici si poradí s téměř každým prostorem. Zboží naložíme u nás ve skladu a vezeme rovnou k Vám. Tím, eliminujeme možnost poškození dopravou, které by mohla vzniknout při překládání zboží. Objednané výrobky Vám přivezeme, vyneseme a smontujeme přímo na místě. Po montáži po sobě uklidíme a odvezeme všechny obalové materiály. Vy tak máte vše bez starostí a v klidu si můžete užívat svého nového nábytku nebo matrací.

Jsme tu pro Vás!

Servis a prodloužená záruka 5 let

Je pro nás důležité, aby Vám náš výrobek sloužil po generace. Na naše výrobky poskytujeme nadstandarní záruku 5 let a poskytujeme záruční i pozáruční servis všech našich výrobků. Pokud se vám náhodou doma nábytek od JELÍNKA poškodí (např. mechanické poškození), neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme nebo k vám pošleme našeho technika. 

Prověřená kvalita

Certifikáty a ocenění

Kvalitu výrobků pravidelně prověřujeme ve státních zkušebnách. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné,  máme na ně certifikáty nebo technické listy a potvrzení z akreditovaných zkušeben o zdravotní nezávadnosti.

Také jsme získali již mnoho certifikátů kvality. Ortopedická matrace SÁRA získala 6x ocenění CZECH MADE a obdržela certifikát ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK.

Udržitelnost je pro nás důležitá

Šetrně k přírodě

Udržitelnost u nás začíná výběrem kvalitních materiálů. Protože jen to, co dlouho vydrží a dělá radost po celý život, je skutečně udržitelné. Díky kvalitním materiálům Vám náš nábytek vydrží po generace a neskončí po pár letech používání na skládce. 

Zbytkové dřevo, které obsahuje vady a piliny, které při zpracování dřeva vznikají využíváme k vytápění naší výrobní haly, showroomu a kanceláří.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.