Menu
zavřít

Exkurze ve výrobě
nábytku

Zjistit více

Vyrábíme ve Valašském Meziříčí

Jak vyrábíme nábytek z masivu?

Přijďte zažít jedinečnou atmosféru rodinné firmy se 125 letou tradicí. Provedeme Vás naší výrobou a ukážeme Vám jednotlivé kroky při výrobě nábytku. Uvidíte jedinečné spojení moderních technologií a tradiční poctivé ruční práce, jejichž výsledkem jsou výrobky z masivního dřeva, které dělají lidem radost v jejich domovech.

Exkurze pro veřejnost

Prohlídka naší firmy je vhodná pro kohokoliv, kdo chce nahlédnout pod pokličku výroby nábytku z masivu. Jednotlivci, rodiny, přátelé či známí všech věkových kategorií mají u nás dveře otevřené.

Minimální velikost skupiny je 5 osob, maximální 12 osob. Pokud jste jednotlivec, či větší skupinka, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro Vás vymyslíme individuální řešení.

Exkurze pro školy

Přemýšlíte, jestli je exkurze vhodná i pro školy? Rozhodně ano! 
Navštěvují nás základní školy, střední školy i odborná učiliště. V případě většího počtu účastníků nás kontaktujte a individuálně se domluvíme, jak bude exkurze probíhat. 

Vstupné

Dospělí                                                                        50,-Kč/os.

Děti do 15 let, studenti, senioři od 70 let             30,-Kč/os.

Naši zákazníci                                                            ZDARMA

Exkurze probíhají první středu v měsíci nebo dle dohody.
Časový rozsah: 60 – 90 minut.
Ceník je platný od 1. 7. 2022, změny jsou vyhrazeny.
Platba vstupného je možná pouze v hotovosti.
Na exkurzi je nutné se předem objednat!

Zajímá Vás, jak dlouho schne dřevo pro výrobu nábytku? Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými dřevinami? Jaká je výtěžnost? To vše a ještě mnohem více se dozvíte během prohlídky výrobou naší firmy JELÍNEK. Představíme Vám léty prověřené postupy výroby nábytku, které vedou ke vzniku jedinečného kusu nábytku, který se stane ozdobou jakéhokoli interiéru. Proto neváhejte a navštivte nás ve Valašském Meziříčí!