Menu
zavřít
  • Domů
  • Spolupracujeme s VZP

Spolupracujeme s VZP

Jste klientem Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP ČR) a zároveň členem Klubu Pevného Zdraví? Neváhejte využít benefity, které můžete získat na základě našeho partnerství s VZP.

Postel je jedním z nejúžasnějších vynálezů všech dob. Při spánku je člověk schopen zregenerovat až 90 % svých fyzických a duševních sil. Na to, zda se ráno vzbudíte odpočatí a plní energie, má rozhodující vliv právě volba správné matrace. Zdravý a pohodlný spánek je základem regenerace nejen vaší páteře, ale celého těla. Ne nadarmo se říká – ve zdravém těle, zdravý duch!

Pečujte o své zdraví a dopřejte si kvalitní spánek na ortopedických lamelových matracích SÁRA v ložnici z přírodního masivního dřeva. Masivní dřevo vnese do vašeho domova příjemnou a pohodovou atmosféru a nezaměnitelnou vůni dřeva.

Klub Pevného Zdraví stejně jako my myslí na zdraví svých klientů. Klub Pevného Zdraví stejně jako my myslí na zdraví svých klientů. A proto členové Klubu Pevného Zdraví získají slevu 10 % na sortiment matrací a doplňků (vyjma náhradních komponentů) při předložení své členské karty KPZ na našich podnikových prodejnách JELÍNEK. Sleva se nevztahuje na již zlevněný sortiment.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Tým firmy JELÍNEK

 

Navštivte nás

Podnikové prodejny JELÍNEK