Menu
zavřít

Sedací souprava RÁCHEL

Rozkládací sedací souprava RÁCHEL nabízí pohodlné posezení. Křesla vyrábíme s úložným prostorem nebo s rozkládacím mechanizmem. Jednotlivé prvky lze kombinovat a vytvořit rohovou sestavu.

Sedací souprava RÁCHEL
Pohodlné sezení

Příjemné posezení
pro celou rodinu

Rozkládací sedací souprava RÁCHEL nabízí pohodlné sezení. Křesla vyrábíme s úložným prostorem nebo s rozkládacím mechanizmem. Jednotlivé prvky lze kombinovat a vytvořit rohovou sestavu.

Jeden design, mnoho výrobků

Ucelená nábytková sestava

Pro oblíbenost kolekce RÁCHEL jsme vyvinuli také obývací stěnu stejného designu. Portfolio produktů RÁCHEL je tak nebývale široké. Navíc dokážeme uspokojit atypické požadavky na jednotlivé produkty či sestavy.

Rozkládací křeslo

Pro příležitostné
přespání

Křesla RÁCHEL vyrábíme ve variantě s úložným prostorem nebo rozkladem. Jednoduchým rozložením získáte lůžko pro příležitostné přespání.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Obývací stěna ELEN je k dostání ve dvou dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. 
DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny. BUK je světlejší, pružnější a má jemnější strukturu.

Naše kvalita
Barevné kombinace dle Vašich představ

Sedací souprava v mnoha barevných odstínech

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Varianty křesel RÁCHEL

Křeslo RÁCHEL s úložným prostorem
Křeslo RÁCHEL rozkládací
Dvoukřeslo RÁCHEL s úložným prostorem
Dvoukřeslo RÁCHEL rozkládací
Trojkřeslo RÁCHEL s úložným prostorem
Trojkřeslo RÁCHEL rozkládací
Křeslo RÁCHEL rohové
Konferenční stolek RÁCHEL
Jsme Vám blízko

Kde se můžu na sedací soupravu RÁCHEL podívat