Menu
zavřít

Obývací stěna FLABO

Rádi bychom vám představili naši oblíbenou obývací stěnu FLABO, která je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a navržena renomovaným designérem Jochenem Flackem. Kolekce nabízí velké množství prvků, které je možné různě kombinovat a stylově navazuje na styl naší oblíbené ložnice FLABO.
 

Obývací stěna FLABO
Design Jochen Flacke

Obývací stěna
z masivního dubu

Spolehlivost, odolnost a přírodní krása přenesená do vašeho obývacího pokoje. Kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s německým designérem Jochenem Flacke a nabízí velké množství prvků, které je možné různě kombinovat. Jednotlivé prvky obývací kolekce navazují na styl velmi oblíbené ložnice FLABO.

Energie masivního dřeva

Odpočinek v obývacím pokoji s designovým nábytkem, který je vyroben z přírodního dubu Vám dodá energii navíc.

Prvotřídní kování

Naše obývací stěny jsou vybaveny kvalitním kováním s tlumenými dojezdy zásuvek a s tlumeným zavíráním dvířek komod.

Elegantní a vzdušné

Komody o výšce jedné zásuvky je možné montovat přímo na zeď. Díky tomu vytvoří iluzi levitace, čímž navazují na design ložnice FLABO.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jen díky skutečně kvalitnímu materiálu je celá kolekce tak exkluzivní. Obývací stěna FLABO je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Radost pohladit

Perfektně zaoblené hrany

Všem zaobleným hranám dodáváme lásku ručním broušením, díky tomu jsou hrany příjemné na dotek. I zásuvky s vyfrézovaným úchytem projdou rukami našich šikovných brusičů. Třísku si s nábytkem od nás nezadřete!

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle Vašich představ

Obývací stěna v mnoha odstínech dřeva

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na obývací stěnu FLABO podívat

Děláme radost lidem

Napsali nám