Menu
zavřít

Ortopedické lamelové matrace SÁRA

Matrace SÁRA obsahují unikátní lamelový systém, který citlivě podepře a protáhne vaši páteř a uvolní meziobratlové ploténky. Regenerujte každou noc naplno a vstávejte ráno svěží a odpočatí! Využijte nyní dopravu zdarma na všechny matrace SÁRA.

Průvodce výběrem matrace

Nevíte si rady s výběrem správné matrace a její konfigurace? Vyzkoušejte našeho chytrého a rychlého rádce.

Spustit průvodce výběrem matrace

Chcete se ráno probouzet odpočatí?

Tak dobře a kvalitně spěte! Spánkem trávíme třetinu života a jeho kvalita se promítá i do zbývajících dvou.

Podívejte se, jak vám matrace SÁRA pomůže ke kvalitnímu spánku.

Matrace SÁRA pomohla již více než 200 000 lidem zdravě a pohodlně spát.

Matrace SÁRA je jako skládačka

Každá z našich ortopedických lamelových matrací se skládá ze tří základních částí. Každý komponent je vyměnitelný, takže lze jednoduše měnit konfiguraci či obnovovat životnost matrace.

Ortopedický lamelový rošt

Základem každé z našich matrací je ortopedický lamelový rošt složený z bukových lamel a tří podélných nosníků, které vyrábíme pro váhové kategorie do 60 kg, 60-80 kg, 80-110 kg a nad 110 kg.

Roznášecí vrstva

Na ortopedickém lamelovém roštu leží roznášecí vrstva (pěna), která ovlivňuje povrchovou měkkost matrace. Vybírat můžete z nabídky několika roznášecích vrstev s různými vlastnostmi a zvolit si právě tu, která pro vás bude nejpohodlnější.

Snímatelný potah

Celá matrace je "zabalena" do snímatelného pratelného potahu. Všechny naše potahy jsou prošity antialergickou vrstvou pro maximální hygienu.

Maximální prodyšnost a hygiena

Lidské tělo přes noc vypotí až jeden litr potu, který se musí někam vstřebat. Pokud se vstřebávat nebude, budete se v noci přehřívat. A nejen to! V matraci se budou tvořit plísně, množit roztoči a bakterie. I kdyby jste nebyli alergici, tohle určitě nechcete.

Právě prodyšnost naší matrace jsme dotáhli k dokonalosti. Matrace SÁRA totiž dýchá. Ortopedický lamelový rošt, který tvoří jádro matrace je plný vzduchu. Při změnách spánkové polohy do sebe matrace pumpuje nový vzduch a tvoří tak suché a čisté prostředí napomáhající správné termoregulaci organismu.*

*matrace SÁRA funguje nejlépe položena na pevné prodyšné podložce jako je např. laťový rošt s mezerami mezi latěmi

Relaxace páteře i nervové soustavy

Ortopedický lamelový rošt dokáže dostatečně pevně a přitom citlivě zkopírovat tvar těla v jakékoliv poloze, správně jej podepřít, dokonale uvolnit a protáhnout. 
Při spánku v poloze na boku, zůstává osa páteře rovná, při ležení na zádech ve svém přirozeném, fyziologicky zakřiveném tvaru. Tím dochází k lepšímu prokrvení meziobratlových plotének a celkové relaxace nervové soustavy.

Dlouhá životnost a obnovitelné komponenty

Myslíme na vás i na přírodu. Proto si dáváme záležet na výběru kvalitních materiálů s dlouhou životností. Kvalitní studené HR nebo latexové pěny, bukové lamely i veškeré potahy vám budou sloužit mnoho let.

Nejen, že vám matraci vyrobíme na míru, jednotlivé komponenty navíc můžete kdykoliv vyměnit za nové a tím životnost své matrace ještě prodloužit.

Náhradní komponenty
Garance vrácení peněz

A co když mi matrace nesedne?

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení peněz.

Více o garanci