Menu
zavřít

Jídelní stůl RADIX a židle TAMMI

Jídelní stůl je místo, kde se setkává celá rodina. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o pohodlí. Stůl vyrobený z masivního dřeva je unikátním prvkem nejen v kuchyni, ale i v obývacím pokoji. 

Jídelní stůl RADIX a židle TAMMI
Stoly a židle z masivu

Kus přírody
ve vaší jídelně

Stůl z masivního dřeva dodá vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí. Skvělým doplňkem ke stolům jsou židle TAMMI z dubového masivu.

Použitý materiál

Základem je kvalitní dřevo

Stůl RADIX vyrábíme ze 40 mm silného masivního dřeva DUB, DUBU RUSTIK a  jádrového JASANU. DUB RUSTIK a JASAN nabízíme v povrchové úpravě olejem NATUR nebo HONEY.
Židle TAMMI
vyrábíme ze 100 % dubového masivu.

Důmyslná a pevná
konstrukce

Povrchová úprava nejvyšší úrovně

Barevné kombinace dle vašich představ

Stoly vyrobené z masivního DUBU upravujeme akrylátovým lakem s možností namoření na požadovaný odstín dle vzorníku. 
Stoly vyrobené z dřeviny DUB RUSTIK a JASAN jádrový upravujeme přírodním olejem NATUR, horní vrstva odolný stolový olej. 
U dřeviny DUB RUSTIK jsou přirozené velké suky a praskliny, které jsou černě vytmeleny.
Židle TAMMI nabízíme v barevných variantách podle našeho vzorníku. Pokud si nevyberete z naší nabídky olejů či moření můžeme Vám namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku.

Čalounické látky

Jak vybrat čalounickou látku?

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, proto jsou levnější.

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Tyto látky mají povrchovou úprava TEFLON nebo AQUACLEAN, které se velmi snadno čistí. 

Kůže

Do této kategorie patří přírodní kůže od českého dodavatele. Kůže je příjemná a hebká na dotek, ale přitom má silný a odolný povrch, který se nedá lehce protrhnout či poničit. Kůže je velmi vhodná pro alergiky.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na RADIX & TAMMI podívat