Menu
zavřít

Matrace

Vyspěte se i vy do růžova na matraci SÁRA s unikátním lamelovým systémem. Dejte sbohem bolestem zad a kloubů. Nyní doprava zdarma na všechny matrace a doplňky nad 5 000 Kč.

Matrace

Průvodce výběrem matrace

Nevíte si rady s výběrem správné matrace a její konfigurace? Vyzkoušejte našeho chytrého a rychlého rádce.

Spustit průvodce výběrem matrace

Chcete se ráno probouzet odpočatí?

Tak dobře a kvalitně spěte! Spánkem trávíme třetinu života a jeho kvalita se promítá i do zbývajících dvou.

Podívejte se, jak vám matrace SÁRA pomůže ke kvalitnímu spánku.

Proč ortopedické lamelové
matrace od JELÍNKA?

Garance spokojenosti

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení peněz.

Prodyšnost

Díky konstrukci lamelového roštu může matrace „dýchat“ a velmi dobře odvádět nežádoucí vlhkost. Prodyšné jsou také veškeré pěnové a potahové materiály. Díky vynikající prodyšnosti nevzniká v matraci prostředí vyhovující bakteriím, plísním a roztočům.

Správná podpora páteře

Ortopedický lamelový rošt zabudovaný v matraci se dokáže vaší postavě ideálně přizpůsobit, čímž umožní vašemu tělu potřebnou relaxaci. Správná poloha páteře sníží tlak na meziobratlové ploténky a zajistí jim potřebnou regeneraci.

Dlouhá životnost matrace

Myslíme na vás i na přírodu. Proto si dáváme záležet na výběru kvalitních materiálů s dlouhou životností. Kvalitní studené HR nebo latexové pěny, bukové lamely i veškeré potahy vám budou sloužit mnoho let.

Vyrobeno na Valašsku

Každý je trochu jiný. Proto matrace SÁRA vyrábíme na míru přesně podle potřeb vašeho těla. Nevíte si rady se správnou konfigurací? Náš průvodce výběrem matrace tu je pro vás.

Obnovitelné komponenty

Matrace SÁRA je jako skládačka. Nejen že vám ji vyrobíme na míru, ale jednotlivé komponenty navíc můžete kdykoliv vyměnit za nové a prodloužit tím životnost matrace nebo změnit její konfiguraci.