Menu
zavřít

Ložnice AMI

AMI je minimalistická a nadčasová postel. Kromě úložného prostoru má i noční stolky s přírodním linem, které vytváří příjemný, moderní kontrast k masivnímu dřevu. 

Ložnice AMI

Vyspěte se jako na obláčku

Postel AMI je symbolem spojení přírodního dřeva a moderního designu. Každý detail této postele je promyšlený a precizně zpracovaný, což vytváří dokonalý základ pro váš spánek. Kombinace masivního dřeva a přírodního materiálu WoodTouch na nočních stolcích dodává posteli AMI jedinečný a elegantní vzhled, který osvěží každou ložnici.

Elegantní design

Postel AMI je mistrovským dílem z masivního dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a eleganci. Její minimalistický design se hodí do každého interiéru a přináší do vaší ložnice touhu po relaxaci a odpočinku.

Otevírání na dotek

Zásuvky nočního stolku postele AMI a zásuvky komod disponují technologií „push-to- open“. Tato technologie umožňuje otevřít zásuvku jednoduchým stiskem, což dodává nočním stolkům minimalistický vzhled bez tradičních úchytek.

 

LED podsvícení postele

K posteli AMI nabízíme LED osvětlení, které krásně podtrhne elegantní vzhled postele. Můžete si zvolit osvětlení se stmívačem umístěné za hlavovým čelem postele nebo osvětlení „U“ umístěné na rámu postele. 

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jako jedni z posledních výrobců v České republice vyrábíme ložnice z vlastní masivní průběžné spárovky. Jen tak můžeme zajistit maximální kvalitu, pevnost a stálost materiálu.

Tato kráska je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Radost pohladit

Zkosené hrany

Kolekce AMI ukazuje, že dřevo jako materiál patří do moderního interiéru. Zkosená hrana dodává posteli odlehčený minimalistický vzhled při zachování maximální pevnosti masivu.

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na AMI podívat

Děláme radost lidem

Napsali jste nám