Menu
zavřít

Zaměření a 3D návrhy interiéru zdarma

Naše služby

Zaměříme váš interiér

Máte již svoji představu, jak by měl váš interiér vypadat? Nebo si nejste jistí a potřebujete poradit? Rádi k vám přijedeme, zaměříme požadovaný interiér a zpracujeme 3D návrhInspirujte našimi realizacemi.

Vytvoříme 3D návrh na míru

Potřebujete pouze upřesnit základní rozmístění v místnosti? Nebo potřebujete nábytek na míru přesně podle vašich představ? Rádi navrhneme v souladu s vaší představou moderní a funkční interiér. Podívejte se na již vytvořené 3D návrhy.

Osobní i online prezentace

Vytvořený 3D návrh vám rádi představíme osobně u nás na showroomu. Pokud za námi nebudete mít čas přijet na osobní schůzku rádi vám ho pošleme na e-mail, případně odprezentujeme online (např. přes Skype) a doladíme s vámi detaily.

Chci zaměření/ 3D návrh zdarma

3D návrhem zdarma je myšleno vyhotovení základní vizualizace nábytku JELÍNEK v interiéru zákazníka (nevytváříme návrhy s produkty jiných výrobců). Samotné zpracování základního návrhu je zdarma a je nezávazné. Vytvoření více variant návrhu nebo úprava základních vizualizací mohou být zpoplatněny. V takovém případě se cena za 3D návrh odečítá z ceny zakázky.

Spojte se přímo s odborníky

Naši designéři vám rádi poradí

Kontaktní osoba pro Prahu a okolí

Antonín Rublič

Zástupce pro architekty a designéry

Kontaktní osoba pro Moravu

David Srněnský

Zástupce pro architekty a designéry

Kontaktní osoba pro Slovensko

Lenka Mikulková

Zástupce pro architekty a designéry