Přijedeme k Vám

Doprava a montáž v ČR a SR

Abychom Vám zajistili kompletní servis, rádi Vám vše dovezeme naší vlastní dopravou. Máte možnost si zvolit z více typů dopravy nebo osobního vyzvednutí.

Doprava JELÍNEK

Na Vaše přání Vám můžeme zajistit dopravu, případně montáž našich výrobků. Disponujeme několika vlastními vozy a nábytek rozvážíme v pravidelných rozvozech po celé České republice a Slovensku.

Cena dopravy

  • do 100 km 2 % z ceny objednávky (min. cena dovozu je 290,- Kč)
  • nad 100 km 3 % z ceny objednávky (min. cena dovozu je 290,- Kč)

Počítáno z ceníkových cen produktů a vzdálenosti od Valašského Meziříčí. V ceně není zahrnuta vynáška do bytu.
Na základě našich zkušeností doporučujeme tento typ dopravy zejména při objednávce nábytku.

Osobní odběr na prodejnách JELÍNEK

V případě objednávky matrací nebo jiných drobných doplňků (polštáře, náhradní komponenty,…) nabízíme možnost osobního odběru zdarma na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Brně, Valašském Meziříčí nebo Bratislavě. Osobní odběr nábytku je možný pouze ve Valašském Meziříčí.

Doprava TOPTRANS

Doprava TOPTRANS je vhodná pro větší zásilky zejména pro matrace, komponenty a doplňky díky rychlým dodacím lhůtám (3-7 dní pro standardní matrace a doplňky). Řidič zboží vyloží za první zamykatelné dveře. V případě dobírky je u řidiče možná pouze platba v hotovosti. Cena je vypočítána na základě Vaší dodací adresy (PSČ) a přepravní hmotnosti celé objednávky.

Doprava DPD

Doprava DPD je vhodná pro menší zásilky (komponenty, chrániče, potahy, atd.). Cena za dopravu je od 200 Kč podle zásilky. Doba dodání je do jednoho týdne.

Vyneseme a smontujeme

Montáž

Nábytek dodáváme nejčastěji ve smontovaném nebo předmontovaném stavu a jeho montáž zpravidla není složitá. Pokud si ale přejete mít dodání a montáž nábytku bez starostí, využijte odbornou montáž našimi techniky. Dovezeme, vyneseme, namontujeme a uklidíme po sobě. Užijte si pohodlí domova s novým nábytkem z masivu či ortopedickými matracemi a starosti nechte na nás.

  • Skříně, postele a úložné prostory dodáváme v demontovaném stavu, balené do kartonu.
  • Ostatní produkty jako jsou noční stolky, rošty, polohovací rámy do postele, komody, křesla, židle a stoly jsou zpravidla smontované, balené do kartonu, případně do folie.
  • Matrace je expedována stočená v přepravní tašce. Matrace SÁRA Komfort, SÁRA Spirit, SÁRA Boxspring, SÁRA MAX a DIANA  jsou baleny do tašky v rovném stavu.
  • Dvoumatrace jsou zabalené zvlášt jako potah + roznášecí vrstva v jedné tašce a v druhé tašce dva lamelové rošty

Cena  montáže (s vynesením) je 2 % z ceny objednávky (počítáno z ceníkových cen produktů).


Doprava s montáží (je zahrnuto vynesení do bytu):

Pokud si zvolíte naši dopravu JELÍNEK s vynáškou a montáží, účtujeme dopravu viz. výše + montáž (vynesení) 2 % z ceny objednávky, celkově tedy 4-5 % z ceny objednávky.