Doprava a montáž v ČR a SR

Doprava

Abychom Vám zajistili kompletní servis, rádi Vám vše dovezeme naší vlastní dopravou. Máte možnost si zvolit z více typů dopravy nebo osobního vyzvednutí.

Doprava JELÍNEK

Na Vaše přání Vám můžeme zajistit dopravu, případně montáž našich výrobků. Disponujeme několika vlastními vozy a nábytek rozvážíme v pravidelných rozvozech po celé České republice a Slovensku.

Cena dopravy

  • do 100 km 2 % z ceny objednávky (min. cena dovozu je 290,- Kč)
  • nad 100 km 3 % z ceny objednávky (min. cena dovozu je 290,- Kč)

Počítáno z ceníkových cen produktů a vzdálenosti od Valašského Meziříčí. V ceně není zahrnuta vynáška do bytu.
Na základě našich zkušeností doporučujeme tento typ dopravy zejména při objednávce nábytku.
Matrace SÁRA Komfort, SÁRA Spirit, SÁRA Boxspring, SÁRA MAX a DIANA  jsou baleny do tašky v rovném stavu.

Osobní odběr na prodejnách JELÍNEK

V případě objednávky matrací nebo jiných drobných doplňků (polštáře, náhradní komponenty,…) nabízíme možnost osobního odběru zdarma na některé z našich podnikových prodejen v Praze, Brně, Valašském Meziříčí nebo Bratislavě. Osobní odběr nábytku je možný pouze ve Valašském Meziříčí.

Doprava TOPTRANS

Cena je vypočítána na základě Vaší dodací adresy (PSČ) a přepravní hmotnosti celé objednávky. Doprava TOPTRANS je vhodná pro větší zásilky zejména pro matrace, komponenty a doplňky díky rychlým dodacím lhůtám (3-7 dní pro standardní matrace a doplňky). Řidič zboží vyloží za první zamykatelné dveře. V případě dobírky je u řidiče možná pouze platba v hotovosti.

Doprava DPD

Doprava DPD je vhodná pro menší zásilky ( komponenty, chrániče, potahy, atd.). Cena za dopravu je od 200 Kč podle zásilky. Doba dodání je do jednoho týdne.


Montáž

Nábytek dodáváme nejčastěji ve smontovaném nebo předmontovaném stavu a jeho montáž zpravidla není složitá. Pokud si ale přejete mít dodání a montáž nábytku bez starostí, využijte odbornou montáž našimi techniky. Dovezeme, vyneseme, namontujeme a uklidíme po sobě. Užijte si pohodlí domova s novým nábytkem z masivu či ortopedickými matracemi a starosti nechte na nás.

  • Skříně, postele a úložné prostory dodáváme v demontovaném stavu, balené do kartonu.
  • Ostatní produkty jako jsou noční stolky, rošty, polohovací rámy do postele, komody, křesla, židle a stoly jsou zpravidla smontované, balené do kartonu, případně do folie.
  • Matrace je expedována v přepravní tašce.

Cena  montáže (s vynesením) je 2 % z ceny objednávky (počítáno z ceníkových cen produktů).


Doprava s montáží (je zahrnuto vynesení do bytu):

Pokud si zvolíte naši dopravu JELÍNEK s vynáškou a montáží, účtujeme dopravu viz. výše + montáž (vynesení) 2 % z ceny objednávky, celkově tedy 4-5 % z ceny objednávky.