Menu
zavřít

Jídelní sety DAVID, AMOS, ABRAM

Pro chvíle rodinné pohody vám představujeme naše jídelní stoly. Rozkládací stůl DAVID lze rozložit až na délku 310 cm a posadí se k němu až 12 lidí. Potřebujete menší stůl? Zvolte stůl ABRAM nebo rozkládací AMOS. Anatomicky tvarovaná židle ABRA je díky svým křivkám ideálním doplňkem k těmto stolům

Jídelní sety DAVID, AMOS, ABRAM
Pro chvíle pohody

Stůl je základ
každé domácnosti

Stůl je důležitým kusem nábytku v každé domácnosti. Je to místo, kde se setkáváme s rodinou a přáteli.  Naše stoly Vám budou sloužit dlouhá léta. Abychom splnili Vaše požadavky vyrábímě několik druhů jídelních stolů. Každý z nich je zhotoven s mimořádnou pečlivostí a je výsledkem pečlivé práce našich řemeslníků.

Použité technologie

Ohýbaný nábytek

Ohýbané části nábytku jsou zhotoveny tradiční technologií z masivního vrstveného dřeva. Při výběru ohýbané nábytku si zákazník specifikuje horní dýhu (BUK, DUB).

Velký rozkládací stůl DAVID

Příjemné posezení
pro více lidí

Pro chvíle rodinné posezení Vám představujeme náš rozkládací stůl DAVID, který nabídne pohodlné sezení až pro 12 lidí. Skvělým doplňkem ke stolu DAVID jsou židle ABRA nebo ABRA EXTRA, které nabízíme ve variantě s nebo bez područek.

Vyberte si podle svých představ

Varianty
stolu DAVID

Rozkládací stůl DAVID je možné vložením dalších plátů rozložit až na délku 310 cm, přičemž konstrukce stolu zaručuje maximální stabilitu. Vkládací pláty jsou uschovány uvnitř stolu. Pohodlně se k němu posadí až 12 lidí. Ohýbané části stolu jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva, desky stolu jsou dýhované. Stůl nabízíme ve třech šířkách 86, 100 a 110 cm.

Jídelní stůl AMOS

Pohodlné stolování
je základ

Stůl AMOS vyrábíme ve dvou variantách – rozkládací a nerozkládací. Nerozkládací variantu stolu nabídne pohodlné sezení pro 4 osoby.  U rozkládací varianty může pohodlně stolovat až 6 lidí. Ke stolu AMOS se skvěle hodí naše židle ABRA.

Vyberte si podle svých představ

Varianty
stolu AMOS

Stůl AMOS nabízíme v průměru 100 nebo 110 cm. U rozkládací varianty vložením dalšího plátu získáte stůl o délce 160 cm. 

Jídelní stůl ABRAM

Pro rodinnou pohodu

Oválný stůl ABRAM si můžete vybrat v několika rozměrových řadách. Maximální délka stolu ABRAM je 220 cm.

Vyberte si podle svých představ

Varianty
stolu ABRAM

Rozměrové varianty stolu ABRAM:
86 x 160 cm                100 x 170 cm                110 x 180 cm
86 x 170 cm                100 x 200 cm               100 x 220 cm 
86 x 200 cmVyberte si podle svých představ

Varianty
židlí ABRA a ABRA EXTRA

Vhodným doplňkem k našim stolům je anatomicky tvarovaná židle ABRA nebo ABRA EXTRA. Židle ABRA nabízíme ve variantě s nebo bez područek.
Ohýbané části židlí jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva.
Čalounění je vytvořeno z kvalitní PUR pěny, pružného a prodyšné polyesterového rouna a potahovou látku  lze vybrat ze základního vzorníku látek a kůží. 

Povrchová úprava nejvyšší úrovně

Barevné kombinace dle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. 

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na jídelní sety podívat