Menu
zavřít
Jak vyrábíme naše matrace

Staráme se, aby se Vám dobře spalo

Nahlédněte jak...

Dozvědět se více
Kde vyrábíme

Vyrobeno
na Valašsku

Naše rodinná firma sídlí ve Valašském Meziříčí již od roku 1897. V tomto kraji máme kořeny.  Vztah k místu a důraz na preciznost zpracování jsou důvody, proč dáváme přednost kvalitní výrobě v českém prostředí. Po navrácení zestátněného majetku jsme původní prvorepublikové zaměření na výrobu nábytku z masivního dřeva rozšířili v roce 1992 také o oblast výroby ortopedických lamelových matrací. S vědomím, že spánek je jedním z nejdůležitějších aspektů života se s maximální pečlivostí staráme o kvalitu výsledných produktů a se stejnou péčí pro Vás matrace i testujeme. Každou noc.

Tři milníky

Zajímavosti
z výroby matrací

Začínáme s výrobou matrací

rok 1992

Ve výrobě matrací sázíme na zdravotní nezávadnost a špičkovou kvalitu. Díky velkému množství dostupných kombinací Vám matraci vyrobíme podle Vašich představ.

Spánkem strávíme

1/3 života

Postel je jedním z nejúžasnějších vynálezů všech dob. Při spánku je člověk schopen zregenerovat až 90 % svých fyzických a duševních sil.

Od roku 1992 jsme vyrobili

201 141 matrací

Pokud byste poskládali všechny naše prodané matrace za sebe, získali byste „matracovou dálnici“ v délce 413 km. To je přibližně vzdálenost z Prahy do Brna a zpět.

Garance spokojenosti

101 nocí
na vyzkoušení matrace

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení matrace ZDARMA.

Více informací

Je to jednoduché!

Na matraci doporučujeme spát minimálně 
14 dní, než si vaše tělo zvykne.


Děláme vše pro to, abychom matracím našli nový domov. 

Vyrobeno pro Vás

Matraci Vám vyrobíme na míru

Díky velkému množství dostupných kombinací Vám můžeme vyrobit matraci či dvoumatraci na míru přesně podle Vašich požadavků a představ s individuálním nastavením pro každého uživatele.

Velké množství kombinací

Naše matrace jsou jako skládačka

Každá z našich ortopedických lamelových matrací se skládá ze tří základních částí.

Ortopedický lamelový rošt

Základem každé z našich matrací je ortopedický lamelový rošt složený z bukových lamel a tří podélných nosníků, které určují tvrdost matrací a rozdělují je do váhových kategorií do 60 kg, 60-80 kg, 80-110 kg a nad 110 kg.

Roznášecí vrstva

Na ortopedickém lamelovém roštu leží roznášecí vrstva (pěna), která ovlivňuje povrchovou měkkost matrace. Vybírat můžete z nabídky několika roznášecích vrstev s různými vlastnostmi a zvolit si právě tu, která pro Vás bude nejpohodlnější.

Snímatelný potah

Celá matrace je "zabalena" do snímatelného pratelného potahu. Potahy vyrábíme z různých tkanin a je jen na Vás, kterou variantu si vyberete.

Hlavní výhody našich matrací

Proč ortopedické lamelové matrace
od JELÍNKA

 

Kvalita

Naše matrace vyrábíme pouze ze zdravotně nezávadných, vysoce kvalitních a certifikovaných materiálu, které mají dlouhou životnost.

 

Prodyšnost

Díky konstrukci lamelového roštu může matrace „dýchat“ a velmi dobře odvádět nežádoucí vlhkost. Prodyšné jsou také veškeré pěnové a potahové materiály. Díky vynikající prodyšnosti nevzniká v matraci prostředí vyhovující bakteriím, plísním a roztočům.

 

Správná podpora páteře

Ortopedický lamelový rošt zabudovaný v matraci se dokáže Vaší postavě ideálně přizpůsobit, čímž umožní Vašemu tělu potřebnou relaxaci. Správná poloha páteře sníží tlak na meziobratlové ploténky a zajistí jim potřebnou regeneraci.

 

Garance spokojenosti

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení matrace ZDARMA.

 

Dlouhá životnost matrace

Myslíme na Vás i na přírodu. Proto si dáváme záležet na výběru kvalitních materiálů s dlouhou životností. Kvalitní studené HR nebo latexové pěny, bukové lamely i veškeré potahy Vám budou sloužit při správné údržbě mnoho let.

 

Obnovitelné komponenty

Naše matrace jsou jako skládačka. Nejen že Vám ji vyrobíme na míru, ale jednotlivé komponenty navíc můžete kdykoliv vyměnit za nové a zvýšit tím životnost své matrace. Ta Vám pak bude sloužit po mnoho let.

Ortopedickým matracím rozumíme,
vyrábíme je více než 30 let.

A sami na nich spíme.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 800 - 1900, So - Ne: 1000 - 1800

Víme, že vybrat správnou matraci není vůbec nic jednoduchého. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na naši poradkyni Reantu pomocí online chatu nebo navštivte jednu z našich podnikových prodejen.