Menu
zavřít

Jídelní stoly z masivu

Stůl z masivního dřeva dodá vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní a plně funkční. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí.

Jídelní stoly z masivu
Stoly z masivu

Kvalitní stůl je základ

Stůl z masivního dřeva dodá Vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí. 

Kulatý

RODOS

Kulatý jídelní stůl RODOS vyrábíme v průměrech 100, 110 a 120 cm. Výška stolu je 76 cm. Nohy stolu jsou kulaté a vsazené do kovové podnože. Stůl může nabídnout pohodlné sezení pro 4-5 osob.

Zaoblený

SAM

Jídelní stůl SAM má zaoblené rohy. Nohy stoly jsou stejně jako u stolu RODOS kulaté a zasazené v kovové podnoži. Stůl vyrábíme v šířce 90 nebo 100 cm a v délce 160, 180, 200 nebo 220 cm. Stůl má výšku 76 cm. U tohoto stolu najde pohodlné posezení 6-8 osob.

Hranatý

JOHAN

Stůl JOHAN má obdélníkový tvar a nezakulacené hrany. Nohy stolu JOHAN jsou hranaté a stejně jako u ostatních stolů jsou vsazeny do kovové podnože. Nabízené šířky jsou stejné jako u stolu SAM a to 90 nebo 100 cm. Stůl můžete vybírat v délkách 160, 180, 200 nebo 220 cm. Výška stolu je 76 cm. Pohodlné sezení nabídne tento stůl pro 6-8 osob.

Krása a elegance
masivního dřeva
ve Vaší jídelně

Použitý materiál

Výběrové dřevo z českých lesů

Stoly vyrábíme ve dvou provedeních, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý materiál, z masivní spárovky bez suků. V provedení DUB RUSTIK jsou menší suky a praskliny černě vytmeleny. Přiznané nedokonalosti tohoto provedení podtrhují divoký a přírodní charakter surového masivu.

Moderní design.
Truhlářské řemeslo.
Rodinná tradice.

Povrchová úprava nejvyšší úrovně

Barevné kombinace dle Vašich představ

Stoly vyrobené z čistého DUBU upravujeme akrylátovým lakem s možností namoření na požadovaný odstín dle vzorníku. Další možností je úprava přírodním olejem NATUR nebo pigmentovaným olejem dle vzorníku.
Stoly vyrobené z dřeviny DUB RUSTIK upravujeme přírodním olejem NATUR, horní vrstva odolný stolový olej. 
U dřeviny DUB RUSTIK jsou přirozené velké suky a praskliny, které jsou černě vytmeleny.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na stoly z masivu podívat