Menu
zavřít
Jsme tu pro Vás

Zakládáme si
na pevných hodnotách

Zjistit více o kvalitě JELÍNEK
Naše hodnoty

Spokojenost zákazníka
na prvním místě

„Poctivou prací získat důvěru zákazníků“, to bylo motto našeho pradědečka, který před více než 120 lety začal s výrobou nábytku. My v jeho odkazu pokračujeme až do současnosti a snažíme se pro naše zákazníky vyrábět kvalitní nábytek, který jim bude dělat radost po dlouhá léta. 

Nadstandardní

Záruka 5 let

Na veškerý náš nábytek a matrace poskytujeme nadstandardní záruku 5 let.
Prodloužená 5letá záruka se nevztahuje na podélné pružící nosníky v matracích a elektrické součásti nábytku. Více v našich obchodních podmínkách.

Péče o zákazníky

Záruční
a pozáruční servis

Je pro nás důležité, aby Vám náš výrobek sloužil co možná nejdéle. Poskytujeme záruční i pozáruční servis všech našich výrobků. Pokud máte s naším výrobkem jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme nebo k vám pošleme našeho technika.

Kontaktujte nás
Materiály

Jaké materiály používáme?

Dřevo pečlivě vybíráme z českých a slovenských lesů. Vyrábíme z něj nábytek, který Vám bude sloužit po generace.
Dřevo je ušlechtilý přírodní materiál, ke kterému je potřeba přistupovat zodpovědně a ekologicky. Proto dbáme na výběr kvalitního materiálu a precizní zpracování, aby nábytek vydržel a dělal radost po generace. Každý výrobek z masivního dřeva je originál, který svou přírodní kresbou a vůní vnáší do interiéru uklidňující atmosféru.

Více o materiálech
Prověřená kvalita

Certifikáty
a ocenění

Nejsme přeprodejce nábytku, ale český výrobce s dlouholetou tradicí. Proto se na nás můžete kdykoliv spolehnout a sdělit nám své přání či problém, se kterým se potýkáte.
Pro zákazníka uděláme maximum, co je v našich silách. Když se něco pokazí, přijedeme a dáme to do pořádku. A děláme to nejen v době záruky, ale i poté.

Získané certifikáty a ocenění
Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

5 let záruka. S námi máte nadstandardní záruku na veškerý nábytek a matrace.

5 let záruka. S námi máte nadstandardní záruku na veškerý nábytek a matrace.

Řemeslná ruční práce. Precizní zpracování nábytku do těch nejmenších detailů.

Řemeslná ruční práce. Precizní zpracování nábytku do těch nejmenších detailů.

Doživotní servis. Kdykoliv za vámi přijedeme a pomůžeme vám i po záruce.

Doživotní servis. Kdykoliv za vámi přijedeme a pomůžeme vám i po záruce.

Nábytek z masivního dřeva
z českých a slovenských lesů,
který vám bude sloužit po generace.

Nábytek z masivního dřeva
z českých a slovenských lesů,
který vám bude sloužit po generace.

Reference

Zkušenosti našich zákazníků

 • Vážený kolektive firmy Jelínek,
  v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž, která nám byla poskytnuta jako bezplatný bonus. Velmi si toho vážíme. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.
  Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit.
  Děkujeme za vše.

  Michal, Praha

 • Dobrý den,
  minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace.
  Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci..

  Hezký den přejí
  Libuše a Vladimír P.

 • Vážená paní Dlabalová,
  ještě jednou vám velmi děkujeme za profesionální a velmi trpělivou a příjemnou spolupráci při výběru matrací Sára Spirit a postele Michaela plus.
  Obojí nám bylo dodáno začátkem srpna a vše proběhlo v naprostém pořádku. Vaši montážní technici se opět chovali velmi profesionálně a byla "radost se na jejich práci dívat".
  Řešili jsme sladění barvy a vzhledu postele s naším dalším nábytkem v ložnici a rozhodnutí zvolit Michaelu Plus v barvě Milk se zdá být výborné. Myslím, že této posteli uvedená barva velmi sluší a dělá z ní "moderní " postel.
  Nepochválili jsem ty, kteří postel a matrace vyráběli - takže poděkování i jim. Tady ovšem teprve čas prověří jejich kvalitu. Ale věříme jim.
  Děkujeme za vaši trpělivost a ochotu.

  Jana a Pavel S.
  Chomutov

 • Dobrý den,
  děkuju Vám za skvělé služby a precizně udělanou postel. Přeju mnoho spokojených zákazníků.

  S pozdravem
  M. K.

Všechny reference
Novinky

Aktuálně z JELÍNEK

Archiv novinek
Blog

Píšeme pro Vás

05.
Bře. 2024

Světový den spánku

15. března 2024 Světový den spánku Kdy a proč se slaví? Každoročně poslední pátek před jarní rovnodenností slavíme Světový den spánku. Letošní připadá na 15. března. Cílem je upozornit na narůstající problémy s poruchami spánku a snížení dopadu zdravotních rizik na společnost prostřednictvím lepší prevence a kontroly. V minulosti nebyla otázka zdravého spánku tolik důležitá, […]

Dozvědět se více
Více z blogu