Menu
zavřít
Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Ložnice FLABO

Zjistit více

Probouzejte se ze "spánku v oblacích"

Kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil designér dubové masivní dřevo o síle 40 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

Přejít do e-shopu

Energie masivního dřeva

Kde jinde můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne, než v ložnici z masivního dřeva. Věříme, že design a dokonalá propracovanost přírodního DUBU oslní i Vás.

Dopřejte si pohodlí

Den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne pohodlí a luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.

Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka s plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

Ukázka realizace ložnice FLABO

Realizace ložnice FLABO s designérkou Kamilou Hasik

Realizace ložnice FLABO s designérkou Kamilou Hasik

5

let záruka

15

prodejen v ČR a SR, kde je kolekce vystavena

471

spokojených zákazníků s ložnicí FLABO v ČR a SR

a ještě víc kombinací na míru

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jako jedni z posledních výrobců v České republice vyrábíme ložnice z vlastní masivní průběžné spárovky. Jen tak můžeme zajistit maximální kvalitu, pevnost a stálost materiálu.

Tato kráska je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Radost pohladit

Perfektně zakulacené hrany

Pro zaoblení všech hran nábytku a precizní ruční broušení je radost večer usedat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele. Pevnost a stabilita celé postele je i tak více než špičková.

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Prohlédnout celou kolekci v e-shopu
Varianty

Varianty postele FLABO

Varianta s nočními stolky

Postel FLABO Vám vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat bez nočních stolků i s nočními stolky. Noční stolky vyrobíme buď ve standartní šířce 65 cm, nebo ve zmenšené verzi, kde šířka nočního stolku dosahuje 45 cm. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

Úložný prostor

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor je u této postele vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží na zemi.

Zvýšená verze

Pro pohodlnější vstávání z postele nabízíme i nadstandardní zvýšenou verzi. Výška po horní hranu bočnice je větší o 5 cm.

Technické informace

 

Další rozměry

Výška po horní hranu bočnice:42 cm (STANDARD)47 cm (KOMFORT)
Prostor pro uložení roštu (po horní hranu bočnice):15 cm 
Noční stolky (šířka):65 cm (základní verze)45 cm (zmenšená verze)

Úložný prostor je u postele FLABO vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno leží na zemi. Součástí postele FLABO s úložným prostorem je kování pro výklop z boku. Úložný prostor lze kombinovat se všemi rošty v rámu (vyjma roštu smrkového).

 

Ke stažení

Stáhněte si

01. 01. 2022

Ceník ložnice FLABO v Kč

Stáhnout

25. 03. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout

01. 01. 2022

Ceník obývací stěny FLABO v Kč

Stáhnout

Objevte produkty

kolekce FLABO v našem e-shopu

Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na FLABO podívat

Jsme tu pro Vás

Ptáte se nás

Jak dlouho trvá, než ložnici vyrobíte?

Obvykle 8 týdnů od uzavření objednávky. Pro okamžité doručení ale máme vždy něco v našem Outletu.

Jak je to s dodáním a montáží?

Naši řidiči Vám náš nábytek rádi přivezou a v případě zájmu provedou na místě profesionální montáž.

Jaká je hloubka v posteli pro uložení matrace a roštu?

U postele FLABO je prostor pro uložení roštu a matrace hluboký 15 cm. Naše rošty jsou vysoké 6 cm. Pro zachování estetického vzhledu postele doporučujeme, aby výška  matrace nepřesahovala 22 cm (SÁRA Komfort, SÁRA Spirit). Z funkčního hlediska můžete mít na posteli i matrace vyšší. Pokud budete chtít vyšší (a tedy zároveň těžší) matrace kombinovat s úložným prostorem, je potřeba, aby výklopné rošty byly vybaveny silnějšími písty. Tuto informaci můžete připsat do poznámky k objednávce.

Stáhněte si

Rádi Vám poradíme

Napište nám