Dopřejte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Ložnice FLABO

Zjistit více

Probouzejte se ze "spánku v oblacích"

Kolekce FLABO vznikla ve spolupráci s německým designérem Jochenem Flackem. Pro výrobu této luxusní ložnice zvolil designér dubové masivní dřevo o síle 40 mm. Pevný masivní DUB je odlehčen výrazně ustoupeným soklem a celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků tak vytváří dojem levitace a vznášení se v prostoru.

Přejít do e-shopu


Energie masivního dřeva

Kde jinde můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne, než v ložnici z masivního dřeva. Věříme, že design a dokonalá propracovanost přírodního DUBU oslní i Vás.


Dopřejte si pohodlí

Den začíná a končí v posteli. Ložnice FLABO Vám pro chvíle strávené na lůžku poskytne pohodlí a luxus. Zaoblené hlavové čelo se vsazeným tvarovaným čalouněním přímo vybízí k lenošení v posteli a Vám se tak nebude chtít ráno opouštět místo, kde se budete cítit „jako v oblacích“.


Elegantní a sofistikovaný

Noční stolek FLABO je vetknutý do oblého čela postele. Zásuvka s plnovýsuvem nabízí velké množství úložného prostoru.

5

let záruka

15

prodejen v ČR a SR, kde je kolekce vystavena

471

spokojených zákazníků s ložnicí FLABO v ČR a SR

a ještě víc kombinací na míru

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jako jedni z posledních výrobců v České republice vyrábíme ložnice z vlastní masivní průběžné spárovky. Jen tak můžeme zajistit maximální kvalitu, pevnost a stálost materiálu.

Tato kráska je k dostání ve dvou dřevinách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Radost pohladit

Perfektně zakulacené hrany

Pro zaoblení všech hran nábytku a precizní ruční broušení je radost večer usedat či ráno vstávat z postele. Navíc díky ustoupenému soklu nemusíte mít obavy ze zakopnutí o nohy postele. Pevnost a stabilita celé postele je i tak více než špičková.

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Prohlédnout celou kolekci v e-shopu

Vzorník olejů

DUB RUSTIK

Varianty postele FLABO

Varianta s nočními stolky

Pružně reagujeme na Vaše požadavky. Postel FLABO Vám vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel FLABO je možné objednat bez nočních stolků i s nočními stolky. Šikovností konstruktérů byla zachována zásuvka, která je vybavena plnovýsuvem s pneumatickými tlumiči.

Úložný prostor

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele FLABO také úložný prostor. Úložný prostor je u této postele vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží na zemi.

Zvýšená verze

Pro pohodlnější vstávání z postele nabízíme i nadstandardní zvýšenou verzi. Výška po horní hranu bočnice je větší o 5 cm.

 

Další rozměry

Výška po horní hranu bočnice:42 cm (STANDARD)47 cm (KOMFORT)
Prostor pro uložení roštu (po horní hranu bočnice):15 cm 
Noční stolky (šířka):65 cm (základní verze)45 cm (zmenšená verze)

Úložný prostor je u postele FLABO vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno leží na zemi. Součástí postele FLABO s úložným prostorem je kování pro výklop z boku. Úložný prostor lze kombinovat se všemi rošty v rámu (vyjma roštu smrkového).

 

Stáhněte si

25. 03. 2021

Ceník ložnice FLABO v Kč

Stáhnout
25. 03. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout
25. 03. 2021

Montážní návod (doplnit)

Stáhnout
25. 03. 2021

Ceník obývací stěny FLABO v Kč

Stáhnout
Objevte produkty

kolekce FLABO v našem e-shopu

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na FLABO podívat

Jsme tu pro Vás

Ptáte se nás

Jak dlouho trvá, než ložnici vyrobíte?

Obvykle 8 týdnů od uzavření objednávky. Pro okamžité doručení ale máme vždy něco v našem Outletu.

Jak je to s dodáním a montáží?

Naši řidiči Vám náš nábytek rádi přivezou a v případě zájmu provedou na místě profesionální montáž.

Stáhněte si

05. 08. 2021

Ceník ložnice FLABO v Kč

Stáhnout
05. 08. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout
05. 08. 2021

Montážní návod na postel FLABO

Stáhnout
05. 08. 2021

Ceník obývací stěny FLABO v Kč

Stáhnout
Rádi Vám poradíme

Napište nám

Děláme radost lidem

Napsali nám

Libuše a Vladimír P., Plzeň

"Prostě paráda"

"Minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace.
Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci."

Marta H., Modřice

"Slouží dodnes"

"Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení. Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!"

Další zprávy od našich zákazníků