Ustelte si na nebesích.

Ložnice AMANTA

Zjistit více

Dopřejte si
"andělský" spánek

Charakteristickým prvkem kolekce AMANTA je iluze levitace, která stojí v protikladu vůči použitému masivnímu dubu. Design pochází z dílny Jaroslava Juřici, který toto masivní dřevo odlehčil při zachování charakteru pevné dubové postele. 

Přejít do e-shopu

Elegantní noční poličky

Noční poličky coby malá křídla vyvolávají dojem vznášení se v prostoru. Krása řezu dřeva je patrná především u nočních poliček.

Kolíkové spoje

Masivní dub je v konstrukci podpořen silnými kolíkovými spoji. Díky použití skutečného masivního dřeva může být bočnice perfektně zaoblena.

Toaletní stolek AMANTA

Velmi elegantním a praktickým doplňkem do ložnice je toaletní stolek AMANTA, který ocení především ženy. 

Jedinečná krása masivního dřeva

Masivní dub je zdůrazněn výrazným zaoblením hran, které mají funkční i ergonomický význam – především u bočnic postele při dosedání na matraci a pak na všech vnějších exponovaných hranách nábytku. 

Vznášející se doplněk interiéru

Kolekci AMANTA jsem rozšířili o toaletní stolek. Ten formálně navazuje
na koncept postele. Zrcadlo je elegantně zasazené v drážce, hlavu našeho jelena
můžete využít pro odkládání šperků. Nedílnou součástí stolku je integrovaná
kazeta.

Barevné kombinace

Dokončení povrchu přírodními oleji umožňuje nábytek barevně ještě více odlehčit a zdůraznit i další detaily, především napojení poličky k bočnici postele nebo detail hlavového čela.
Možnost dvojbarevné kombinace navíc poskytuje variabilitu při začlenění do interiéru, který využívá více barevných odstínů.

 

Doplňky do ložnice

Součástí kolekce AMANTA je také nabídka skříní a komod v různých provedeních a rozměrech. Ty lze navíc přizpůsobit na míru dle potřeb zákazníka.

5

let záruka

100+

let servisu a dalšího poradenství

0,4 m³

řeziva je celkem potřeba k výrobě AMANTA postele

2015

úspěšný debut kolekce AMANTA na Designbloku v Praze

Špičkový materiál z českých lesů

Spoléháme se na kvalitu

AMANTA je vyrobena kompletně z masivního dubu. Není zde použita žádná dýha, dřevěné nákližky nebo podobné náhražky masivu. Veškeré součásti postele nebo doplňků jsou masivní dubové přířezy nebo spárovky.

Je to právě masivní DUB, který vytváří dokonalý protiklad k levitaci. Tuto dřevinu nabízíme ve dvou variantách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Barevné kombinace dle Vašich představ

Perfektní povrchová úprava

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Varianty

Varianta s nočními poličkami

Postel AMANTA Vám vyrobíme dle Vašeho přání v několika variantách a rozměrových řadách. Postel je možné objednat také ve variantě bez poliček.

Úložný prostor

Pokud rádi využíváte Vaši ložnici k celodennímu lenošení a lůžkoviny nechcete mít na očích, objednejte si do postele AMANTA také úložný prostor. Úložný prostor je u této postele vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno úložného prostoru leží na zemi.

Zvýšená verze

Pro pohodlnější vstávání z postele nabízíme i nadstandardní zvýšenou verzi. Výška po horní hranu bočnice je pak 47 cm.

Technické informace

Další rozměry

Výška po horní hranu bočnice:37 cm (NORMAL)47 cm (KOMFORT)
Prostor pro uložení roštu (po horní hranu bočnice):15 cm 
Noční poličky (šířka):33 cm 

Úložný prostor je u postele AMANTA vytvořen vložením dílu u hlavového čela, bočních dílů a dna ke zkosené podnoži. Dno leží na zemi. Součástí postele AMANTA s úložným prostorem je kování pro výklop z boku. Úložný prostor lze kombinovat se všemi rošty v rámu (vyjma roštu smrkového).

Ke stažení

Stáhněte si

25. 03. 2021

Ceník ložnice AMANTA v Kč

Stáhnout

25. 03. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout

Objevte produkty

kolekce AMANTA v našem e-shopu

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na kolekci AMANTA podívat

Jsme tu pro Vás

Ptáte se nás

Jak dlouho trvá, než ložnici vyrobíte?

Obvykle 8 týdnů od uzavření objednávky. Pro okamžité doručení ale máme vždy něco v našem Outletu.

Jak je to s dodáním a montáží?

Naši řidiči Vám náš nábytek rádi přivezou a v případě zájmu provedou na místě profesionální montáž.

Stáhněte si

16. 10. 2021

Ceník ložnice AMANTA v Kč

Stáhnout
16. 10. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout
16. 10. 2021

Nákres ložnice AMANTA

Stáhnout
Rádi Vám poradíme

Napište nám

Děláme radost lidem

Napsali nám

Michal S., Praha

"Můžeme s čistým svědomím doporučit"

"Vážený kolektive firmy Jelínek,

v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.

Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit."

Marta H., Modřice

"Slouží dodnes"

"Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení. Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!"

Zobrazit další reference