Menu
zavřít

Ložnice AMANTA

Design pochází z dílny Jaroslava Juřici, který toto masivní dřevo odlehčil při zachování charakteru pevné dubové postele. Výrazně ustoupený sokl a noční poličky coby malá křídla tak vyvolávají dojem vznášení se v prostoru. 

Ložnice AMANTA

Dopřejte si
"andělský" spánek

Charakteristickým prvkem kolekce AMANTA je iluze levitace, která stojí v protikladu vůči použitému masivnímu dubu. Design pochází z dílny Jaroslava Juřici, který toto masivní dřevo odlehčil při zachování charakteru pevné dubové postele. 

Elegantní noční poličky

Noční poličky coby malá křídla vyvolávají dojem vznášení se v prostoru. Krása řezu dřeva je patrná především u nočních poliček.

Kolíkové spoje

Masivní dub je v konstrukci podpořen silnými kolíkovými spoji. Díky použití skutečného masivního dřeva může být bočnice perfektně zaoblena.

Toaletní stolek AMANTA

Velmi elegantním a praktickým doplňkem do ložnice je toaletní stolek AMANTA, který ocení především ženy. 

Jedinečná krása masivního dřeva

Masivní dub je zdůrazněn výrazným zaoblením hran, které mají funkční i ergonomický význam – především u bočnic postele při dosedání na matraci a pak na všech vnějších exponovaných hranách nábytku. 

Vznášející se doplněk interiéru

Kolekci AMANTA jsme rozšířili o toaletní stolek. Ten formálně navazuje
na koncept postele. Zrcadlo je elegantně zasazené v drážce, hlavu našeho jelena
můžete využít pro odkládání šperků. Nedílnou součástí stolku je integrovaná
kazeta.

Barevné kombinace

Dokončení povrchu přírodními oleji umožňuje nábytek barevně ještě více odlehčit a zdůraznit i další detaily, především napojení poličky k bočnici postele nebo detail hlavového čela.
Možnost dvojbarevné kombinace navíc poskytuje variabilitu při začlenění do interiéru, který využívá více barevných odstínů.

 

Špičkový materiál z českých lesů

Spoléháme se na kvalitu

AMANTA je vyrobena kompletně z masivního dubu. Není zde použita žádná dýha, dřevěné nákližky nebo podobné náhražky masivu. Veškeré součásti postele nebo doplňků jsou masivní dubové přířezy nebo spárovky.

Je to právě masivní DUB, který vytváří dokonalý protiklad k levitaci. Tuto dřevinu nabízíme ve dvou variantách, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Barevné kombinace dle Vašich představ

Perfektní povrchová úprava

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Děláme radost lidem

Napsali nám

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na kolekci AMANTA podívat