Přejete si zdravě a pohodlně spát?

Postel je jedním z nejúžasnějších vynálezů všech dob. Při spánku je člověk schopen zregenerovat až 90 % svých fyzických a duševních sil. Na to, zda se ráno vzbudíte odpočatí a plní energie, má rozhodující vliv právě volba správné matrace.

Pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci Vám nabízíme ortopedické lamelové matrace SÁRA Spirit, SÁRA klasik, SÁRA Komfort a ZORA.

Základem těchto matrací je ortopedický lamelový rošt, který je zabudován uvnitř matrace. Ten dokáže dostatečně pevně a přitom citlivě zkopírovat tvar těla v jakékoliv poloze, správně jej podepřít, dokonale uvolnit a protáhnout. Díky dřevěným lamelám dochází jak k podélnému, tak i příčnému protažení těla na celé ploše matrace. V poloze na boku tedy zůstává osa páteře rovná, při ležení na zádech ve svém přirozeném, fyziologicky zakřiveném tvaru.

Díky konstrukci lamelového roštu má v sobě matrace velké množství vzduchu a poskytuje dostatečný prostor pro odvádění vlhkosti. Tím matrace dýchá a nevytváří se nežádoucí vlhké prostředí, lákavé pro bakterie, roztoče a plísně.

Další výhodou ortopedických lamelových matrací je jednoduchá obnovitelnost všech komponentů. Po letech používání si tak můžete obnovit pouze opotřebované části matrace.

Ortopedické matrace JELÍNEK jsou ideálním řešením pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci.

Konstrukce našich ortopedických matrací

1

2

3

4

Rozklad vrstev matrace SÁRA

Proč ortopedické matrace od JELÍNKA?

ico-kvalita

Kvalita

Jako český výrobce ručíme za kvalitu používaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a mají dlouhou životnost.

ico-hygiena

Hygienické faktory

Díky konstrukci lamelového roštu může matrace dýchat a odvádět tak vlhkost, čímž se nevytváří nežádoucí prostředí vyhovující bakteriím, roztočům a plísním. Navíc jsou všechny naše potahy pratelné, což ocení nejen alergici.

ico-zdravi

Pozitivní vliv na zdraví

Lamelový rošt se Vaší postavě dokáže ideálně přizpůsobit, ale zároveň i správně tělo podepřít, čímž získáte vhodnou podporu páteře a zlepší se tak kvalita Vašeho spánku.

ico-zivotnost

Dlouhá životnost matrace

Díky praktickému provedení a možnosti vyměňovat jednotlivé části matrace se z té své můžete těšit po dlouhá léta.

prizpusobeni-tvrdosti

Přizpůsobení tvrdosti matrace

Matrace mají více váhových kategorií, které ovlivňují tvrdost matrace. Pokud Vám nebude tvrdost vyhovovat, v průběhu prvního roku ji zdarma přizpůsobíme Vašim představám.

ico-komponenty

Obnovitelné komponenty

Každá část matrace se dá vyměnit, což je nejen ekologické, ale i ekonomické, a Vaše oblíbená matrace Vám vydrží po mnoho let.

Potřebujete poradit?

Víme, že vybrat správnou matraci nebo nábytek není vůbec nic jednoduchého. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na naši poradkyni Hanku.

Hana Rýdlová

péče o zákazníky

Nebo nám zašlete dotaz pomocí kontaktního formuláře