Přejete si zdravě a pohodlně spát?

Postel je jedním z nejúžasnějších vynálezů všech dob. Při spánku je člověk schopen zregenerovat až 90 % svých fyzických a duševních sil. Na to, zda se ráno vzbudíte odpočatí a plní energie, má rozhodující vliv právě volba správné matrace.

Pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci Vám nabízíme ortopedické lamelové matrace SÁRA Spirit, SÁRA Basic, SÁRA klasik a SÁRA Komfort.

Základem těchto matrací je ortopedický lamelový rošt, který je zabudován uvnitř matrace. Ten dokáže dostatečně pevně a přitom citlivě zkopírovat tvar těla v jakékoliv poloze, správně jej podepřít, dokonale uvolnit a protáhnout. Díky dřevěným lamelám dochází jak k podélnému, tak i příčnému protažení těla na celé ploše matrace. V poloze na boku tedy zůstává osa páteře rovná, při ležení na zádech ve svém přirozeném, fyziologicky zakřiveném tvaru.

Díky konstrukci lamelového roštu má v sobě matrace velké množství vzduchu a poskytuje dostatečný prostor pro odvádění vlhkosti. Tím matrace dýchá a nevytváří se nežádoucí vlhké prostředí, lákavé pro bakterie, roztoče a plísně.

Další výhodou ortopedických lamelových matrací je jednoduchá obnovitelnost všech komponentů. Po letech používání si tak můžete obnovit pouze opotřebované části matrace.

Ortopedické matrace JELÍNEK jsou ideálním řešením pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci.

Konstrukce našich ortopedických matrací

1

2

3

4

matrace jsou jako skládačka

Proč ortopedické matrace od JELÍNKA?

kvalita

Kvalita

Naše matrace vyrábíme pouze ze zdravotně nezávadných, vysoce kvalitních a certifikovaných materiálů, které mají dlouhou životnost.

prodyšnost 2020

Prodyšnost

Díky konstrukci lamelového roštu může matrace „dýchat“ a velmi dobře odvádět nežádoucí vlhkost. Prodyšné jsou také veškeré pěnové a potahové materiály. Díky vynikající prodyšnosti v matraci nevzniká prostředí vyhovující bakteriím, plísním a roztočům.

leziciosoba_1

Správná podpora páteře

Ortopedický lamelové rošt zabudovaný v matraci se dokáže Vaší postavě ideálně přizpůsobit, čímž umožní Vašemu tělu potřebnou relaxaci. Správná poloha páteře sníží tlak na meziobratlové ploténky a zajistí jim potřebnou regeneraci.

prizpusobeni-tvrdosti

Přizpůsobení tvrdosti matrace

Matrace vyrábíme v různých váhových kategoriích, které ovlivňují tvrdost a pružení ortopedického lamelového roštu. Pokud Vám vybraná tvrdost vyhovovat, zdarma Vám do 1 roku váhovou kategorii změníme.

ico-zivotnost

Dlouhá životnost matrace

Dáváme si záležet na výběru kvalitních materiálů s dlouhou životností. Kvalitní studené HR nebo latexové pěny, bukové lamely i veškeré potahy Vám budou sloužit při správné údržbě mnoho let.

ico-komponenty

Obnovitelné komponenty

Naše matrace jsou jako skládačka. Nejen že Vám ji vyrobíme na míru, ale jednotlivé komponenty můžete navíc kdykoliv vyměnit za nové a prodloužit tím životnost své matrace. Myslíme na Vás i na přírodu.

Potřebujete poradit?

Víme, že vybrat správnou matraci nebo nábytek není vůbec nic jednoduchého. Pokud potřebujete poradit, neváhejte se obrátit na naši poradkyni Hanku.

Hana Rýdlová

péče o zákazníky

Nebo nám zašlete dotaz pomocí kontaktního formuláře