JELÍNEKO násReference

Reference

A jakou zkušenost s námi máte Vy?   

Napište nám

Dobrý večer, mám pocit, že musím něco napsat vašim majitelům a prosím o předání..
Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení..Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!
Marta H.

Marta H., Modřice
15.02.2021


Milí Jelinkovci.

Vyspávam na Vašom madraci a som vvveeelľlmmmiii spokojná.
Mala som veľké, niekoľkoročné problémy s bolesťou chrbtice. Aj pol roka po operácii
(2017- apríl). Vďaka. Váš madrac bolesť vyriešil.
Neprikrášľujem.
Nech sa Vám darí v zdraví.

S pozdravom

Jana Š.

Jana Š., Bratislava
20.11.2020


Vážený kolektive firmy Jelínek,

v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž, která nám byla poskytnuta jako bezplatný bonus. Velmi si toho vážíme. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.

Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit.

Děkujeme za vše.

Michal, Praha

Michal S., Praha
07.10.2020


Dobrý den,
minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace.
Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci..

Hezký den přejí
Libuše a Vladimír P.

Libuše a Vladimír P., Plzeň
06.10.2020


Dobrý den paní Rýdlová,

chci Vám všem ve firmě moc poděkovat za skříň, kterou jste mi vyrobili. Skříň je moc hezká a velmi precizně vyrobena. A páni montéři byli také moc milí. Děkuji

Věra Č., Praha
14.09.2020


Vážená paní Dlabalová,

ještě jednou vám velmi děkujeme za profesionální a velmi trpělivou a příjemnou spolupráci při výběru matrací Sára Spirit a postele Michaela plus.
Obojí nám bylo dodáno začátkem srpna a vše proběhlo v naprostém pořádku. Vaši montážní technici se opět chovali velmi profesionálně a byla "radost se na jejich práci dívat".
Řešili jsme sladění barvy a vzhledu postele s naším dalším nábytkem v ložnici a rozhodnutí zvolit Michaelu Plus v barvě Milk se zdá byt výborné. Myslím, že této posteli uvedená barva velmi sluší a dělá z ní "moderní " postel.
Nepochválili jsem ty, kteří postel a matrace vyráběli - takže poděkování i jim. Tady ovšem teprve čas prověří jejich kvalitu.Ale věříme jim.
Děkujeme za vaši trpělivost a ochotu.

Jana a Pavel S.
Chomutov

Jana a Pavel S., Chomutov
21.09.2020


Dobrý večer paní Koubková,
v dalším mailu přeposílám potvrzení o platbě za objednávku.
Jinak bych Vám chtěla skutečně moc poděkovat za vstřícnost, ochotu a rychlost, s jakou s námi komunikujete.
Opravdu moc děkujeme. Věřte, že tohle je věc, která nás ubezpečuje v tom, že vaše firma bude vždycky mezi prvními, budeme-li cokoliv z nábytku vybírat.
Krásný den, pohodu a zdraví :).

Alice M.

Alice M., Uherské Hradiště
26.06.2020


Dobrý deň pani Rýdlová,

síce s oneskorením (ale predsa) sa Vám (aj kolegom) chcem poďakovať... Nábytok je pekný, všetko bolo dovezené v poriadku, zostal len príjemný dojem. Nech sa Vám darí...
Ešte raz vďaka.

S pozdravom

Oľga

Oľga T., Trenčín
10.06.2020


Veľmi pekne Vám ďakujem za Ochotu a rýchle vybavenie a seriózny prístup. Dnes rošt prišiel. Ani som to nečakal. Ďakujem. Otec po treťom infarkte musí Pri spaní sedieť.
S pozdravom Váš spokojný zákazník.

Slavomír T.

Slavomír T., Kysucké Nové Mesto
17.06.2020


Před lety jsme koupili ložnici z masivu, od Jelínka, vč matrací. Nábytek výborný, matrace rovněž. Proto se nyní opět obracíme na firmu ke koupi dalších matrací. Jsme velmi spokojeni. Rovněž i přístup mladé slečny v prodejně, milý, profesionální, ochotný.

Ludmila, Valašské Meziříčí
17.06.2020


Dobrý den,

v návaznosti na naši objednávku bychom Vám rádi poděkovali za celou její realizaci.
Nábytek je opravdu skvělý, montáž proběhla rychle a v přátelském duchu a hlavně zpracování je bezchybné, nádherná práce, jsme z něj nadšení.
Prosím vyřiďte "klobouk dolů" mistrům truhlářům.

Ať se nadále daří.

Tereza & Matěj H.

Tereza & Matěj H., Třemblat
26.05.2020


Dobrý den paní Rýdlová,
vlnky v pořádku dorazily. Právě jsem je bez problémů vyměnil. S potěšením vám sděluji, že velice oceňuji servis, který poskytujete. Prodat umí kde kdo kde co, ale tohle neumí každý.

Děkuji Vám
Libor T.

Libor T., Brno
21.05.2020


Dobrý den pane Jelínku,

moc rádi bych touto cestou pochválili Vašeho zaměstnance prodejny v Brně pana Karla Suchého za skvělé poradenství, díky němuž jsme se rozhodli si od firmy Jelínek pořídit postel do ložnice i s příslušenstvím.
Jeho přístup byl nenucený, velmi příjemný a hlavně informativní, ve srovnání s poradenstvím u konkurence naprostý "top"!.
Přejeme nadále šťastnou ruku ve výběru Vašich zaměstnanců /spolupracovníků.

S pozdravem

Jiří a Markéta Petrovi, Mikulov

Jiří a Markéta P., Mikulov
20.05.2020


Dobrý den.
Děkujeme za dodávku zboží. Křeslo vypracované do posledního detailu,dokonce i zip na opěrném polštářku.
Maximální spokojenost.

Hezký den.
RM.

Radek M., Kuřim
21.11.2019


Dobrý den paní Vorlová,

dnes přivezli objednaná křesla a je vše v pořádku. Chtěli bychom ještě jednou pochválit firmu Jelínek za skvělý design a tedy pohodové užití křesel.
Vám děkujeme za příjemný přístup k zákazníkovi a také velmi ochotné partě, která křesla přivezla.

Děkujeme

S pozdravem
Vostárkovi

Jiří V., Praha
11.11.2019


Dobrý den, pane inženýre,
jak jsem Vám slíbila, tak Vás informuji, že jsme včera navštívili vaši prodejnu v Praze Průhonicích a opravdu udělali závaznou objednávku postele Gabriela Plus. MOC si vážím preciznosti a kvality zpracování vašich výrobků. S vděčností MOC děkuji!
Také bych si dovolila pochválit vašeho výborného prodavače, pana Jiřího Pipu, který se nám velmi ochotně věnoval a spoustu věcí nám poradil.
Přeji Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků a všude vás nesmírně chválím a budu v tom velmi ráda pokračovat. Pokud se toho dožiji, chtěla bych i svým vnučkám dát radu, aby si koupili nábytek od vás......
S pozdravem a přáním JEN VŠEHO DOBRÉHO

Jana S.

Jana S., Nové Strašecí
24.10.2019


Dobrý den, dnes jsem byla kontaktována zákazníkem z Kralup nad Vltavou ohledně vaší ložnice Elen. Jsou velmi spokojení a nadšení jak výrobky tak přístupem Vašich zaměstnanců . Chtěla bych Vám tímto poděkovat jak za ně tak za sebe, jsou to moji zákazníci pro které se snažím udělat to nejlepší a spolupráce s takovým výrobcem je super

Jana P., Most
04.09.2019


Dobrý den,

paní Vorlová z prodejny Nusle, Praha je profesionál na svém místě. Před 10 lety jsem byla vážně nemocná se zády a zakoupila poprvé vaši matraci.
Letos jsem zvážila její výměnu, tuto středu jsem si odvezla matraci spolu s polštářem a počkala raději dvě noci. Nyní mohu napsat, že vybraná matrace je skvělá.
Díky ochotě a profesionálnímu přístupu paní Vorlové jsem si matrace mohla důkladně vyzkoušet, opravdu jsem si poležela a ze tří vybrala tu správnou. Přikoupila jsem zároveň i chránič matrace a polštář, dostatečně vysoký pro oporu hlavy. Bolavá záda téměř necítím, dobře se na ní leží a ve spojením s doporučeným polštářem (kde jsem jen vyměnila váleček za tužší), je ležení téměř dokonalé.
Samozřejmě doufám, že matrace opět vydrží tolik let.

Přeji hodně spokojených zákazníků a nám klientům takové prodavačky jako je paní Vorlová.

Krásný den
Jitka ., Praha

Jitka ., Praha
17.06.2019


Dobrý deň pani Rýdlová,

ďakujem za dovezenú skrinku, sme s ňou veľmi spokojní. Ako vidíte na priloženom obrázku, krásne zapadla do celkového zariadenia izby.

S pozdravom,

Rastislav M.

Rastislav M., Piešťany
06.05.2019


Dobrý deň

pred mesiacom nam bol od Vašej firmy dodaný nábytok.
Touto cestou sa Vám chcem poďakovať. Je to skutočne skvost.
Užívame si ho.

Zároveň sa chceme týmto poďakovať aj pani Mikulkovej ktorá vždy perfektne, okamžite zareagovala na všetky požiadavky našej objednávky na zákazku a pretlmočila ich grafikom.

S pozdravom

Krásny deň

Alica

Alica M., Bratislava
25.03.2019


Dobrý den,
Vaše matrace SARA jsme si koupili již potřetí. Udělali jste nám na požádání rozměry i vahový rozdíl. Jsme velice spokojení a můžeme tuto firmu každému doporučit. Objednávka byla vyřízena do 3 dnů a k plné naší spokojenosti.

Jarmila

Jarmila, Turnov
28.01.2019


Dobrý den,

6.12. jsem ve Vaší prodejně v Olomouci koupil křesílko JEFET.
Chtěl bych poděkovat Vašemu personálu na prodejně. Paní mi poradila Vše co jsem potřeboval vědět o Vašich produktech tak jak jsem potřeboval. Hlavně však mi pomohla vyřešit problém s křesílkem. Velmi si vážím její ochoty a schopnosti vyřešit problém, do kterého by se spousta lidí vůbec nepustila (jak se dostat k Všemu křesílku dříve než za 6-8 týdnů).
Manželka je z křesílka nadšená. Kupoval jsem ho se záměrem, aby na něm mohla kojit, protože ji z kojení začaly bolet záda. Teď už pokaždé kojí na křesílku a nemlže si to vynachválit.
Děkuji tedy za kvalitu Vašich produktů (loni jsem si koupili Vaše matrace a jsme s nimi maximálně spokojeni) a hlavně za vstřícnost Vašeho personálu na prodejně Olomouc

Boris

Boris L., Olomouc
11.12.2018


Vážení,
rád Vám touto cestou děkuji za perfektní výrobu regálu a polic v designu "Rebeka", které jste mne dodali a namontovali 9.10.
Obrátil jsem se na Vás cca v únoru v prodejně v Praze - Průhonicích s touto atypickou zakázkou a to po velmi dobrých zkušenostech s ložnicovou sestavou Rebeka, kterou mnoho let užívám spokojeně dodnes a která nenese žádné známky opotřebení či závad, zkrátka skvělý design a práce s dubovým masivem. Na prodejně se mne tehdy velmi ochotně ujal pan Petr Hendrych, následně přijel zaměřit prostory a pak jsem komunikoval s panem Ing. Martinem Šturalou, který celé řešení přesně podle mých představ navrhl. Z důvodu posunu kolaudace stavby jsem 2x musel odložit dodávku, ale vždy jsem se setkal s pochopením a vstřícností paní Hany Rýdlové, následně paní Jany Turkové při expedici na místo. Zakázka vyvrcholila vlastní dodávkou a montáží. Oba pánové, kteří montáž prováděli (bohužel si nepamatuji jejich jména), byli skuteční profesionálové, velmi ochotní, pečliví i ohleduplní k již k dokončenému interiéru bytu. Nezanechali po sobě žádné závady, relativně komplikovanou montáž s ohledem na přesnost provedli s vysokou odborností, odvezli všechny obaly a odpad. Z výsledku jsem opravdu nadšený. Regál, který částečně tvoří ostění okna, pasuje téměř na milimetry a provedení včetně spojového materiálu je na vysoké úrovni.
Stejnou kvalitu má i 6 zavěšených polic.
Přiznám se, že jsem na počátku nedoufal, že vedle sériové výroby se budete chtít zabývat těmito atypy, ale přesto jsem zkusil Vás oslovit, protože jsem se v minulosti přesvědčil, že umíte pracovat s dubovým masivem naprosto úžasně.
Ještě jednou díky celému Vašemu týmu za nádherné doplňky do mého bytu.
Už teď znovu přemýšlím o jakémsi pokračování zakázky a věřím, že mně vyhovíte.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků, jakým jsem již podruhé já, i mnoho zdaru ve Vaší vysoce profesionální práci a službách.
S úctou,

Jiří

Jiří, Praha
25.10.2018


Vážená paní Turková,

Děkuji všem u vás ve firmě za bezvadnou spolupráci a ochotu vyřešit všechny drobnosti, které nastaly. Ložnice je teď můj neoblíbenější pokoj díky vaši posteli a komodě. Je to úžasně odvedená práce a krásný materiál.
Jediná věc k zamyšlení do budoucna je úložný prostor pod postelí, který zůstal otevřený, takže cokoliv se do něj uloží, musí být zabaleno před prachem.


Mějte se krásně a ať se Vám všem daří.


Irina V.

Irina V., Praha
16.10.2018


Dobrý den,

jelikož jsem si na Vašich stránkách nevšiml možnosti kde zanechat komentář či nějakou jinou zpětnou vazbu na vaše výrobky rozhodl jsem se napsat přímo těm nejvyšším.
Před několika měsíci jsme s ženou sháněli nové matrace. Tak jsme navštívili několik spánkových studii v našem okolí včetně Vaší prodejny v Olomouci. Kde nám paní prodavačka velice ochotně a vstřícně vysvětlovala v čem tkví jedinečnost Vašich matrací. Abych řekl pravdu byl jsem docela zdrženlivý protože velice často cestuji pracovně do zahraničí a spávám tam na hotelích. A podle mě jsem se tam nikdy nesetkal s takovou konstrukcí matrace jako je ta Vaše. Ovšem má žena byla naprosto opačného názoru takže jak to tak v životě bývá matrace jsme u Vás koupily. A díky bohu!!!
Všechny ty 20,25 nebo 30 centy metrové pěnové matrace všech možných i nemožných složeních té Vaší nesahají ani po kotníky. Je to opravdu luxus jaký jsme nezažily a to mám občas možnost v rámci služebních cest vyzkoušet i 5 hvězdičkové hotely takže opravdu mám s čím porovnávat. Naprosto vážně Vám můžu říct že vaše matrace je jako Ferrari mezi auty výjimečná a nezaměnitelná. Každému kdo se mě kdy na ni zeptá jí absolutně jen a jen doporučuji. Tímto výrobkem jste u nás pozvedli spánek na takovou úroveň že je nemyslitelné si kdykoli v budoucnu koupit jinou matraci než právě tu vaši.
Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem David

David, Frýdlant nad Ostravicí
11.10.2018


Dobrý den,
pořídíli jsme kompletní postel (postel + šuplíky + matrace) DALILA LUX v nadstandardních rozměrech 220 x 200 cm. Objednáno v OC City (Olomouc) - paní příjemná, doručení a montáž taktéž profesionální a bez problémů.
Provedení postele luxusní, na matracích (SÁRA Komfort) se spí velice pohodlně. Peněz nelitujeme, stálo to za to!
Děkujeme a můžeme jenom doporučit!
P.s. Cena byla ve výsledku porovnatelná s ostatními postelemi z masivu (zvláště příplatky za nestandardní rozměry jsou u Jelínka spíše nižší, než bývá zvykem), zato vzhled a kvalita provedení je o třídu výš než cokoliv, co jsem měl v obchodech možnost vidět...

Tomáš K., Olomouc
05.10.2018


Dobry den,
chcela by som sa podakovat celemu timu Jelinek za krasnu postel Flabo. V prvom rade p.Benkovej z predajne v BA, za ustretovy pristup a vyhodnu ponuku ktoru nam ponukla. Vsetko co sme sa dohodli, bolo aj pekne spisane v objednavke aj do bodky splnene. Aj ked sme potrebovali odlozit termin dodania o 2 tyzdne, nebol problem. Takisto pracovnici co priniesli a montovali postel boli ustretovi, prijemni ludia, prisli presne v cas na ktory sme sa dohodli. Ochotne povynasali postel hore, s tym sme ani neratali :) Z postele mam naozaj radost. Este raz vsetkym dakujem.

Anna, Velké Levare
01.10.2018


Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za opravu židle a za komodu - odstín jste chytli výborně, dvouletý rozdíl není vůbec znát.

S pozdravem
Veronika, Chomutov

Veronika, Chomutov
26.09.2018


Hezky den pani Rydlova,

ano, nabytek dosel v poradku - zpozdeni bylo jen par dni - to je vse v poradku.
S nabytkem jsme zatim velmi spokojeni - a nase navstevy take.
Jeste chci poslat podekovani na vasi balici zamestnance - skutecne super zabaleno!!

Srdecne pozdravy
Michal

Michal, Zürich
20.09.2018


Vážená paní Vorlová,

po konzultaci s Vámi v červnu 2018 jsme u Vás objednali postel a dohodli termín dodání. Nejen že všechno „klaplo“ podle dohody a dne 11.9. přivezli Vaši kolegové pěknou a kvalitní postel včetně matrací a příslušenství, ale i ji profesionálně sestavili, namontovali police a noční stolky.

Málokdy se dnes člověk setká s ochotou, perfektní dodávkou a profesionální montáží.

Dovolte mi proto poděkovat celému Vašemu týmu a popřát, ať se Vám i nadále daří ke spokojenosti nás všech.

Ing. Jaroslav

Ing. Jaroslav V., Praha
20.09.2018


Vážený pán Jelínek,

Týmto chcem poďakovať Vám a zamestnancom spoločnosti za Vašu prácu a tradíciu, ktorú napĺňate do bodky.
Spolu s manželom, keď sme boli mladí, sme výrobky Vašej spoločnosti obdivovali len cez výklad, nemali sme odvahu vstúpiť do predajne. Na staré kolená sme si postupne začali napĺňať naše sny. Naposledy skriňou, pri ktorej som strávila celý večer a nahradila mi televízor. Bol to pocit pokoja v duši a krásy prírody zhmotnenej v uskutočnenej práci.
Súčasne chcem veľmi poďakovať p. Benkovej a pánom, ktorí zabezpečujú montáž za ich profesionálny, ochotný a ústretový prístup k zákazníkovi, s akým sa človek tak často nestretne.
Ešte raz veľká vďaka.

Zora P.

Zora P., Bratislava
17.09.2018


Hi David,

Both, me and my armchair are happy to inform you that was a love at first sight between us and we are going to have a nice life together :)

Thank you very much!

All the best to you and your team !

Jeldujer Denisia, Bucharest, Romania
19.09.2018


Dobrý večer paní Rýdlová,

matrace jsou úžasné, každý den se nemůžu dočkat, až na ně zase ulehnu, což mi pomáhá chodit dříve spát :-)

MOC děkujeme, jsme rádi, že jsme se rozhodli koupit je u Vás !!!

Vladimíra

Vladimíra G., Praha
12.09.2018


Dobry den pani Benkova,

iba sme Vam chceli podakovat za ochotu a perfektne vybavenie nasej zakazky.
Postel je na mieste, je pekna, sme velmi spokojni.

Dakujeme!

S pozdravom, Zuzana

Zuzana B., Praha
09.09.2018


Jsem s vašimi službami moc spokojená a určitě vás budu doporučovat. Škoda, že jsem už přes 70 let, jinak bych si u vás pořídila krásný a kvalitní nábytek. Vzpomínám, jak když jsme se zařizovali kolem roku 1972, nebylo k sehnání nic. Na vaší prodejně jsem byla vaším kvalitním masivním nábytkem doslova okouzlena. Děkuji. Jaroslava

Jaroslava J., Praha
01.09.2018


Dobrý den,
v úterý 14.8.2018 byli u mě v Jesenici u Prahy montovat objednaný nábytek 2 pánové, Vaši zaměstnanci a musím konstatovat, že už dlouho jsem nebyla tak spokojená, velice ochotni, milí a šikovní. Ráda bych to sdělila jejich nadřízenému, pokud tak můžete učinit, budu ráda. Nepamatuji si příjmení pánů.
Děkuji Renáta

Renáta Č., Jesenice u Prahy
15.08.2018


Přeji krásný den všem ve firmě Nábytek Jelínek,

23.1.2018 jsem se rozhodla, že si koupím malou knihovnu. V Olomouc CITY jsem nejdříve navštívila prodejnu nábytek Valášek (to jsem ještě netušila, že mají na patře velkou konkurenci), ale z jejich nabídky jsem si nic nevybrala (k čemuž přispěl i vlažný zájem paní prodavačky) a zklamaně jsem šla směrem k eskalátorům. Ten den se na mě přece jen usmálo štěstí...
Po pár metrech jsem narazila na Vaši prodejnu a během pár minut jsem byla o víc jak šedesát tisíc lehčí:-). Nicméně stálo to za to.
Paní JanaTomaštíková, s níž jsem osobně jednala, byla velice příjemná, vstřícná, ochotná, milá, trpělivá a sympatická, netlačila, nechala mě vše si v klidu prohlédnout, ukázala mi různé možnosti a než jsem se nadála, tak z původně zamýšlené jedné knihovny byly dvě, k tomu malá komoda a stolek pod televizi... před dalším utrácením mě přibrzdilo jen to, že mám malý byt a další kousky by se mi do něj už (bohužel) nevešly.
Se zákazníky je to někdy celkem složité, uvědomuji si to a pomyslně si sypu popel na hlavu, neboť jsem se do kategorie "Neví co chce" začlenila i já. Jakmile jsem přišla domů, došlo mi, že ke konferenčnímu stolku (taky od Vaší firmy) se zvolený olej cherry barevně nehodí a tak jsem po pár dnech přišla na prodejnu znovu s prosbou, zda by se dala objednávka ještě upravit. Byla sobota, jednala jsem s mladou slečnou (bohužel neznám jméno), která byla opět velmi ochotná a ta mi přislíbila, že můj požadavek postoupí dál a v pondělí budu vědět, zda je změna možná. Když jsem pak dostala telefonické potvrzení a následně emailové, že změna na mořenou třešeň prošla, tak jsem měla opravdu velkou radost.
A dnes, kdy mi nábytek přivezli a sestavili vaši dva technici, tak jsem naprosto nadšená, jelikož jsou to opravdu krásné kousky a jsem nesmírně ráda, že jsem "prudila" a požádala o změnu původní objednávky (ve stylu "za zeptání nic nedám...a líná huba..." však víte).
Chci také poděkovat paní Marii Popelkové, s níž jsem sice jednala pouze telefonicky, ale i ona byla velmi ochotná, pružná a příjemná, takže jsem nikdy neměla pocit, že otravuji.
A na závěr jedno velké poděkování všem ve výrobě a vůbec celému kolektivu, kdo se na celém procesu, od objednávky až k finálnímu doručení nábytku do bytu, podíleli.
Přeji Vám mnoho dalších, stejně spokojených, zákazníků jako jsem já. A poněvadž jsem velmi spokojená, tak věřte, že budu Vaši firmu nadšeně doporučovat svým přátelům.
Mějte se krásně, se srdečným pozdravem
Alena

Alena N., Olomouc
12.04.2018


Dobrý den, pane Hendrychu,
těším se, až bude vše nainstalované a věřím, že se mně to bude líbit. Už teď vnímám profesionalitu Vašeho týmu. Děkuji Vám, že jste se mne na začátku vstřícně ujal, třebaže se jedná o atypickou výrobu.
Přeji hezký víkend.

Jiří V.

Jiří V., Praha
16.03.2018


Dobrý den, pane Jelínku,

nevím, jestli si mě budete pamatovat, ale chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při výběru matrace tehdy v Průhonicích. Už to bude skoro měsíc, co ji používám, a jsem velice spokojena.

Než jsem Vám stačila poslat email, už jsem tak sdělila i do telefonu Vaší kolegyni, která mi volala.

Ještě jednou děkuji, ať se Vám daří!

S pozdravem

Miriam B.

Miriam B., Praha
18.03.2018


Vážený pane Srněnský,

chci Vám jen říct, že máme z nábytku velkou radost a jsme opravdu moc rádi, že jsme se pro něj rozhodli.
Vaši kolegové nám ho doručili dokonce ještě před Vánoci, perfektní servis, byli velmi ochotní a pořádní :)
Tak Vám ještě jednou moc děkujeme.
Přeji vše dobré po celý rok.

Pavel H.

Pavel H., Praha
12.01.2018


Vážení Jelínci a všichni spolupracovníci,

chceme Vám tímto velmi poděkovat za skvělou a pro nás velice příjemnou spolupráci v (téměř) uplynulém roce 2017. Všichni pracovníci Vaší firmy, s nimiž jsme postupně při realizaci našich objednávek přišli do kontaktu - od prvotní domluvy na veletrhu Mobitex, přes cenové nabídky a objednávky, následné konzultace a přípravu zakázkové výroby až po expedici, dopravu a finální montáž u nás doma, byli velice milí, ochotní a vstřícní. Z nábytku, jímž jsme letos postupně vybavili náš obývací pokoj máme velkou radost a užíváme si jej. Váš nábytek sice není levný, ale peněz zaplacených za takto kvalitní práci poctivé české firmě rozhodně nelitujeme. Rádi budeme šetřit na další nábytek od Vás, kterým bychom ještě chtěli postupně dovybavit náš domek.
Přejeme Vám všem - celému pracovnímu týmu firmy nový rok prožitý ve zdraví, radosti a spokojenosti v životě osobním i profesním a pracovně úspěšný rok pro celou firmu Jelínek.
Těšíme se na další spolupráci s Vámi a "držíme Vám palce".
Manželé Kosovi, Vranov

Manželé Kosovi, Vranov
27.12.2017


Dobrý den paní Rýdlová,

odpovídám ,jak jsem slíbila. Dne 24.3.2017 jsem od Vás obdržela potvrzení přijaté objednávky č. R-21712077.
Krátce na to dorazily Matrace SÁRA klasik bavlna,které jsme s manželem obdivovali a byly nám doporučeny na veletrhu v Letňanech.
Matrace jsou užívany od začátku listopadu a není co dodat,doposud maximální spokojenost.
Tímto moc děkuji za doporučení výběru a zároveň za profesionální, velice příjemný přístup. Bohužel v dnešní době ne tak samozřejmý.
Přeji krásné,v klidu prožité vánoční svátky,do nového roku pevné zdraví ,štěstí a hlavně, jen spokojené zákazníky.

Alena

Alena N., Praha
22.12.2017


Dobrý den,
objednané zboží mi v pořádku dorazilo. Vše je krásně ušito a pěkně vše na sebe pasuje. Výsledná matrace je super. Dobře se na ní leží, a tím, že je vyšší i pěkně vstává.

Moc děkuji a přeji klidné Vánoce.
Veronika Š.

Veronika Š., Úpice
21.12.2017


Vážený pane řediteli!
Chtěla bych Vám, ale i všem vašim pracovníkům, vyjádřit vřelé poděkování nejen za odbornou nabídku a doporučení, za výrobu ale i za dodání vašich lamelových matrací SÁRA komfort.
Musím se pochlubit, že jsme s manželem pořízení matrací z vašeho podniku ohodnotili jako nejlepší nákup v tomto roce.
Již delší dobu jsme uvažovali o výměně původních matrací SÁRA, které používáme asi od poloviny devadesátých let. Je škoda, že toto rozhodnutí jsme tak dlouho odsouvali.
Matrace SÁRA komfort, které jsme obdrželi 2. listopadu t.r., jsou skvělé, hřejivé, precizně vyrobené a do detailu domyšlené, vzorně připravené i k expedici a předání, které bylo samozřejmě provedeno s úsměvem a ochotou.
Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme Vám i vašim pracovníkům hodně spokojených zákazníků, hodně zdraví a úspěchů v novém roce.
Zdraví manželé Kohoutkovi

Manželé Kohoutkovi, Prostějov
07.12.2017


Chcela by som sa Vám pán Šturala veľmi pekne poďakovať aj pani Benkovej za Vašu prácu.
Zároveň som mimoriadne spokojná s rozkladacou posteľou DIANA, ktorú mám od marca 2017 - je vynikajúca aj dizajnovo pekne riešená, ale najmä kvalitou a svojou jedinečnosťou. Na stokrát sa mi vrátila investícia tým, že si môžem na nej zrelaxovať. Myslím si, že na trhu nemá konkurenciu a vrelo ju doporučujem.

Prajem Vám veľa tvorivých síl.

S pozdravom

Katarína

Katarína K., Bratislava
23.11.2017


Dobrý den,
chci Vám poděkovat za vyřízení mého požadavku s obnovou matrace Sára. V pořádku jsem obdržela Vaši zásilku nosníků, vyměnila jsem je a jsem spokojená. Oceňuji Váš laskavý přístup k mému problému a Vaše doporučení jen s výměnou nosníků bylo správné a po stránce finanční také příjemné.
Ještě jednou děkuji za přízeň a přeji hodně spokojených zákazníků.
Božena

Božena Ž., Přerov
23.10.2017


Gratulace k významnému výročí Vaší společnosti a také poděkování za kvalitní práci Vašich
zaměstnanců. Jsme s Vašim nábytkem maximálně spokojeni a nejenom my, ale i několik našich přátel, kteří na výrobku vyrobeném Vašími zaměstnanci spalo, si tento taktéž zakoupilo. Ještě jednou dík.

Hegerovi

Hegerovi, Valašské Meziříčí
10.10.2017


Dobrý den!

S vaším nábytkem jsem velice spokojena a mým známým jsem ho také doporučila. Děkuji vám za kvalitu a dobře odvedenou práci.
Přeji hodně úspěchů a spoustu spokojených zákazníků!

S pozdravem

Alena

Alena M., Tišnov
09.10.2017


Dobrý den paní Rýdlová,

dodávka proběhla perfektně a během několika minut byla sedačka uvnitř domu. Ještě jednou Vám děkuji.

Kateřina

Kateřina S., Frýdek-Místek
22.09.2017


Dobrý deň p. Benková,

chcela som sa Vám a celej firme Jelínek poďakovať za ochotu, ústretovosť a profesionalitu. Včera nám doviezli a poskladali posteľ, všetko bežalo ako švajčiarske hodinky. Páni boli veľmi ochotní a šikovní. Postel je krásna a morenie má presne ten odtieň, ako náš ostatný nábytok v spálni. Prvá noc na novej posteli bola veľmi príjemná a musím oceniť, že ma ráno skutočne nebolel chrbát.
Sme veľmi spokojní a radi Vás odporučíme aj našim známym.

Parajem pekný deň
Zita

Zita D., Bratislava
07.09.2017


Dobrý den,
chci poděkovat za přečalounění sedací soupravy Ráchel, zejména p. Šťuralovi, se kterým jsem byl v kontaktu. Kvalita provedené práce na jedničku, nikde ani škrábaneček, prostě spokojenost. Moc díky.
S přáním pěkného dne Kubecovi z Pardubic

Kubecovi, Pardubice
15.08.2017


Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou velice poděkovat firmě Jelínek za celkový přístup k zákazníkovi po celou dobu řešení zakázky - a to od velmi cenných a praktických rad při výběru vzhledem k potřebám a možnostem kupujícího, přes objednání, změny v objednávce, dodání, montáž a následné řešení v případě dalších požadavků….. Oceňujeme Vaše jednání, vystupování, rychlé reakce na dotazy a ochotu maximálně vyjít vstříc a pomoci zákazníkovi v rámci jeho požadavků a dotazů, což se v dnešní době jen tak nenosí a spíš je velká vzácnost, když se s tímto přístupem člověk setká. Za vše velké DÍKY!!!
S produkty od Vás jsme nadmíru spokojeni. Budeme se těšit na další nákup.
Přejeme hodně úspěchu a spoustu zakázek.
Dvořákovi, Nová Ves

Dvořákovi, Nová Ves
24.07.2017


Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit spokojenost nad prací montérů, kteří dnes od cca 13 hodin kompletovali postel u mě v Tišnově. Slušní, pracovití, nezanechali nepořádek, dávali pozor na parkety, vše mi trpělivě ukázali. Montáž proběhla velmi rychle. Posílám pochvalu.
Předejte prosím vedení společnosti. Jako majitel firmy vím, že dobrých lidí je potřeba si vážit.
S přátelským pozdravem

Mgr. Václav K.

Mgr. Václav K., Tišnov
20.07.2017


Dobrý den,
včera nám dorazily Vaše matrace,jsou skvělé a už měly premiéru,sklidily velké ovace.Teď mají už všechny naše postele Vaše matrace.:)
Děkujeme Dana

Dana, Krhanice
15.06.2017


Dobrý den!
Blahopřeji k vašemu novému výrobku CANDY, opět se zde snoubí kvalita,design a poctivá práce.
Zhruba před pěti lety jsem si u vás zakoupila sedací soupravu NOE a ta nemá chybu. Děkuji za vaši poctivou práci celému kolektivu a přeji vám hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
Alena

Alena M., Tišnov
12.06.2017


Dobrý večer,
máme od vás ložnici již 12 let a jsme tak spojeni, že se z každé dovolené těšíme jen na to, až se pořádně vyspíme a pokaždé si pak řeknem, zlatej Jelínek. Musela jsem vám to napsat. Děkujeme za dobré spaní a přejeme hodně spokojených zákazníků.
Zemanová M.

Martina Z., Praha
23.04.2017


Dobrý den, paní Rýdlová,

moje objednávka a dodání náhradního dílu byly praktickou ukázkou toho, jak by měla probíhat komunikace
mezi zákazníkem a pracovníkem prodejce. Kromě spolehlivosti a nevšední ochoty je třeba zmínit i způsob, jakým je i malý náhradní díl zabalený a označený. A tak bych mohl pokračovat.
Přeji Vám i sobě, aby přibylo firem, kde bude radost nakupovat.

S přáním hezkého dne

Vladimír Starý

Vladimír S., Praha
25.01.2017


Dobry den páni Jelínkové!
Obrátili jsme se na Vaši firmu s žádostí o demontáž, převoz a následnou okamžitou montáž , z důvodu stěhovaní, sestav nábytku, které k naší velké spokojenosti, máme od Vás už řádku let. Obývací sestavu 6 let a ložnici ještě déle.
Jednak musím vyzvednout přístup velice ochotné a vstřícné paní Turkové, s kterou jsme jednali prvně a pak výtečné trio mladých mužů, Vašich montérů, kteří předvedli úžasný "koncert" práce, byla to harmonie všech úkonů ve strhujícím tempu a v perfektně provedené kvalitě. Takoví borci Vám dělají skvělou reklamu a je nesporné, že Valaši jsou fortelní chlapíci a i lidsky fajnoví. Máme z celé akce velice dobrý pocit.
Děkujeme Vašemu týmu, přejeme hodně úspěchů a ať máte další dobré roky!

Ing.Pavel a Bohumila A., Brno
30.11.2016


Dobrý deň.
týmto e-mailom sa chcem podakovať za Vaše služby-výrobu a dodávku madracov, ktoré mi dnes t.j. 23.11.2016 boli dodané. Som nadmieru spokojná s kvalitou a s dovozom, presne tak ako mi pani Benková vysvetlila ako to funguje.
Taktiež chcem podakovať za profesionálne vysvetlenie a prístup Vašej pracovníčky v predajni v Bratislave p. Benkovej, u ktorej som si tovar objednala. Je výborným vzorom, ako sa správať voči zákazníkom.
S úctou Anna

Anna G., Bratislava
23.11.2016


Dobrý den paní Rýdlová,
prosím o poděkování všem, kteří se podíleli na naší zakázce.
Nábytek. který jsme si objednali je opravdu velice pěkný.
Ještě poděkování montážní partě za jejich ochotu a vstřícnost.
Děkují manželé Janákovi s Českých Budějovic.
Jsem velice rád,že jsou v České republice ještě lidé,kteří umí řemeslo!!!!!!!!
S pozdravem Pavel J.

Pavel J., České Budějovice
07.11.2016


Dobrý den,
chtěl bych všem ve vaší firmě poděkovat, vyřídit absolutní spokojenost mojí manželky, a to není jen tak. Také poděkovat vašim technikům, kteří přivezli nábytek a pak montovali stěnu, především za to, že se přizpůsobili našim požadavkům, co se týká přezouvání, všechno perfektně sešroubovali a uklidili.
Velice děkuji, vyrábíte opravdu pěkný a kvalitní nábytek.
S pozdravem
František P.

František P., Brno
01.07.2016


Dobrý den,
moc Vám děkuji projevenou ochotu mi pomoci. V sobotu jsem si již objednala v prodejně Hany novou matraci Sára klasik, až ji budu mít a oboje vyzkouším, uvidím, zda si ještě doobjednám nové nosníky k matraci Zora. Nabízíte opravdu skvělé služby, jako je zdarma výměna nosníků do roka.
Vážím si Vašeho přístupu k zákazníkům.
S pozdravem Irena S.

Irena S., Hradec Králové
02.02.2016


Dobrý večer paní Rydlová,
chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat a potvrdit dodání námi objednaných komponentů k renovaci dvou kusů matrací Sára Klasik - podélníky, roznášecí vrstva, potahy.
Vše došlo tak, jak bylo objednáno a ve stanovém čase, dle dohody.
Včerejší noc (1. den spánku na "nových matracích") výborná.
Potěšil nás dárek - reklamní polštářky Vaší firmy. Velice vkusné, pěkné.
S přáním všem Vašim zákazníkům, aby byli také takto spokojeni. 100 % kvalita. Děkujeme.

Novákovi z Frýdku-Místku

Manželé Novákovi, Frýdek Místek
26.01.2016


Dobrý den.
Vážený pane Šturalo, kontaktoval jsem Vás letos v květnu, rozhodovali jsme se o koupi nové ložnice. Vysvětlil jste mi technologii opracování dřeva na ložnici ELEN. Nakonec jsme vybrali Váš výrobek , postele, noční stolky, dvě komody, ELEN, v provedení olej, bělený dub. Je to nádherná ložnice, precizní zpracování a v kombinaci s matracemi vynikající spánek.
Děkujeme za skvělý výrobek!

Manželé Bednářovi, Telč
05.11.2015


Chci vám s potěšením sdělit, že jídelní sestava DAVID, kterou jsem si nechal od vás dovézt, byla v pořádku dodána na správnou adresu, kompletní a přesně v dohodnutou dobu. Závozníci firmy Jelínek nábytek jsou moc šikovní kluci. Jídelní sestava DAVID splňuje veškerá moje očekávání. Jsem moc spokojený. Děkuji. Příště, až budu zase potřebovat něco z nábytku větších rozměrů, tak si to zase nechám od vás přivézt. Do té doby ať se vám i vaším kolegům a kolegyním daří! Těším se na další spolupráci.

Petr K., Valašské Meziříčí
05.11.2015


Vážená paní,
zdravíme do Valmezu a nelze než firmě Jelínek nábytek opravdu poděkovat.
Měli jsme se ženou matrace staré a tak jsme samozřejmě očekávali od těch „vašich“ něco lepšího, ale toto je opravdu velmi, velmi slušné.
Máme dvojpostel, matrace vedle sebe (pro jinou zátěž), a já i manželka v nich ležíme jako v peřince.
Matrace této konstrukce (Sára max bavlna, nawapur) se skutečně chová jinak, než klasické molitany.
Takže díky moc, a pochvala veliká !!
S úctou

Ing. Miloslav L., Kroměříž
02.11.2015


Dobrý den.
Dnes mi bylo dovezeno zboží - lůžko Diana p.řidičem KAMLÁREM. Žádám tímto o jeho velkou pochvalu a poděkování-úžasný přístup,pomoc,pohotovost,zručnost a i při tom všem stále příjemný a usměvavý.

Blanka R., Klatovy
07.10.2015


Dobrý den,
3 týdny spím na nové matraci Sára, kterou vyrábíte. Po 8 letech mne přestali bolet záda, za což vám chci velmi poděkovat...
Chválím vaši matraci, kudy chodím :-)

Irena J., Pecka
22.09.2015


Dobrý deň ,
rada by som Vám, ako aj ostatným zamestnancom firmy Jelínek, ktorí sa podieľali za zabezpečení mojej objednávky- matrace Diana atyp (tunel + drevená lišta) poďakovala najmä za profesionálny prístup, za 100% vyhotovenie a dodanie.

JUDr. Katarína D., Bratislava
16.09.2015


Dobrý den,
objednané zboží dorazilo včera. Provedení a zpracování chrániče matrace je perfektní.
Děkuji za vstřícnost a spolupráci.

Pavel M., Ostrava-Poruba
18.08.2015


Vážený pane ,
Včera odpoledne mi dorazila ložnice Dalila, včetně zrcadla, které jsem si přes Vás zařídila.
Chtěla jsem Vám moc poděkovat, zrcadlo je nádherné a nad komodou vypadá báječně.
Ještě jednou moc děkuji za ochotu. Vy a celá společnost Jelínek jste mi udělali opravdu velkou radost.
Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za příjemnou a bezproblémovou spolupráci. Z kvality a vzhledu ložnice jsem nadšená, mám z ní opravdu velkou radost a celá místnost díky Vašim výrobkům vypadá opravdu krásně.
Ještě jednou moc děkuji za ochotu, spolupráci a nádhernou ložnici. Velké díky patří ještě jednou i pánům, kteří ložnici přivezli a smontovali. Opravdu ochotní a šikovní.

S přátelským pozdravem

Marie F., Tuchoměřice
15.06.2015


Dobré odpoledne,
komodu Pavla jsem měl doma už v poledne, je na vyčleněném místě, všechno v pořádku.
Mnohokrát děkuji za její výrobu i dovoz.
Jsem rád, že jsem si už loni pro nové kusy nábytku vybral Vaši firmu!
S pozdravem

Milan P., Ostrava
03.06.2015


Držím palce, jste moc šikovní. Máme od Vás postele, matrace a polštáře, jsme velice spokojení. Taková kvalita se na trhu málo vidí, jen tak dál!

Michal D., Praha 5
28.05.2015


Udělalo mi radost, když jsem asi po 15 letech zjistila, že matrace má obnovitelné části a není nutné kupovat celou novou matraci.

Jana H., Pražmo
28.05.2015


Od firmy Jelínek mám postel, matrace, komodu a jsem s nimi velmi spokojená. Matrace jsem koupila i svým 3 dětem a nikdo z nás nemá problémy se spaním, bolesti zad atd. Oceňuji velmi snadnou údržbu, skvělý vzhled a přírodní materiál. Těší mě, že tak skvělý nábytek vyrábíme na Valašsku.

Alena Š., Vsetín
28.05.2015


Postel firmy Jelínek nám slouží již řadu let bez problémů včetně matrací, na kterých ty roky nejsou poznat.

Miroslava H., Libhošť
28.05.2015


Od fy Jelínek máme postele i matrace, oceňujeme vstřícné jednání na prodejně a profesionální přístup při výběru, zejména matrací včetně možnosti jejich vyzkoušení. Výrobky jsou kvalitní a dobře řemeslně zpracovány.

Blanka S., Praha 9
28.05.2015


Mám ráda nábytek Jelínek. Vlastním ložnici DUB REBEKA. Teda komplet postel s nočními stolky, rošt, matrace, včetně zásuvek, dále sestavu komod , dle objednání. Zboží bylo dodané v pořádku, montáž proběhla k mé spokojenosti. Ložnice byla síce dražší, ale jsem s ní velmi spokojena. Servis jsem zatím nepotřebovala. S nábytkem JELÍNEK mám velmi dobré zkušenosti. Doporučuji všem, kdo si chce pořídit kvalitný nábytek.

Anna L., Brno
28.05.2015


Jsem velmi spokojená s vaší sedací soupravou (2 křesla a 2 bobečky na nohy), kterou mám již přes 8 let. Jenom by už potřebovala nový potah . Konferenční stůl se sklem slouží perfektně.

Táňa H., Praha 4
28.05.2015


Ano, snad v roce 2008 jsme u vás koupili krásnou dvoupostel Ráchel se dvěma nočními stolky.
Je opravdu krásná a pohodlná, z krásného dřeva, v barvě třešeň. Je pořád jako nová. Skvělý výrobek! Děkuji VD

Vladimír D., Praha 1
28.05.2015


Od té doby, co jsem celé čtyřčlenné rodině postupně koupila matrace Sára, nikoho ráno nebolí záda. Pro mne osobně to byl opravdu "začátek nového života". Máme je už dlouho, brzo budeme kupovat nové molitanové nosníky, ale jinou matraci už nikdy nechceme. Polštář Hugo je taky skvělý.

Ivana J., Brno - Žabovřesky
28.05.2015


Máme od Vás postel a už jsme si v ní hodně užili. Máme totiž mimo jiné rádi hluboký a zdravý spánek.

Alena J., Praha 4
28.05.2015


Potřebovali jsme dokoupit noční stolek a firma nám ho bez problému vyrobila i s trochu atypickým požadavkem.

Eva A., Brno
28.05.2015


Firma Jelínek je pro nás synonymem kvalitního nábytku. S naším rozhodnutím zakoupit si u nich postel jsme naprosto spokojeni. Po 5-6 letech je stále jako nová.

Ivan O., Praha 8
28.05.2015


Nábytek Jelínek mi udělal radost už vícekrát. Při nákupu jsem se setkala s velmi profesionální a noblesní prodávající dámou s kultivovaným jednáním. Při řešení potíží se spaním v nové posteli (které byly způsobeny mým zdravotním pooperačním stavem), se mnou zaměstnanci firmy JELÍNEK jednali "jako v bavlnce" a udělali maximum pro mou spokojenost. A další radost mám každý večer, když zalézám do pohodlného "Jelínčího pelíšku" :-)

Izabela N., Praha 10
28.05.2015


Všechno, co jsme si pořídili od Jelínka, nám perfektně slouží a jsme plně spokojeni.

Dalibor B., Plzeň
28.05.2015


Firma Jelínek mě velice potěšila kvalitní postelí, roštem a matrací. Nyní již neznám, co je bolest zad. Navíc ochotný a příjemný personál prodejny byla příjemná zkušenost. Odborné poradenství bylo samozřejmostí.

Jana M., Branky
28.05.2015


Máme od vás matrace Sára. Před časem jsme je vyměnili za matrace od jiného výrobce, ale během několika týdnů jsme se k vašim matracím rádi vrátili.

Ivo Č., Cerhovice
28.05.2015


Jsem naprosto spokojená s kvalitou vašich výrobků, zejména matrace si nemůžu vynachválit. Možnost prát potah, nastavit si tvrdost, vyměnit vadné části - to vše je bezkonkurenční !

Eva Z., Olomouc
28.05.2015


Ano, spravili ste mi veľku radost pri objednavke obyvacej zostavy podla mojho navrhu, ktorej ste vyhoveli a v konecnom dosledku ste ho dali do vaseho katalogu.

Michal V., Senec
28.05.2015


S Vašemi matracemi Bára, Sára jsem spokojena již několik let. Potěšila mne snadná výměna komponentů u matrací za nové.

Jiřina Z., Bořitov
28.05.2015


Několik matrací jsem vyzkoušel, poté i koupil, vždy spokojenost. Pokud byly potíže, vždy vyřešeno ke spokojenosti.

Jan H., Holohlavy
28.05.2015


Mam radost z matrace Sara, ktera slouzi jiz delsi dobu nejen v me domacnosti, ale i u rodicu a splnovala idealni pomer kvalita/cena, diky Vam za to.

Hana N., Liberec
28.05.2015


Radost jste mi udělali velkou. Zakoupila jsem si vaši ložnici Rebeku i s matracemi. Několikrát jsem se na ni přišla podívat do vaší prodejny na Smíchově. Paní prodavačka nebyla netrpělivá, vždy mi ochotně odpověděla na jakoukoliv moji doplňující otázku. Měla pochopení pro moje chování (musela jsem došetřit peníze). Platila jsem hotově. Ložnici jste mi dovezli a smontovali na místě. Maximální spokojenost. Všude vás chválím a doporučuji. S pozdravem vaše spokojená zákaznice.

Jaroslava E., Slaný
28.05.2015


Každý deň, vlastne každý večer sa teším do peknej spálne od Jelínka a na skvelú posteľ na mieru, peknú a príjemnú na dotyk, na miesto pre dobrý spánok a sladké sny.

Anonymní zákazník, Neznámé město
28.05.2015


Dobrý den pane Šturala,moc děkuju za vaše návrhy.
V rámci mé rekonstrukce jsem ještě zvolila jiný způsob rozdělení místnosti, takže nakonec nebude potřeba vyrábět další kus nábytku.
Ale přesto vám mockrát děkuji za pomoc a návrhy možnosti zpracování a výroby knihovny.
S vašim nábytkem jsem moc spokojená. Je kvalitní a nadčasový.
Přeju vám hodně úspěchů a skvělých nápadů ve vaší práci.

Anežka M., Praha 10
28.04.2015


Dobrý deň,
vážená pani Benková,
dovoľte sa mi poďakovať Vám a ostatným zamestnancom firmy, ktorí sa podieľali na dovoze postele pre môjho chorého manžela na ústretovosť,ochotu a milý prístup k našej vážnej situácii, ktorá v rodine nastala.Prajeme Vám veľa dobrých zákazníkov.

JUDr. Jana V., Bratislava
24.04.2015


Dobrý den,
Objednala jsem si u Vás stůl DAVID moření třešeň na BUK + židle.
S konečným výsledkem jsem spokojena a touto cestou Vám chci poděkovat,jak jste se s mým požadavkem výroby stolu DAVID s hladkým povrchem vyrovnali.
Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ing. Květoslava S., Šternberk
04.04.2015


Vážená paní.
Vybrali jsem si Vaší postel hlavně proto, že Vaš výrobek (jako i ostatné), je elegantní,práce dokonalá, Opracování a detaily překrásné. Nemluvím jen tak z větru. Jsem Umělecký truhlář. Pracoval jsem v Interieru Praha ve výrobní komisi nábytku, v západoslovenských nabytkárských závodech, ( postele a ložnice se dělali z borového masívu pro tehdy kapitalistický trh). Delší čas jsem rekonstruoval starožitný nábytek, atd. Nyní se věnuji interiery bytú a domú. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vaší firmě - společnosti, hodně zákazníkú. A ještě poděkování Vaší prodávající v Bratislavě pani Benkové. Je to ,, Prodavačka" na správném místě.
Každému budu Vaší firmu odporoučet.

Zdeněk B., Bratislava
12.12.2014


Dobrý den.
velice Vám děkuji za velmi vstřícný přístup, rychlost a ochotu, se kterou jste řešili pozáruční problém s vrzajícími rošty postele Rebeka. Dodané kování je namontované a plně splnilo mé očekávání.Je to radost, nakupovat od takové firmy, jako je ta Vaše.
Děkuji a s přáním klidných a pohodových vánočních svátků a mnoha spokojených zákazníků v příštím roce.

Roman P., Hlučín
11.12.2014


Dobrý den ,
chtěla bych vám všem poděkovat za dobrou službu. Včera nám byla přivezena ložnice, pánové ji ochotně dopravili na místo, smontovali a byli velmi příjemní.

Miloslava D., Praha 9
19.10.2014


Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vašim pracovnicím obchodního oddělení, za vzorné a velmi rychlé vyřízení mé objednávky. I když jsem objednala zboží na poslední chvíli , před Vaší dovolenou, tak mi bylo doručeno obratem a v pořádku.
Přeji Vám hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků.

Jana S., Troubelice
04.08.2014


Vážení,

chtěl bych vám poděkovat za mého otce, který si na doporučení nechal vyrobit u vaší firmy jednolůžko.
Profesiální přístup, jaký se nám dostal v obchodě v Nuselské, od pí Červenkové, se hned tak v dnešní uspěchané době nevidí. Otec byl moc spokojen s průběhem objednání. Dodání, které proběhlo včera ve stanoveném termínu bylo také v pořádku.
Před tím, nežli jsem vás oslovili jsme měli možnost projít nabídky konkurentů a s čistým svědomím můžeme říci, že opravdu jsme udělali dobře. Máte bohatý výběr a kvalitní služby.
Přejeme vám mnoho úspěchů v podnikání.
S přáním hezkého letního odpoledne.

Vladimír P., Praha 10
29.04.2014


Dobrý deň.
Asi pred rokom sme si vo Vašej predajni v Bratislave kúpili manželskú
posteľ aj s matracom.Posteľ má krásny disajn a kvalitu.
Keď si na ňu ľahneme, máme skutočne relaxačný pocit. Neprejde deň,kedy by sme si nepochválili našu posteľ. Ani sme doteraz netušili, že sa spánok, alebo oddych na posteli môže byť až tak úžasný.
Ďakujeme a želáme veľa pracovných úspechov.

Manželie P., Bratislava
24.01.2014


Dobrý den.

Píši skoro po půl roce ,jak jsem spokojen s vašimi matracemi,prozatím jsem lepší neměl. Má polovička byla spokojena hned první spaní. Já jsem vychytával správnou tvrdost měnil jsem valečky, teď už výborný. Technologii máte dobře propracovanou.
Děkujme za výborné doporučení vhodně zvolené matrace. Vaše matrace budu doporučovat i dalším lidem.Jak si přišetřím, tak bych potřeboval další i pro děti.
Přeji Vám ať se daří.

Martin J., Přerov
04.10.2013


Vážení,

chtěla bych tímto poděkovat za kvalitu Vašeho nábytku.

V roce 2007 jsme od firmy Jelínek zakoupili ložnici - postel a dva noční stolky. Od roku 2008 jsme přes pět let byt pronajímali, přičemž podnájemníci za tu dobu rozviklali a jinak poškodili téměř veškeré vybavení bytu. Jediné, co se nehlo ani o milimetr, je nábytek od Vaší firmy. Po návratu nás to opravdu příjemně překvapilo a potěšilo, koupě u vás byla dobrá investice do kvality.
Oceňujeme Vaši poctivou práci a přejeme hodně úspěchů v podnikání.
S pozdravem.

Veronika S., Praha
13.09.2013


Dobry den pani Benkova,
chcem sa Vam i fy JELINEK podakovat za vybavenie objednavky, informacie a rady, ako i za dochvilny dovoz rozkladacej postele a rychlu montaz. I napriek velkym horucavam a obmedzenym priestorom v panelakovej bytovke akcia prebehla optimalne. Tesime sa aj z kvality a hygienickej úrovne prepravovaneho tovaru.
Dakujeme a prajeme Vam vela zdaru vo Vasej praci!

Soňa V., Bratislava
21.06.2013


Dobrý den,
děkujeme za prodej dvou kusů stolků zn.Levi. Vše proběhlo hladce. Jěště jednou děkuji fi.Jelínek za kvalitní nábytek ve kterém se nám úžasně bydlí a za všechny služby s tím spojené, velká pochvala.
Ještě jednou díky.

Jan a Vladimíra Z., Jedomělice
22.05.2013


Dobry den,
nedavno jsem u vas zakoupil matraci a pozdeji i rošt do postele. Chtel bych vsem zucastnenym jeste jednou podekovat. Po spatne zkusenosti s konkurenci jsem se u firmy Jelinek nestacil divit. Byl jsem prijemne překvapen, jak mile a ochotne jsme mi u vas vzdy vysli vstric - jak s radami ohledne vyberu typu matrace, tak s moznosti dopravy a hlavne, ze se nic na pristupu nezmenilo ani po tom, co jsem matraci zakoupil. Pred cca čtrnacti dny jsem si na prodejne v Nuslích vymenil nosníky a mohu ted rict, ze jsem maximalne spokojeny!

Preji Vam mnoho dalsich pracovnich uspechu a spokojených zakazniku. Budu vas doporučovat dale.

S pratelskym pozdravem

Jan B., Odolená Voda
19.03.2013


Vazena pani ,
Mam k Vam prosbu. Poprosil by som vas aby ste osobne tlmocili panu Jelinkovi, ze pan (bohuzial si nepametam priezvisko) ktory nam postel a matrac dnes dopravil a zmontoval daleko pozitivne prekrocil moje ocavania. Waw ! !
Taku profesionalitu som v oblasti montaze nabytku nezazil - a to porovanavam Slovensko, USA a Nemecko kde sme roky zili a nakupovali nabytok
Z hladiska manipulacie velmi ocenujem ako citlivo s nabytkom narabali, profesionalne manipulovali a neobuchavali casti nabytku o ine veci (co je zrejme v oblasti nabytku medzinarodny standard bez ohladu na to aky drahy nabytok si clovek kupuje). Urcite to bolo asi tak citlivo montovane ako keby som si to montoval sam. Ocenil som aj sposob otvorenej komunikacie a zanietenie s akym mi odpovedal na otazky, ktore boli urcite nad ramec jeho prace.
Velmi pozitivna skusenost

Dakujem, dufam ze tento pan bude za jeho vykon - a zrejme nielen ten dnesny pochvaleny - robi super vizitku vasej firme

S pozdravom

Lubomír J., Praha 10
17.12.2012


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za dodání a montáž velmi krásného, kvalitního nábytku.Jsme s manželem moc a moc spokojeni.
Ráda bych poděkovala také ochotným paním prodavačkám z prodejny v Nuslích,
stejně tak i šikovným montážníkům, kteří nám nábytek dovezli a sestavili.
Zcela jistě budeme na jaře potřebovat ještě nějaké "kousky". Až se zabydlíme, zjistíme, co bude ještě třeba.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
S pozdravem

Ing. Helena Ch., Praha
22.06.2012


Dobrý večer
práve dnes ste nám doviezli a namontovali objednaný nábytok.
Je úžasný ! Sme veľmi, veľmi spokojní s Vašou prácou.
Ešte by ste mohli v predajni v Bratislave vystaviť aj nábytok v prevedení Orecha, lebo si myslím,
že ukážka NA ŽIVO sa nedá predstaviť. Je to nad naše očakávanie, proste ste úžasný !
Ďakujeme.

IgorZ., Bratislava
29.02.2012


Dobrý den,

děkuji za dodávku, nábytek je opravdu skvělý a kvalitní, pan Šván pracuje rychle a je vidět, že svou práci zná a rozumí ji. Fascinovalo mě balení.
Přeji firmě Jelínek hodně objednávek.
Srdečně zdraví

Jana H., Praha
31.05.2011


Dobrý den, musíme poděkovat, za velmi krásné a kvalitně zpracované zboží - jídelní set. Vaši firmu jsme poprvé poznali na MOBITEXU 2008 a věděli jsme,že budeme-li mít jídelní kout, pak jedině od Vás. Stůl i židle jsou opravdu krásné a tvoří příjemné místo v našem bytě.
S pozdravem mnoha spokojených zákazníků.

Silvie a Martin P., Karviná
20.05.2011


Dobrý den.
Chtěl bych touto formou vyjádřit svou maximální spokojenost s jednáním zástupců Vaší firmy při zprostředkování objednávky na zhotovení A-typu postele. A to jak co se týče způsobu vedení jednání pracovníky firmy, také pomoc při výběru materiálů na zhotovení.
Ještě jednou upřímné díky

JUDr. Jiří M., Ostrava - Svinov
15.04.2011


Dobrý deň prajem,
v dňoch 11.03.11až 12.03.11 som navštívila výstavu nábytku v Nitre, dojmy sú spracované a tak som sa vám rozhodla napísať. Keďže sme po prestavbe bytu na výstavu sme išli si pozrieť čo ponúka trh a vybrať gaučovú súpravu a stenu do dennej izby. Kúpa kvalitnej postele mala v našich plánoch byť až ta ďalšia v poradí. Tento úmysel zmenila svojim prístupom vaša reprezentantka pani Mikulková. Veľa predajcov vás tlačí k čo najrýchlejšiemu rozhodnutiu v svoj prospech, ja viem ,že je to obchodná politika, profesionálna povinnosť, ale je dôležité akou formou sa to robí. U nej som sa stretla s tým čo dnešným predajcom veľakrát chýba s trpezlivosťou, ochotou, pochopením, dalo by sa povedať že dávala prednosť ľudskému prístupu pred dajme tomu vlastným prospechom. Jej prejav hodnotím ako ľudský skutok, ktorý prekračuje obyčajnú povinnosť, pretože nás nenútila k okamžitému rozhodnutiu dala nám priestor na spracovanie a vytriedenie informácii. Hovorí sa, že slová vedia potešiť aj ublížiť, tak nech jej prejav ostane taký, aby slova ktoré adresuje zákazníkom stále potešili a poradili. Nestačí mať len kvalitný výrobok, čo si myslím, že vaša firma má, páči sa mi precíznym vypracovaním ktoré zvýrazni a dá vyniknúť nádhernej štruktúre dreva, znamená prírodu, domov, ale aj kvalitných ľudí, ktorý tu kvalitu vedia aj predstaviť. Dúfam, že aj pri zaslaní vášho výrobku budem tak spokojná ako pri prezentácii. Ďakujem.

Štefan U., Košice
18.03.2011


Vážený pane řediteli,
dovoluji si Vám touto cestou vyjádřit mou velkou spokojenost s jednáním Vaší firmy a především Vaší zaměstnankyně paní Turkové. Vím, že si v dnešní době lidé spíše stěžují a když je něco zkrátka "dobře", berou to jako samozřejmost. Jelikož jsem nedávno pořizovala nové bydlení a prakticky zařizovala a stále zařizuji celý dům, setkala jsem se s opravdu velkým množstvím dodavatelských firem všeho druhu a mohu tedy srovnávat. Je to asi rok, co jsem pořídila Váš nábytek (konkrétně trojkřeslo a křesla NOE a taburety). Bohužel čalounění asi nebylo zvoleno úplně nejlépe, a tak došlo k trhlinám ve švech. Měla jsem velké obavy, po některých zkušenostech s jinými firmami, z průběhu reklamace. Nicméně musím uznat, že přístup a ochota paní Turkové, mě nejen překvapila, ale především lidsky potěšila. Nejen, že reklamace byla vyřízena bezodkladně, ale dokonce na dvě etapy, abychom zatím měli na čem sedět. S paní Turkovou jsem několikrát hovořila telefonicky, jelikož jsem musela zvolit jinou potahovou látku, a vždy byla velice ochotná a příjemná. Také řidiči přijeli vždy v domluvený čas a nemuseli jsme s tím ztrácet celý den čekáním. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat , popřát Vám mnoho úspěchů v podnikání a také tak dobrou "ruku" při výběru zaměstnanců, jako jste měli s paní Turkovou. Vězte, že je takových lidí málo. Zároveň děkuji za milou pozornost Vaší firmy, kterou jsme dnes obdrželi s druhou částí nově přečalouněného nábytku.
S úctou

Jana M., Praha
08.02.2011


Dobrý večer.
Chcela by som sa Vám touto cestou aj v mene rodičov veľmi pekne pod´akovať,za veľmi milý a ochotný prístup či z Vašej strany, alebo so strany Vášho kuriera. Bola nám prejavená veľká profesionalita a poskytnutá služba na vysokej úrovni. Ako veľmi spokojný zákazník by som rada prejavila svoj názor aj na Vašej stránke formou referencie, ak mi bude poskytnutá.
Ešte raz d´akujem a zostávam s pozdravom Anna Temer s rodinou.

Anna Temer, Suchorad
27.01.2011


Dobry den,
loni jsme si se zenou kupovali vase zdravotni lamelove matrace, s nimi jsme
byli velmi spokojeni. Po nějakém case jsme se shodli, že bychom oba chtěli
matrace o něco tvrdší. Vyuzili jsme tedy rocni moznosti vymeny nosniků zdarma.
Chtěli bychom timto velmi poděkovat nejen za vstricnost a ochotu
vašich pracovnic v brnenskem obchode tuto vymenu provest, ale take za
rychlost, se kterou byl nas pozadavek vyrizen.
Matrace jsou naprosto skvele, manzelce po nekolika tydnech prestaly bolesti
zad a obema se nam zkvalitnil spanek. Za žádné jiné bychom tyto matrace
neměnili. Dekujeme!

Manželé J., Rajhrad
24.10.2010


Dobrý den,
děkuji touto cestou celému kolektivu pracovníků vaší firmy za zhotovení postele Pavla (obj. č. 95/2010). S tak přesnou a pečlivou prací se v dnešní době člověk téměř již nesetká. Na vašem výrobku je vidět, že ke každé zakázce přistupujete zodpovědně a precizní práce svědčí o kvalitním kolektivu pracovníků, kteří se rozhodně nemusí za svou práci stydět. Váš nábytek je propracován do detailu, takže jeho montáž je velmi jednoduchá a i pro laika nenáročná. Obrovskou předností je možnost nastavení výšky roštu a tím i výšky postele. Děkuji také za tvarované zadní čelo, je to moc pěkné.
Jsem ráda, že jsem zhotovení postele objednala u vás. Kvalita rozhodně odpovídá ceně. Přeji vám stále hodně zakázek, dobré obchodní partnery.
S pozdravem

Marie S., Ostrava
24.09.2010


Vážená paní Rýdlová,

dovoluji si Vám i ostatním Vašim kolegům, se kterými jsem měla možnost seznámit se osobně, či s nimiž jsem komunikovala po telefonu (jmenovitě paní Turkové a oběma pánům řidičům, kteří nám přivezli poslední dvě dodávky nábytku a následně i přestěhovali skříň se dvěma lůžky Vaší výroby do nového bytu) velmi poděkovat za vstřícný a velmi skvělý přístup a příkladné jednání.
Jsme s manželem velice rádi, že jsme se rozhodli pro nábytek Vaší výroby.
Jsme spokojeni a jak jsem již před časem uvedla, rozhodli jsme se dokoupit ještě několik dalších věcí tak, jak postupně byt vybavujeme. Vše chceme zařídit nábytkem zn. Jelínek, protože jsme přesvědčeni o jeho kvalitě a navíc si ceníme i Vaší profesionální práce.
Ještě jednou Vám velice děkuji a těším se na příznivou odpověď.
S pozdravem

Ing. Alena M., Praha 8
08.09.2010


Dobrý den pane Jelínku,

předem této mé zprávy přijměte poděkování celé naší rodiny. Upřesním.
Před časem (a nebylo to poprvé) jsme si u Vás objednali (na výstavě v Holešovicích)
jídelní kuchyňský stůl a 10 židlí. Následovala obvyklá procedura (papírování), atd...
Bez nejmenších problémů co do objednávky, tak i komunikace s Vašimi všemi spolupracovníky.Jména záměrně neuvádím, aby se nestalo, že na někoho zapomenu....
Vše co bylo řečeno, bylo přesně tak a do nejmenšího detailu.
To se stává v dnešní době (alespoň v mém případě) jenom ojediněle, ale o to více si toho
může člověk považovat, že to prostě funguje.
Vyřiďte jim prosím naše velké poděkování.K dodanému nábytku.
Je skutečně moc pěkný (léta jsem si ho přál) a teprve až nyní můžu ocenit jednotlivé detaily,
které jsem při výběru ani nezaznamenal (myslím např., že polstrování u každé jednotlivé židle je vzhledem ke vzorku stejné, židle se bez problémů dají zasunout pod desku stolu, tři jednotlivé židle vedle sebe se vejdou zasunuté opěradlem až k desce mezi nohy našeho stolu a především oceňuji "tuhost" celého stolu - a to máme tu maximální velikost rozměrů).
Forma zpracování je svým provedením velice kvalitní, vše dohromady vytváří jedinečný celek, zkrátka paráda.Už se těším (zatím se tak nestalo), až bude stůl zaplněný do posledního místa k sezení i do místa na jeho desce. Jsem moc rád, že jsem měl důvod k napsání tohoto E-mailu, z mé strany, Vás jako seriózní firmu budu dále doporučovat stejně tak jako byla doporučena mé osobě.

Hodně úspěchů, více a více spokojených zákazníků, krásný zbytek dne.

Jan S., Praha
10.05.2010


Dobrý den paní Turková, chtěla jsem Vám moc poděkovat za servis, který
jste pro mě zorganizovala:-). Spalo se mi úžasně!Doufám, že Vás malinká
odměna neurazila, v podobě mýdla, je to malé poděkování Vám.Užijte si ho!
Panu skladníkovi také díky a panu obchodnímu zástupci též!
S pozdravem

Petra H., Brno
14.01.2009


Dobrý den pane Jelinku,

zaměstnanec v dílně to vše opravil na výbornou. Jsem velmi mile potěšen a překvapen tím ,že i zde /v této zemi/ vše funguje tak jak má. Je to v lidech a v tomto případě jste měl dobrou volbu při výběru svých zaměstnanců do firmy. Jen tak dál a víc.

Přeji Vám i Vaší společnosti ať se i nadále rozvíjí v tomto duchu a daří se Vám v obchodě i ve výrobě.Ještě jednou velmi děkuji.
sedám k PC a jsem nucen Vám napsat pár postřehů týkajících se Vaší společnosti a Vašich zaměstnanců z prodejny na Josefské ul. v Brně.
Před dvěma roky jsme hledali výrobce nábytku z důvodu pořízení si nových postelí. Šli jsme do vaší prodejny v Brně na Josefské ulici ,kde jsme si vybrali z nabídky "vlajkovou loď "v ložnicích . Jelikož to bylo velmi dobré rozhodnutí,byli a stále jsme,velmi spokojeni s provedenou kvalitou / od té doby nás nebolí záda a je to tedy poleženíčko/ . Díky přístupu Vašich zaměstnankyň v Brně pro které nebyl žádný problém nám vše ukázat a vysvětlit jsme se rozhodli koupit další věci do naší domácnosti a mohu bezpečně říct jedno a to ,že co se týká zakoupení nábytku tak jedině od Vás. Proč Vám pane majiteli píšu teď po dvou letech od koupě? Je to jednoduché. Přihodilo se pár věcí,které bylo potřeba řešit u Vás na prodejně co se týká drobné opravy a řízení reklamace v záruční lhůtě. Opět jsme mohli mluvit s Vašimi zaměstnankyněmi tak jako před dvěma lety . Můžu říct ,že jsem viděl hodně ve světě ,ale dámy na prodejně v Brně se minimálně světu vyrovnají. Vyrovnají se svojí ochotou řešit
vzniklé problémy, pohotovostí, příjemností, radou a v neposlední řadě úsměvem .Chování hodné chvály a uznání. Proč to všechno píši ? V této zemi není moc lidí ,kteří se tak dobře chovají ke svým zákazníkům. Měl jsem také na opravě část nábytku /chyba na mé straně/ a Váš zaměstnanec v dílně to vše opravil na výbornou. Jsem velmi mile potěšen a překvapen tím ,že i zde /v této zemi/ vše funguje tak jak má. Je to v lidech a v tomto případě jste měl dobrou volbu při výběru svých zaměstnanců do firmy. Jen tak dál a víc.
S pozdravem

Pavel Ř., Brno
17.10.2008


Vážení zaměstnanci !
Po 18-ti letech manželství jsme se rozhodli koupit nový stůl s židlemi do
naší nové rekonstruované kuchyně. Po návštěvě vaší podnikové prodejny ve
Valašském Meziříčí bylo rozhodnuto a objednáno. Vaše zaměstnankyně se nám
100% věnovali jejich ochota a přístup nás mile překvapil, není častým zvykem
se setkávat v prodejnách s takovým kladným přístupem k zákazníkům. Termín
dodání byl splněn dle naší objednávky. Vaše zaměstnankyně nás předem
informovala, kdy řidič se zakázkou přijede. Velice jsme ocenili 100%
zabalení, a to nebylo vše, překvapila nás ochota vašeho řidiče, kdy nám stůl
pomohl vynést až do bytu. Takovou ochotu oceníte, když jeden z manželů je
invalidní. S kvalitou zpracování jsme moc spokojeni. Proto bychom touto
cestou
Vám chtěli poděkovat ještě jednou za přístup všech vašich zaměstnanců, s
kterými jsme přišli osobně do styku. Máme u Vás objednanou sedací soupravu s
konferenčním stolkem, a už se těšíme až si klidně a hlavně pohodlně sedneme
a budeme si vychutnávat Vaši kvalitu a preciznost řemeslného
zpracování. Přejeme Vám hodně dalších spokojených zákazníků.

Manželé P., Nový Jičín
08.10.2008


Milí pracovníci firmy Jelínek,
chceme poděkovat všem, kteří s námi přímo nebo nepřímo v kontaktu, počínaje dámami v Pražské pobočce a konče všemi , kdo výrobek vyráběli a balili.
Objednali jsme si na zakázku stůl a vysoké židle . Nábytek je nejen estetický , ale také řemeslně dokonaly. Je to vaše práce pro naši radost.
Potěšila nás i tím , že jsme pamětníky krásné práce mnoha řemeslných mistrů svého dětství i úcty k jejich práci.

Manželé L., Český Brod
21.02.2008


Dobrý den ,
děkujeme za výrobu a dodávku sedací soupravy. Výsledek je skvělý. Odstín moření jsme odhadli dobře.
Barva kůže hezky zapadne do celkového interiéru pokoje.
S pozdravem

Ivo S., Ostrava
21.02.2008


Dobrý den,
touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za výborný a kvalitní výrobek
ortopedické matrace Sara. Před několika měsíci jsem o tomto výrobku neměla
ani tušení, nicméně mě na tento typ matrace mě upozornila má ortopedka z důvodů
častých bolestí zad (přestože mi je teprve 25 let) ). Poradila mi Vaše
internetové stánky a v současné době jsem již více jak rok majitelkou snad
nejlepší matrace, kterou český trh může nabídnout. Bolesti plně neodešly,
ale za to však může má nepoctivost s cvičením.
Děkuji Vám ještě jednou a přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.

Pavla Z., Pardubice
11.09.2007