Menu
zavřít
 • Domů
 • Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

101 nocí na vyzkoušení matrace

Zjistit více

Postaráme se o to,
aby se vám dobře spalo

Zakládáme si na tom, aby váš spánek byl kvalitní a bez kompromisů! Víme, že zvyknout si na novou matraci chvíli trvá. A proto vám dáváme možnost si naše matrace vyzkoušet v pohodlí Vašeho domova až po dobu 101 nocí s garancí vrácení peněz.

Díky možnosti vyměnit jakoukoli komponentu matrace dokážeme každému nalézt řešení pro kvalitní a zdravý spánek. Pokud by matrace i přesto nevyhovovala, můžete nám ji do 101 dnů od doručení vrátit a my vám vrátíme peníze za její pořízení.

...a je to jednoduché!

Na matraci doporučujeme spát minimálně 
14 dní, než si vaše tělo zvykne.


E-mail: [email protected]

 


Děláme vše pro to, abychom matracím našli nový domov. 

Jak to funguje?

Garance 101 nocí na vyzkoušení matrace

 1. Nakupte u nás ortopedickou lamelovou matraci SÁRA v libovolné konfiguraci a v libovolném rozměru.
 2. Spěte na matraci SÁRA alespoň po dobu 14 dní od doručení.
 3. Pokud vám matrace nebude po této době vyhovovat, můžete nás požádat o změnu na jinou váhovou kategorii (tzn. výměnu podélných nosníků, která je rozhodujícím elementem tuhosti matrace). Stačí nás kontaktovat na [email protected].
 4. Výměna podélných nosníků je na naše náklady. Vy si můžete nové podélné nosníky vyzvednout bezplatně na našich podnikových prodejnách nebo vám je dopravíme za 250 Kč s DPH. Stávající podélné nosníky si od Vás vyzvedneme nazpět.
 5. Pokud byste cítili, že je po výměně podélných nosníků potřeba vyměnit i další komponenty v matraci (např. roznášecí vrstvu), doplatíte jen případný rozdíl v ceně matrací (výměnou roznášecí vrstvy vám vznikne nový typ matrace). Roznášecí vrstvu můžete opět bezplatně vyzvednout na našich podnikových prodejnách nebo vám je dopravíme za 250 Kč s DPH.
 6. Výměna komponentů v matraci je jednoduchá a zvládnete ji provést sami, ale pokud byste si přáli návštěvu našeho technika, stačí objednat tuto službu za 400 Kč s DPH + náklady na dopravu. Náš technik přijede v domluvený termín a zajistí výměnu komponentů a kontrolu matrace.
 7. Pokud i přesto nebudete spokojení s výměnou komponentů v matraci, můžete nám matraci v případě nespokojenosti vrátit do 101 dní od doručení. Matraci můžete bezplatně vrátit na našich podnikových prodejnách nebo ji vyzvedneme u vás doma. Po kontrole matrace (zda není znečištěná nebo poškozená) Vám vrátíme plnou částku mínus případné náklady na dopravu.
 8. Garance spokojenosti se nevztahuje na změnu potahu matrace.
 9. Garance spokojenosti a podmínky pro vrácení matrace nemají vliv na Vaše zákonná práva.
Kde si můžete vyzkoušet a koupit náš nábytek a matrace?

Podnikové a partnerské prodejny