Menu
zavřít
  • Domů
  • Aktuality
  • Získali jsme ocenění v kategorii nejlepší firma roku 2023 ve Zlínském kraji

Získali jsme ocenění v kategorii nejlepší firma roku 2023 ve Zlínském kraji

07. Listopad 2023

V polovině října jsme převzali ocenění v kategorii nejlepší firma roku 2023 ve Zlínském kraji.

17. října v Galerii desítka ve Zlíně, přebrali novomanželé Jelínkovi ocenění PwC Firma roku 2023 Zlínského kraje. Naše rodinná firma JELÍNEK se umístila v této soutěži na krásném druhém místě a my všichni máme velkou radost. Ocenění je pro nás odměnou a motivací pokračovat v rodinné tradici výroby masivního nábytku a matrací na Valašsku, která započala již v roce 1897. 

“Děkujeme všem zákazníkům, partnerům a především našim kolegům a kolegyním, kteří se společně s námi drží motta našich předků “Poctivou prací získat důvěru zákazníků”. Jen díky společnému úsilí můžeme pokračovat v rodinné tradici a přinášet do domovů našich zákazníků kvalitní designové výrobky, které vydrží po generace.”
Daniel, Tomáš a David Jelínkovi

O soutěži

Soutěže Firma roku a Živnostník roku vznikly před 18 lety jako projekt na podporu malých a středních firem. Hledají se inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem i začínajících nadšenců. Příležitost veřejně prezentovat svoji práci dostávají české firmy a živnostníci bez ohledu na zaměření, obor či velikost.

Krajská porota je složena ze zástupců odborných partnerů jako je Hospodářská komora, Svaz průmyslu a dopravy, Czechinvest, Svaz českomoravských výrobních družstev a dalších zástupců oborových svazů a asociací, dále manažerů velkých firem a vítězů předchozích ročníků. 

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.