JELÍNEKMatrace

Matrace

Spánkem člověk tráví třetinu svého života. Investujte dobře své peníze a vyberte si správnou matraci pro zdravý a pohodlný spánek.

young girl is fast asleep

Kvalitní spánek je základ

Postel je jedním z nejúžasnějších vynálezů všech dob. Při spánku je člověk schopen zregenerovat až 90 % svých fyzických a duševních sil. Sami dobře víte, že když se pořádně nevyspíte, Váš den pak stojí za starou bačkoru. S matracemi od JELÍNKA máte jistotu, že se každý den vyspíte dorůžova. Nejenže matraci na míru přizpůsobíme Vaší hmotnosti, výšce, spánkové potivosti či požadované povrchové měkkosti, ale během prvního roku Vám rádi a zdarma upravíme také tvrdost matrace, pokud Vám nebude vyhovovat.

Ortopedické matrace

Proč ortopedické matrace JELÍNEK

leziciosoba_1

Anatomicky správná podpora těla

ico-komponenty

Obnovitelnost všech komponentů = dlouhá životnost matrace

prizpusobeni-tvrdosti

Možnost přizpůsobení tvrdosti matrace v průběhu jednoho roku zdarma

symbol_matrace_na_míru

Matraci vyrobíme na míru, podle Vašich potřeb

IMG_9590_LR_1

Vyrobeno na Valašsku

Stejně jako nábytek i matrace vyrábíme sami. Tak Vám můžeme snadno zaručit, že používáme jen ty nejkvalitnější materiály a klademe důraz na preciznost zpracování. Matraci dokážeme přizpůsobit nejen Vaší výšce, váze či poloze ve spánku, ale také tomu, jak se potíte. Zkrátka se staráme o to, aby se Vám spalo co nejlépe. Během prvního roku Vám také zdarma přizpůsobíme tvrdost matrace, případně můžeme podle potřeby vyměnit některou její část.

Nahlédněte do výroby...

Bolí Vás záda?

Jednou z nejčastějších příčin bolesti zad je špatná tvrdost matrace a nesprávná podpora páteře při ležení. Proto u JELÍNKA vyrábíme matrace na míru a přesně podle Vašich potřeb a představ. Naše ortopedické matrace se přizpůsobí nejen Vaší postavě, ale i Vašim návykům při spánku.
Ortopedický lamelový rošt uvnitř matrace dokáže pevně a přitom citlivě zkopírovat tvar těla v jakékoliv poloze, správně jej podepřít, dokonale uvolnit a protáhnout – tím výrazně zlepšuje kvalitu spánku a přispívá k řešení bolesti zad.
Přece jen spánkem strávíme třetinu našeho života, a proto bychom měli dbát na správný výběr matrace.

Naše řešení