Menu
zavrieť

Obývacia stena LINE

Obývacia stena LINE
Obývacia stena LINE

Moderný minimalistický design

Nová kolekcia obývacích stien LINE poskytuje spojením masívneho dreva a prírodného materiálu WoodTouch harmonický celok, ktorý vyžaruje eleganciou a zároveň spĺňa nároky na kvalitu a udržateľnosť. Kolekcia LINE prináša do obývacích izieb príjemnú atmosféru s nádychom čistých jednoduchých línií a nadčasovej kombinácie materiálov.

Rôzne varianty komôd

Nakombinujte si obývaciu stenu podľa svojho vkusu

Viac variantov komôd a knižníc z kolekcie LINE nájdete v našom cenníka.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Len vďaka skutočne kvalitnému materiálu je celá kolekcia taká exkluzívna. Obývacia stena LINE je k dostaniu v dvoch drevinách, DUB a DUB RUSTÍK . DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Kombinácia prírodných materiálov

Prírodný materiál WoodTouch

Pri variantoch komôd s WoodTouch používame na predné čela zásuviek prírodný materiál WoodTouch , ktorý dodá celej obývacej stene moderný vzhľad. Vyberať môžete zo šiestich farebných odtieňov .
Nábytok s prírodným materiálom WoodTouch ponúkame iba s povrchovou úpravou olejovania .

Farebné kombinácie podľa vašich predstáv

Odtiene dreva

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR.
Nábytok s prírodným materiálom WoodTouch
ponúkame iba s povrchovou úpravou olejovania .

3D návrh zadarmo

Neviete si rady s rozvrhnutím obývacej steny?

Potrebujete upresniť základné rozmiestnenie v miestnosti a pomôcť s návrhom obývacej steny? Alebo potrebujete nábytok na mieru presne podľa vašich predstáv? Radi navrhneme v súlade s vašou predstavou moderný a funkčný interiér. 

Mám záujem o túto službu