Menu
zavřít

Obývací stěna DALILA

Díky dokonalému řemeslnému zpracování pasují všechny díly nábytkové sestavy dohromady a lze je mezi sebou kombinovat. Krása přírodního dřeva navíc vytvoří ve Vašem domově velmi klidnou a harmonickou atmosféru. Horní pláty komod jsou u kolekce DALILA silné 25 mm, u kolekce DALILA LUX 40 mm.

Obývací stěna DALILA
Čistý design

Elegantní
obývací stěna

Díky dokonalému řemeslnému zpracování pasují všechny díly nábytkové sestavy dohromady a lze je mezi sebou kombinovat.

Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Dvě síly plátů komod

Horní pláty komod jsou u kolekce DALILA silné 25 mm, u kolekce DALILA LUX 40 mm.

 

 

Kvalitní zpracování

Všechny produkty této kolekce jsou vyrobeny z nezávadného masivního dřeva, které je následně upravováno rukama našich řemeslníků.


 

Vyfrézovaná úchytka

Úchytka komod a knihoven je vyfrézovaná v předních čílcích. Rovná linie úchytek opticky rozšíří délku zásuvky a velmi zpříjemní otevírání. U dvířek je úchytka frézovaná ve svislé linii.

Spousta variant

Kolekce DALILA nabízí
spoustu prvků

Komody a knihovny z kolekce DALILA lze libovolně kombinovat. Můžete si tak vytvořit obývací sestavu podle Vašich představ.

Jak nábytek vyrábíme
Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Obývací stěna ELEN je k dostání ve dvou dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. 
DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny. BUK je světlejší, pružnější a má jemnější strukturu.

Naše kvalita
Barevné kombinace dle Vašich představ

Obývací stěna v mnoha odstínech dřeva

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na obývací stěnu DALILA podívat