Menu
zavrieť

Obývacia stena DALILA

Vďaka dokonalému spracovaniu pasujú všetky diely nábytkovej zostavy dohromady a možno ich medzi sebou kombinovať. Krása prírodného dreva navyše vytvorí vo Vašom domove veľmi pokojnú a harmonickú atmosféru. Horné pláty komôd sú u kolekcie DALILA silné 25 mm, u kolekcie DALILA LUX 40 mm.

Obývacia stena DALILA
Čistý dizajn

Elegantný
obývacia stena

Vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu pasujú všetky diely nábytkovej zostavy dohromady a je možné ich medzi sebou kombinovať.

Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám

Dve sily plátov komôd

Horné pláty komôd sú u kolekcie DALILA silné 25 mm, u kolekcie DALILA LUX 40 mm.

 

 

Kvalitné spracovanie

Všetky produkty tejto kolekcie sú vyrobené z nezávadného masívneho dreva, ktoré je následne upravované rukami našich remeselníkov.


 

Vyfrézovaná úchytka

Úchytka komôd a knižníc je vyfrézovaná v predných čelách. Rovná línia úchytiek opticky rozšíri dĺžku zásuvky a veľmi spríjemní otváranie. U dvierok je úchytka frézovaná vo zvislej línii.

Veľa variant

Kolekcia DALILA ponúka
veľa prvkov

Komody a knižnice z kolekcie DALILA je možné ľubovoľne kombinovať. Môžete si tak vytvoriť obývaciu zostavu podľa vašich predstáv.

Ako nábytok vyrábame
Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Obývacia stena ELEN je k dostaniu v dvoch drevinách, BUK , DUB a DUB RUSTIK.
DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny. BUK je svetlejšia, pružnejšia a má jemnejšiu štruktúru.

Naša kvalita
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Obývacia stena v mnohých odtieňoch dreva

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na obývaciu stenu DALILA pozrieť