Menu
zavřít

Ložnice ZIRBE

Nábytek vyrobený z masivního dřeva ZIRBE vás ohromí nejen svou intenzivní vůní. 

Ložnice ZIRBE
Vneste do Vaší ložnice vůni dřeva

Borovice ZIRBE
Královna Alp

Nábytek vyrobený z masivního dřeva ZIRBE vás ohromí nejen svou intenzivní vůní. Vysokohorská alpská borovice ZIRBE roste v nadmořské výšce nad 1600 m.
V těchto podmínkách roste velmi pomalu a díky tomu v sobě střádá velké množství přírodní silice PINOSYLVIN, která blahodárně působí na kardiovaskulární systém a napomáhá lepšímu spánku.

Bez povrchové úpravy

Každý díl nábytku ZIRBE je perfektně ručně vybroušen a není povrchově upraven žádným lakem ani olejem. Jen tak může čisté dřevo volně dýchat a blahodárně působit na lidský organismus.

Bez kovových spojů

Samosvorný kolíkový spoj zajišťuje vysokou stabilitu postele. Díky tomuto řešení si můžete dopřát pohodlný a zdravý spánek bez negativních vlivů kovů, které nejsou v nábytku ZIRBE obsaženy.

Nezaměnitelná vůně přírody

V pryskyřici a jehličí se nachází ve vysoké koncentraci látka pinosylvin, která výrazně voní a působí léčivě. Uvolňovaná esence ničí choroboplodné zárodky, působí desinfekčně a odpuzuje moly a hmyz. Nábytek ZIRBE doslova příjemně „provoní“ Vaši ložnici.

Zdokonalte Vaše spaní

Dopřejte si hlubší spánek

Dle studie institutu JOANNEUM RESEARCH Forschungsgesellschaft GmbH má pobyt v prostředí ZIRBE pozitivní vliv na zdraví. Během osmi hodinového spánku se sníží tepová frekvence spáče až o 3500 srdečních tepů, což představuje asi jednu hodinu srdeční aktivity. To má velmi pozitivní vliv na kvalitu spánku. Spánek je hlubší a klidnější. I proto vyrábíme ZIRBE nábytek bez povrchové úpravy a bez kovových spojů tak, aby bylo působení ZIRBE na lidský organismus co nejpřirozenější.

Spánek s vůní přírody

Spánek v posteli ze dřeva ZIRBE jako lék

Lidové léčitelství i současná medicína ve svých studiích potvrzují, že energie ze stromu ZIRBE je schopna léčit duši i tělo. Dokáže uzdravovat, znovu obnovit narušené biopole, zbavit lidské tělo únavy a při stresu navodí pocit uvolnění. Dřevina ZIRBE má také antibakteriální účinky a je vhodná pro alergiky.

 

Špičkový materiál z alp

Základem je kvalitní dřevo

Vysokohorská dřevina ZIRBE roste v nadmořské výšce nad 1600 m a dožívá se až 400 let. Již v dávných dobách lidé objevili sílu vycházející ze stromů ZIRBE. Za svůj život střádá strom pozitivní energii, kterou je schopen předat během spánku i ve vaší ložnici.

Laserování na přání

Energetické symboly

V souladu s přírodou je možné do plných čel laserem vypálit energetické symboly na přání.

 

Jaké produkty z ZIRBE vyrábíme?

Postel FLABO v provedení ZIRBE bez kovových spojů

Ceny a rozměry naleznete v ceníku ložnice FLABO ZIRBE.
Postel MIA v provedení ZIRBE

Ceny a rozměry naleznete v ceníku ložnice MIA.
Postel NADINE 


Ceny a rozměry naleznete v našem ceníku ZIRBE.

Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Jsme Vám blízko

Kde si můžu přivonět k nábytku z ZIRBE