Menu
zavrieť

Spálňa ZIRBE

Nábytok vyrobený z masívneho dreva ZIRBE vás ohromí nielen svojou intenzívnou vôňou.

Spálňa ZIRBE
Vneste do Vašej spálne vôňu dreva

Borovica ZIRBE
Kráľovná Álp

Nábytok vyrobený z masívneho dreva ZIRBE vás ohromí nielen svojou intenzívnou vôňou. Vysokohorská alpská borovica ZIRBE rastie v nadmorskej výške nad 1600 m.
V týchto podmienkach rastie veľmi pomaly a vďaka tomu v sebe zbiera veľké množstvo prírodnej silice PINOSYLVIN , ktorá blahodárne pôsobí na kardiovaskulárny systém a napomáha lepšiemu spánku.

Bez povrchovej úpravy

Každý diel nábytku ZIRBE je perfektne ručne vybrúsený a nie je povrchovo upravený žiadnym lakom ani olejom. Len tak môže čisté drevo voľne dýchať a blahodarne pôsobiť na ľudský organizmus.

Bez kovových spojov

Samosvorný kolíkový spoj zaisťuje vysokú stabilitu postele. Vďaka tomuto riešeniu si môžete dopriať pohodlný a zdravý spánok bez negatívnych vplyvov kovov, ktoré nie sú v nábytku ZIRBE obsiahnuté.

Nezameniteľná vôňa prírody

V živicu a ihličia sa nachádza vo vysokej koncentrácii látka pinosylvin, ktorá výrazne vonia a pôsobí liečivo. Uvoľňovaná esencia ničí choroboplodné zárodky, pôsobí dezinfekčne a odpudzuje mole a hmyz. Nábytok ZIRBE doslova príjemne "prevonia" Vašu spálňu.

Zdokonaľte Vaše spanie

Doprajte si hlbší spánok

Podľa štúdie inštitútu JOANNEUM RESEARCH Forschungsgesellschaft GmbH má pobyt v prostredí ZIRBE pozitívny vplyv na zdravie. Počas ôsmich hodinového spánku sa zníži tepová frekvencia spáča až o 3500 srdcových tepov, čo predstavuje asi jednu hodinu srdcovej aktivity. To má veľmi pozitívny vplyv na kvalitu spánku. Spánok je hlbší a pokojnejší. Aj preto vyrábame ZIRBE nábytok bez povrchovej úpravy a bez kovových spojov tak, aby bolo pôsobenie ZIRBE na ľudský organizmus čo najprirodzenejšie.

Spánok s vôňou prírody

Spánok v posteli z dreva ZIRBE ako liek

Ľudové liečiteľstvo i súčasná medicína vo svojich štúdiách potvrdzujú, že energia zo stromu ZIRBE je schopná liečiť dušu i telo . Dokáže uzdravovať, znovu obnoviť narušené biopole, zbaviť ľudské telo únavy a pri strese navodí pocit uvoľnenia. Drevina ZIRBE má tiež antibakteriálne účinky a je vhodná pre alergikov .

Špičkový materiál z alp

Základom je kvalitné drevo

Vysokohorská drevina ZIRBE rastie v nadmorskej výške nad 1600 ma dožíva sa až 400 rokov . Už v dávnych dobách ľudia objavili silu vychádzajúcu zo stromov ZIRBE. Za svoj život zbiera strom pozitívnu energiu, ktorú je schopný odovzdať počas spánku aj vo vašej spálni.

Laserovanie na prianie

Energetické symboly

V súlade s prírodou je možné do plných čiel laserom vypáliť energetické symboly na prianie.

Aké produkty z ZIRBE vyrábame?

Posteľ Flab v prevedení ZIRBE bez kovových spojov

Ceny a rozmery nájdete v cenníka spálne Flab ZIRBE.
Posteľ MIA v prevedení ZIRBE

Ceny a rozmery nájdete v cenníka spálne MIA.
posteľ NADINE 


Ceny a rozmery nájdete v našom cenníka ZIRBE.

Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám

Sme Vám blízko

Kde si môžem privoňať k nábytku z ZIRBE