Menu
zavřít

Ložnice RÁCHEL

Ložnice RÁCHEL je osvědčená volba pro náročné zákazníky, kteří ocení nevšední design a špičkové zpracování masivního dřeva. Jemné avšak precizní zaoblení všech hran dodává pocit pohody v kontrastu s rovnými tvary kolekce. Pro pohodlnější opírání je vhodným doplňkem čalouněná opěrka.

Ložnice RÁCHEL
Ložnice RÁCHEL

Spánek v masivním provedení

Ložnice RÁCHEL je osvědčená volba pro náročné zákazníky, kteří ocení nevšední design a špičkové zpracování masivního dřeva.
Jemné avšak precizní zaoblení všech hran dodává pocit pohody v kontrastu s rovnými tvary kolekce. 

 

Linky silného materiálu

Ložnici RÁCHEL zdobí linky 40 mm výběrového masivního dřeva. Pro zbytek konstrukce jak pak použito masivní dřevo o síle 25 mm.

 

Pečlivé broušení

Rovné, avšak jemně zakulacené hrany provázejí celou kolekci. Díky zručnosti našich brusičů se nemusíte bát, třísku si rozhodně nezadřete!

 

Energie masivního dřeva

Kde jinde můžete načerpat tolik potřebnou energii do dalšího dne, než v ložnici z masivního dřeva. Věříme, že design a dokonalá propracovanost přírodního dřeva oslní i Vás.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

RÁCHEL je k dostání ve třech dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. Oproti dubu nemá BUK tak výraznou kresbu, stále se ale jedná o vybrané dřevo z průběžné spárovky. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Jeden design, mnoho výrobků

Ucelená nábytková sestava

Pro oblíbenost ložnice RÁCHEL jsme vyvinuli také sedací soupravu a obývací stěnu stejného designu. Portfolio produktů RÁCHEL je tak nebývale široké. Navíc dokážeme uspokojit atypické požadavky na jednotlivé produkty či sestavy.

Sedací souprava RÁCHEL
Odstíny na přání

Barevné kombinace dle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Děláme radost lidem

Napsali nám

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici RÁCHEL podívat