Menu
zavrieť

Spálňa RÁCHEL

Spálňa RÁCHEL je osvedčená voľba pre náročných zákazníkov, ktorí ocenia nevšedný dizajn a špičkové spracovanie masívneho dreva. Jemné avšak precízne zaoblenie všetkých hrán dodáva pocit pohody v kontraste s rovnými tvarmi kolekcie. Pre pohodlnejšie opieranie je vhodným doplnkom čalúnená opierka UNI.

Spálňa RÁCHEL
Spálňa RÁCHEL

Spánok v masívnom prevedení

Spálňa RÁCHEL je osvedčená voľba pre náročných zákazníkov, ktorí ocenia nevšedný dizajn a špičkové spracovanie masívneho dreva .
Jemné avšak precízne zaoblenie všetkých hrán dodáva pocit pohody v kontraste s rovnými tvarmi kolekcie.

 

Linky silného materiálu

Spálňu RÁCHEL zdobia linky 40 mm výberového masívneho dreva. Pre zvyšok konštrukcie sa potom použilo masívne drevo o hrúbke 25 mm.

 

starostlivé brúsenie

Rovné, avšak jemne zaoblené hrany sprevádzajú celú kolekciu. Vďaka zručnosti našich brusičov sa nemusíte báť.

 

Energia masívneho dreva

Kde inde môžete načerpať toľko potrebnú energiu do ďalšieho dňa, než v spálni z masívneho dreva. Veríme, že dizajn a dokonalá prepracovanosť prírodného dreva oslní aj Vás.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

RÁCHEL je k dostaniu v troch drevinách, BUK, DUB a DUB RUSTÍK . Oproti dubu nemá BUK tak výraznú kresbu, stále sa ale jedná o vybrané drevo z priebežnej škárovky. DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Jeden dizajn, mnoho výrobkov

Ucelená nábytková zostava

Pre obľúbenosť spálne RÁCHEL sme vyvinuli aj sedaciu súpravu a obývaciu stenu rovnakého dizajnu. Portfólio produktov RÁCHEL je tak nebývalo široké. Navyše dokážeme uspokojiť atypické požiadavky na jednotlivé produkty alebo zostavy.

Sedacia súprava RÁCHEL
Odtiene na prianie

Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Robíme radosť ľuďom

Napísali nám

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na spálni RÁCHEL pozrieť