Menu
zavřít

Ložnice PAVLA

Ložnice PAVLA patří mezi naše klasické avšak stále velmi oblíbené ložnice. Po dlouhá léta je jednou z nejžádanějších ložnic z masivního DUBU a BUKU.

Ložnice PAVLA
Ložnice PAVLA

Osvědčená klasika

Ložnice PAVLA patří mezi naše klasické avšak stále velmi oblíbené ložnice. Po dlouhá léta je jednou z nejžádanějších ložnic z masivního DUBU a BUKU.

 

Navazující noční stolky

Noční stolky PAVLA tvoří s postelí PAVLA skvělou kombinaci. Celá ložnice pak působí uceleným dojmem.

 

Kvalitní rám

Postel PAVLA vyrábíme ze všech současně nabízených kolekcí vůbec nejdéle a za celou tuto dobu posbírala minimum stížností či reklamací.

 

Celá ložnice v jednom stylu

Kolekce PAVLA obsahuje velké množství produktů, kterými můžete vkusně i prakticky obohatit Vaši ložnici.

Souhra designu

Ucelená kombinace

Z doplňků k ložnici PAVLA si určitě vyberete. V této designové řadě najdete toaletní stolek, skříně, komody, zásuvky pod postel, zrcadlo, stoličku, servírovací stolek. Vše v prvotřídní povrchové úpravě a kvalitním zpracováním, které je produktům JELÍNEK vlastní.

Jak nábytek vyrábíme
Děláme radost lidem

Napsali nám

Marta H., Modřice

"Slouží dodnes"

"Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení. Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!"

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Jen kvalitní dřevo činí z ložnice PAVLA i po letech velmi žádaný kus nábytku. PAVLA je k dostání ve třech dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. Oproti dubu nemá BUK tak výraznou kresbu, stále se jedná o vybrané dřevo z průběžné spárovky. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

Naše kvalita
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme výhradně olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici PAVLA podívat