Menu
zavrieť

Spálňa PAVLA

Spálňa PAVLA patria medzi naše klasické avšak stále veľmi obľúbené spálne. Po dlhé roky je jednou z najžiadanejších spální z masívneho dubu a Buku.

Spálňa PAVLA
Spálňa PAVLA

Osvedčená klasika

Spálňa PAVLA patrí medzi naše klasické, ale stále veľmi obľúbené spálne. Po dlhé roky je jednou z najžiadanejších spální z masívneho DUBU a BUKU.

 

Nadväzujúce nočné stolíky

Nočné stolíky PAVLA tvorí s posteľou PAVLA skvelú kombináciu. Celá spálňa potom pôsobí uceleným dojmom.

 

kvalitný rám

Posteľ PAVLA vyrábame zo všetkých súčasne ponúkaných kolekcií vôbec najdlhšie a za celú túto dobu pozbierala minimum sťažností alebo reklamácií.

 

Celá spálňa v jednom štýle

Kolekcia PAVLA obsahuje veľké množstvo produktov, ktorými môžete vkusne aj prakticky obohatiť Vašu spálňu.

Súhra designu

Ucelená kombinácia

Z doplnkov k spálni PAVLA si určite vyberiete. V tomto dizajnovom rade nájdete toaletný stolík, skrine, komody, zásuvky pod posteľ, zrkadlo, stoličku, servírovací stolík . Všetko v prvotriednej povrchovej úprave a kvalitným spracovaním, ktoré je produktom JELÍNEK vlastné.

Ako nábytok vyrábame
Robíme radosť ľuďom

Napísali nám

Marta H., Modrica

"Slúži dodnes"

„Zhruba pred 20 rokmi sme si kúpili vašu spálňu (postele a skrine), ktoré nám v plnej kvalite slúžia dodnes. O niečo neskôr ďalšie postele pre mojich rodičov, tento rok sme menili matrace a sme veľmi spokojní. Tým chcem povedať, že odvádzate skvelú prácu na vysokej úrovni a držíte sa na slovenskom trhu toľko rokov. Ďakujem vám za poctivé remeslo a prajem pevné nervy do ďalších rokov!"

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Len kvalitné drevo robí zo spálne PAVLA aj po rokoch veľmi žiadaný kus nábytku. PAVLA je k dostaniu v troch drevinách, BUK, DUB a DUB RUSTÍK . Oproti dubu nemá BUK tak výraznú kresbu, stále sa jedná o vybrané drevo z priebežnej škárovky. DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme výhradne olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na spálni PAVLA pozrieť