Menu
zavřít

Ložnice LARA a skříň RAMINTA

U kolekce LARA německý designér Jochen Flacke precizně a špičkově zpracoval přírodní masivní dub. Základem designového řešení je elegantní zakulacení všech hran a zejména nohou. 

Ložnice LARA a skříň RAMINTA
Neotřelý design

Obrácený rádius čela

U kolekce LARA německý designér Jochen Flacke precizně a špičkově zpracoval přírodní masivní dub. Základem designového řešení je elegantní zakulacení všech hran a zejména nohou. Precizní opracování nábytku doslova svádí k pohlazení a čerpání energie z masivního dřeva.

Obrácený rádius čela

Obrácený rádius u hlavového čela postele LARA navozuje pocit objetí a bezpečí. Vložený čalouněný díl změkčuje vnitřní prostor postele.

Designová úchytka

Úchytky nočních stolků a komod LARA jsou elegantně zafrézovány do masivního čílka a umocní tak design celé kolekce.

Oblé rohy postele

Postel LARA je jedinečná pro svůj výjimečný design. Nohy postele jsou zakulaceny a vytváří zajímavý designový, ale i praktický prvek postele.

Skříň RAMINTA

Unikátní skříň se štípaným panelem

Vhodným doplňkem ke všem ložnicím z produkce naší firmy je velká skříň RAMINTA, která nabízí spoustu úložného prostoru. Zajímavé jsou posuvné dveře, které architekt navrhl v kombinaci štípaného panelu z masivního dřeva a skla. Praktické řešení a možnou úpravu skříně na zakázku ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Na výrobu této kolekce používáme tvrdé dřeviny DUB a DUB RUSTIK. Dubové dřevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou přírodní strukturou. 

Naše kvalita
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.