Menu
zavrieť

Spálňa LARA a skriňa RAMINTA

U kolekcia LARA nemecký dizajnér Jochen Flack precízne a špičkovo spracoval prírodný masívny dub. Základom dizajnového riešenia je elegantný zaoblenia všetkých hrán a najmä nôh. Obrátený rádius u hlavového čela postele LARA navodzuje pocit objatia a bezpečia. Vložený čalúnený diel zmäkčuje vnútorný priestor postele. Precízne opracovanie nábytku doslova zvádza k pohladenie a čerpanie energie z masívneho dreva.

Spálňa LARA a skriňa RAMINTA
Nevšedný dizajn

Obrátený rádius čela

Pri kolekcii LARA nemecký dizajnér Jochen Flacke precízne a špičkovo spracoval prírodný masívny dub. Základom dizajnového riešenia je elegantné zaguľatenie všetkých hrán a najmä nôh. Precízne opracovanie nábytku doslova zvádza k pohladeniu a čerpaniu energie z masívneho dreva.

Obrátený rádius čela

Obrátený rádius pri hlavovom čele postele LARA navodzuje pocit objatia a bezpečia. Vložený čalúnený diel zmäkčuje vnútorný priestor postele.

Dizajnová úchytka

Úchytky nočných stolíkov a komôd LARA sú elegantne zafrézované do masívneho čela a umocnia tak dizajn celej kolekcie.

Oblé rohy postele

Posteľ LARA je jedinečná pre svoj výnimočný design. Nohy postele sú zaguľatené a vytvárajú zaujímavý dizajnový, ale aj praktický prvok postele.

Skriňa RAMINTA

Unikátna skriňa so štiepaným panelom

Vhodným doplnkom ku všetkým spálňam z produkcie našej firmy je veľká skriňa RAMINTA, ktorá ponúka množstvo úložného priestoru. Zaujímavé sú posuvné dvere, ktoré architekt navrhol v kombinácii štiepaného panelu z masívneho dreva a skla. Praktické riešenie a možnú úpravu skrine na zákazku ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Na výrobu tejto kolekcie používame tvrdé dreviny DUB a DUB RUSTIK. Dubové drevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou prírodnou štruktúrou.

Naša kvalita
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .