Menu
zavrieť

Sedacia súprava RÁCHEL

Rozkladacia sedacia súprava RÁCHEL ponúka pohodlné posedenie. Kreslá vyrábame s úložným priestorom alebo s rozkladacím mechanizmom. Jednotlivé prvky možno kombinovať a vytvoriť rohovú zostavu.

Sedacia súprava RÁCHEL
Pohodlné sedenie

Príjemné posedenie
pre celú rodinu

Rozkladacia sedacia súprava RÁCHEL ponúka pohodlné sedenie. Kreslá vyrábame s úložným priestorom alebo s rozkladacím mechanizmom. Jednotlivé prvky je možné kombinovať a vytvoriť rohovú zostavu.

Jeden dizajn, mnoho výrobkov

Ucelená nábytková zostava

Pre obľúbenosť kolekcie RÁCHEL sme vyvinuli aj obývaciu stenu rovnakého designu. Portfólio produktov RÁCHEL je tak nebývalo široké. Navyše dokážeme uspokojiť atypické požiadavky na jednotlivé produkty alebo zostavy.

Rozkladacie kreslo

Pre príležitostné
prespanie

Kreslá RÁCHEL vyrábame vo variante s úložným priestorom alebo rozkladom. Jednoduchým rozložením získate lôžko na príležitostné prespanie.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Obývacia stena ELEN je k dostaniu v dvoch drevinách, BUK , DUB a DUB RUSTIK.
DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny. BUK je svetlejšia, pružnejšia a má jemnejšiu štruktúru.

Naša kvalita
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Sedacia súprava v mnohých farebných odtieňoch

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Varianty kresiel RÁCHEL

Kreslo RÁCHEL s úložným priestorom
Kreslo RÁCHEL rozkladacie
Dvoukřeslo RÁCHEL s úložným priestorom
Dvoukřeslo RÁCHEL rozkladacie
Trojkreslo RÁCHEL s úložným priestorom
Trojkreslo RÁCHEL rozkladacie
Kreslo RÁCHEL rohové
Konferenčný stolík RÁCHEL
Sme Vám blízko

Kde sa môžem na sedaciu súpravu RÁCHEL pozrieť