Menu
zavrieť

Obývacia stena FLABO

Kolekcia FLABO vznikla v spolupráci s nemeckým dizajnérom Jochenom Flack a ponúka veľké množstvo prvkov, ktoré je možné rôzne kombinovať. Jednotlivé prvky obývacia kolekcie nadväzujú na štýl veľmi obľúbené spálne FLABO.

Obývacia stena FLABO
Dizajn Jochen Flacke

Obývacia stena
z masívneho duba

Spoľahlivosť, odolnosť a prírodná krása prenesená do vašej obývačky. Kolekcia FLABO vznikla v spolupráci s nemeckým dizajnérom Jochenom Flacke a ponúka veľké množstvo prvkov, ktoré je možné rôzne kombinovať. Jednotlivé prvky obývacej kolekcie nadväzujú na štýl veľmi obľúbenej spálne FLABO.

Energia masívneho dreva

Odpočinok v obývacej izbe s dizajnovým nábytkom, ktorý je vyrobený z prírodného duba Vám dodá energiu naviac.

Prvotriedne kovanie

Naše obývacie steny sú vybavené kvalitným kovaním s tlmenými dojazdy zásuviek a s tlmeným zatváraním dvierok komôd.

Elegantný a vzdušné

Komody o výške jednej zásuvky je možné montovať priamo na stenu. Vďaka tomu vytvorí ilúziu levitácie, čím nadväzujú na dizajn spálne Flabo.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Len vďaka skutočne kvalitnému materiálu je celá kolekcia taká exkluzívna. Obývacia stena FLABO je k dostaniu v dvoch drevinách, DUB a DUB RUSTÍK . DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Radosť pohladiť

Perfektne zaoblené hrany

Všetkým zaobleným hranám dodávame lásku ručným brúsením, vďaka tomu sú hrany príjemné na dotyk. Aj zásuvky s vyfrézovaným úchytom prejdú rukami našich šikovných brusičov. Triesku si s nábytkom od nás nezadriete!

Ako nábytok vyrábame
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Obývacia stena v mnohých odtieňoch dreva

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na obývaciu stenu FLABO pozrieť

Robíme radosť ľuďom

Napísali nám