Menu
zavrieť

Ortopedické lamelové matrace SÁRA

Posteľ je jedným z najúžasnejších vynálezov všetkých čias. Pri spánku je človek schopný zregenerovať až 90% svojich fyzických a duševných síl. Na to, či sa ráno zobudíte oddýchnutí a plní energie, má rozhodujúci vplyv práve voľba správneho matraca. Pre zdravý spánok a dokonalú relaxáciu Vám ponúkame ortopedické lamelové matrace SÁRA Basic, SÁRA Klasik, SÁRA Komfort, SÁRA Spirit a SÁRA Boxspring.

Sprievodca výberom matraca

Neviete si rady s výberom správneho matraca a jeho konfigurácie? Vyskúšajte nášho šikovného a rýchleho radcu .

Spustiť sprievodcu výberom matraca

Chcete sa ráno prebúdzať oddýchnutí?

Tak dobre a kvalitne spite! Spánkom trávime tretinu života a jeho kvalita sa premieta aj do zvyšných dvoch.

Pozrite sa, ako vám matrac SÁRA pomôže ku kvalitnému spánku.

Matrac SÁRA pomohl už viac ako 200 000 ľuďom zdravo a pohodlne spať.

Matrac SÁRA je ako skladačka

Každý z našich ortopedických lamelových matracov sa skladá z troch základných častí. Každý komponent je vymeniteľný, takže je možné jednoducho meniť konfiguráciu či obnovovať životnosť matraca.

Ortopedický lamelový rošt

Základom každej z našich matracov je ortopedický lamelový rošt zložený z bukových lamiel a troch pozdĺžnych nosníkov, ktoré vyrábame pre váhové kategórie do 60 kg, 60-80 kg, 80-110 kg a nad 110 kg.

Roznášacia vrstva

Na ortopedickom lamelovom rošte leží roznášacia vrstva (pena), Ktorá ovplyvňuje povrchovú mäkkosť matraca. Vyberať môžete z ponuky niekoľkých roznášacích vrstiev s rôznymi vlastnosťami a zvoliť si práve tú, ktorá pre vás bude najpohodlnejšia.

Snímateľný poťah

Celá matrac je "zabalená" do snímateľného pratelného poťahu. Všetky naše poťahy sú prešité antialergickou vrstvou pre maximálnu hygienu.

Maximálna priedušnosť a hygiena

Ľudské telo cez noc vypotí až jeden liter potu , ktorý sa musí niekam vstrebať. Pokiaľ sa vstrebávať nebude, budete sa v noci prehrievať. A nielen to! V matraci sa budú tvoriť plesne, množiť roztoče a baktérie. Aj keby ste neboli alergici, toto určite nechcete.

Práve priedušnosť nášho matraca sme dotiahli k dokonalosti. Matrac SÁRA totiž dýcha. Ortopedický lamelový rošt, ktorý tvorí jadro matraca je plný vzduchu. Pri zmenách spánkovej polohy do seba matrac pumpuje nový vzduch a tvorí tak suché a čisté prostredie napomáhajúce správnej termoregulácii organizmu.*

*matrac SÁRA funguje najlepšie položený na pevnej priedušnej podložke ako je napr. latový rošt s medzerami medzi latami

Relaxácia chrbtice aj nervovej sústavy

Ortopedický lamelový rošt dokáže dostatočne pevne a pritom citlivo skopírovať tvar tela v akejkoľvek polohe, správne ho podoprieť, dokonale uvoľniť a pretiahnuť.
Pri spánku v polohe na boku, zostáva os chrbtice rovná , pri ležaní na chrbte vo svojom prirodzenom, fyziologicky zakrivenom tvare. Tým dochádza k lepšiemu prekrveniu medzistavcových platničiek a celkovej relaxácii nervovej sústavy.

Dlhá životnosť a obnoviteľné komponenty

Myslíme na vás aj na prírodu. Preto si dávame záležať na výbere kvalitných materiálov s dlhou životnosťou. Kvalitné studené HR alebo latexové peny, bukové lamely aj všetky poťahy vám budú slúžiť mnoho rokov.

Nielen, že vám matrac vyrobíme na mieru, jednotlivé komponenty navyše môžete kedykoľvek vymeniť za nové a tým životnosť svojho matraca ešte predĺžiť.

Náhradné komponenty
Garancia vrátenia peňazí

A čo keď mi matrac nesadne?

Zakladáme si na tom, aby váš spánok bol kvalitný a bez kompromisov ! Vieme, že zvyknúť si na nový matrac chvíľu trvá. A preto vám dávame možnosť si náš matrac vyskúšať v pohodlí Vášho domova až po dobu 101 nocí s garanciou vrátenia peňazí.

Viac o garancii