Menu
zavřít

Ložnice GABRIELA

Postel GABRIELA stojí nohami pevně na zemi, a proto i Vám poskytne pocit bezpečí a stability. Chcete-li si navíc zpříjemnit ranní vstávání, vyzkoušejte naši nadstandardně vysokou postel GABRIELA PLUS. Potěší Vás.

Ložnice GABRIELA
Ložnice GABRIELA

Ložnice pro vysoký komfort

Postel GABRIELA stojí nohama pevně na zemi, a proto i Vám poskytne pocit bezpečí a stability. Chcete-li si navíc zpříjemnit ranní vstávání, vyzkoušejte naši nadstandardně vysokou postel GABRIELA PLUS.

Zaoblené hrany

Perfektní zpracování všech hran a oblin. Při výrobě této postele kombinujeme 40 mm a 25 mm silný masiv.

Kovová úchytka

Je typickým znakem této kolekce. Postel můžete doplnit nočními stolky nebo nočními poličkami, které se zavěšují na bočnici postele.

Kolekce GABRIELA PLUS

Chcete si zpříjemnit ranní vstávání? Vyzkoušejte si naši nadstandardně vysokou postel GABRIELA PLUS. 

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Na výrobu této kolekce používáme tvrdé dřeviny DUB, DUB RUSTIK a BUK. Dubové dřevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou přírodní strukturou. Bukové dřevo je světlejší a má méně výraznou strukturu. 

Více o materiálech
Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici GABRIELA podívat