Menu
zavrieť

Spálňa GABRIELA

Posteľ GABRIELA stojí nohami pevne na zemi, a preto aj Vám poskytne pocit bezpečia a stability. Ak chcete si navyše spríjemniť ranné vstávanie, vyskúšajte našu nadštandardne vysokú posteľ GABRIELA PLUS. Poteší Vás.

Spálňa GABRIELA
Spálňa GABRIELA

Spálňa pre vysoký komfort

Posteľ GABRIELA stojí nohami pevne na zemi, a preto aj vám poskytne pocit bezpečia a stability. Ak si chcete navyše spríjemniť ranné vstávanie, vyskúšajte našu nadštandardne vysokú posteľ GABRIELA PLUS.

Zaoblené hrany

Perfektné spracovanie všetkých hrán a oblín. Pri výrobe tejto postele kombinujeme 40 mm a 25 mm hrubý masív.

Kovová úchytka

Je typickým znakom tejto kolekcie. Posteľ môžete doplniť nočnými stolíkmi alebo nočnými poličkami, ktoré sa vešajú na bočnici postele.

Kolekcia GABRIELA PLUS

Chcete si spríjemniť ranné vstávanie? Pozrite si našu nadštandardne vysokú posteľ GABRIELA PLUS. 

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Na výrobu tejto kolekcie používame tvrdé dreviny DUB, DUB RUSTIK a BUK . Dubové drevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou prírodnou štruktúrou. Bukové drevo je svetlejšie a má menej výraznú štruktúru.

Viac o materiáloch
Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám

Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na spálňu GABRIELA pozrieť