Menu
zavřít

Ložnice DALILA

Jednoduchá linie a precizní opracování masivního dřeva řadí ložnici DALILA mezi současné trendy moderního nábytku. Zafrézované úchytky příjemně ladí k čistému designu celé kolekce. Kolekce DALILA LUX je vyrobena ze 40 mm silných čel, které díky svému zkosení dodávají posteli luxusní vzhled. Horní pláty komod a skříní jsou u kolekce DALILA silné 25 mm a u kolekce DALILA LUX 40 mm.

Ložnice DALILA
Ložnice DALILA

Ložnice plná šarmu

Jednoduchá linie a precizní opracování masivního dřeva řadí ložnici DALILA mezi současné trendy. Zafrézované úchytky příjemně ladí k čistému designu celé kolekce. 

Kolekce DALILA LUX

Kolekce DALILA LUX je vyrobena ze 40 mm silných čel, které díky svému zkosení dodávají posteli luxusní vzhled.

Velký výběr komod a skříní

Horní pláty komod a skříní jsou u kolekce DALILA silné 25 mm a u kolekce DALILA LUX 40 mm.

Oceněná kolekce

Nábytková kolekce DALILA získala prestižní ocenění „ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK“

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Na výrobu této kolekce používáme tvrdé dřeviny DUB, DUB RUSTIK, BUK a BUK CINK. Dubové dřevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou přírodní strukturou. Bukové dřevo je světlejší a má méně výraznou strukturu. 

Více o materiálech
Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici DALILA podívat