Menu
close

Bedroom DALILA

The simple line and precise processing of solid wood rank the DALILA bedroom among the current trends in modern furniture. The milled handles pleasantly harmonize with the clean design of the entire collection. The DALILA LUX collection is made of 40 mm thick fronts, which give the bed a luxurious look thanks to their bevel. The upper plates of chests of drawers and cabinets are 25 mm thick for the DALILA collection and 40 mm for the DALILA LUX collection.

Bedroom DALILA
Ložnice DALILA

Ložnice plná šarmu

Jednoduchá linie a precizní opracování masivního dřeva řadí ložnici DALILA mezi současné trendy. Zafrézované úchytky příjemně ladí k čistému designu celé kolekce. 

Kolekce DALILA LUX

Kolekce DALILA LUX je vyrobena ze 40 mm silných čel, které díky svému zkosení dodávají posteli luxusní vzhled.

Velký výběr komod a skříní

Horní pláty komod a skříní jsou u kolekce DALILA silné 25 mm a u kolekce DALILA LUX 40 mm.

Oceněná kolekce

Nábytková kolekce DALILA získala prestižní ocenění „ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK“

Špičkový materiál z českých lesů

Základem je kvalitní dřevo

Na výrobu této kolekce používáme tvrdé dřeviny DUB, DUB RUSTIK, BUK a BUK CINK. Dubové dřevo je trvanlivé a pevné s charakteristickou přírodní strukturou. Bukové dřevo je světlejší a má méně výraznou strukturu. 

Více o materiálech
Děláme radost lidem

Napsali jste nám

Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme pouze olejem HONEY a NATUR.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na ložnici DALILA podívat