Naše vize

Naše vize

Kvalitní nábytek z masivního dřeva začal vyrábět náš prapradědeček a v jeho tradici pokračujeme již přes 120 let. V krvi nám už pět generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu. Společně se snažíme, aby se naše jméno stalo synonymem pro nejkvalitnější nábytek z masivu a nejlepší péči o zákazníky nejen v Česku, ale i v celé Evropě.

Ing. Tomáš Jelínek
riaditeľ spoločnosti

viac o nás

Prečo si urobiť radosť u nás

Záruka

Poskytujeme nadstandardní 5letou záruku na veškerý nábytek a matrace.

Kvalita

Na kvalitním zpracování si potrpíme i v místech, která nejsou vidět.

Servis

I po skončení záruky poskytujeme dále servis a kdykoliv za vámi přijedeme.

Dřevo

Nábytek vyrábíme z masivního dřeva a bez toxických látek.

https://www.jelinek.eu/wp-content/uploads/2015/08/vyroba.jpg

Naše vášeň pro dřevo

Kvalitní nábytek z masivu vyrábíme již od roku 1897. První zákazníky získával náš pradědeček díky své poctivé práci, na kterou klademe důraz i my. Proto stále zachováváme i řemeslnou ruční práci a dbáme na precizní zpracování. Na návrzích kolekcí spolupracujeme s uznávanými designéry a získali jsme již mnohá ocenění.

Nakoukněte nám pod ruce:

Výroba nábytku Výroba matrací

Novinky

Jsme tu pro Vás! Aktuální informace

23.10.2020

Milí zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR jsou všechny naše podnikové prodejny od čtvrtka 22. 10. 2020 uzavřeny. Showroom v Bratislavě bude uzavřen od 24. 10. 2020. Zůstaňte i tak ve spojení s námi a využijte našich nových online služeb naši kolegové se Vám budou rádi věnovat. Pokud máte zájem o náš katalog nábytku nebo matrací […]Píšeme pre Vás

Hledáme kolegu/kolegyni na showroom ve Valašském Meziříčí!

20.10.2020

Hledáme posilu do našeho obchodního týmu ve Valašském Meziříčí. Do naší podnikové prodejny ve Valašském Meziříčí hledáme posilu na pozici Péče o zákazníky. Potřebujeme týmového hráče, který je usměvavý, má chuť komunikovat se zákazníky a chce zákazníkům pomáhat s jejich přáními či požadavky.