Menu
zavřít

Stůl RADIX,
židle TAMMI

Zjistit více
Stoly a židle z masivu

Kus přírody
ve Vaší jídelně

Stůl z masivního dřeva dodá Vaší jídelně příjemnou atmosféru a bude sloužit po generace, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o vzhledu, funkci a pohodlí. Skvělým doplňkem ke stolům jsou židle TAMMI z dubového masivu.

Objevte stoly z masivu a židli TAMMI v našem eshopu

Použitý materiál

Základem je kvalitní dřevo

Stůl RADIX vyrábíme ze 40 mm silného masivního dřeva DUB, DUBU RUSTIK a  jádrového JASANU. DUB RUSTIK a JASAN nabízíme v povrchové úpravě olejem NATUR nebo HONEY.
Židle TAMMI
vyrábíme ze 100 % dubového masivu.

Důmyslná a pevná
konstrukce

Povrchová úprava nejvyšší úrovně

Barevné kombinace dle Vašich představ

Stoly vyrobené z masivního DUBU upravujeme akrylátovým lakem s možností namoření na požadovaný odstín dle vzorníku. 
Stoly vyrobené z dřeviny DUB RUSTIK a JASAN jádrový upravujeme přírodním olejem NATUR, horní vrstva odolný stolový olej. 
U dřeviny DUB RUSTIK jsou přirozené velké suky a praskliny, které jsou černě vytmeleny.
Židle TAMMI nabízíme v barevných variantách podle našeho vzorníku. Pokud si nevyberete z naší nabídky olejů či moření můžeme Vám namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku.

Varianty stolu RADIX

Varianty stolů z masivu

Jídelní stůl je místo, kde se u jídla setkává celá rodina. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o pohodlí. Stůl vyrobený z masivního dřeva se vyjímá nejen v kuchyni, ale i v obývacím pokoji. Přirozeným doplňkem každého stolu jsou dřevěné židle. Precizní provedení židlí TAMMI ladí s krásou dubového stolu. Bohatá nabídka barev čalouněného sedáku a povrchovým úprav umožní vybrat kombinaci, která splní Vaše očekávání.

Židle TAMMI

Rozměry židle TAMMI

 

Výška sedáku židle TAMMI :48 cm 
Šířka sedáku:47,5 cm 
Hloubka sedáku:47 cm 

Ke stažení

Stáhněte si

01. 01. 2022

Ceník stolů z masivu a židle TAMMI v Kč


Stáhnout


14. 4. 2021

Vzorník moření a olejů


Stáhnout


14. 4. 2021

Seznam čalounických látek


Stáhnout

14. 4. 2021

Montážní návod stůl RADIX


Stáhnout

Čalounické látky

Jak vybrat čalounickou látku?

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, proto jsou levnější.

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Tyto látky mají povrchovou úprava TEFLON nebo AQUACLEAN, které se velmi snadno čistí. 

Kůže

Do této kategorie patří přírodní kůže od českého dodavatele. Kůže je příjemná a hebká na dotek, ale přitom má silný a odolný povrch, který se nedá lehce protrhnout či poničit. Kůže je velmi vhodná pro alergiky.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na RADIX & TAMMI podívat

Jsme tu pro Vás

Ptáte se nás

Jak dlouho trvá, než stůl vyrobíte?

Obvykle 8 týdnů od uzavření objednávky. Pro okamžité doručení ale máme vždy něco v našem Outletu.

Jak je to s dodáním a montáží?

Naši řidiči Vám náš nábytek rádi přivezou a v případě zájmu provedou na místě profesionální montáž.

Jak čistit čalounické látky?

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, jsou levnější a čistí se běžným šamponováním. 

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Povrchová úprava TEFLON zajišťuje, že látka odpuzuje špínu a případné znečištění se čistí šamponováním. Úprava AQUACLEAN také odpuzuje nečistoty - tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která brání proniknutí nečistot do látky a díky tomu se dá jednoduše čistit vodou. 

Kůže

 Do této kategorie patří přírodní kůže od českého dodavatele. Kůže je příjemná a hebká na dotek, ale přitom má silný a odolný povrch, který se nedá lehce protrhnout či poničit. Na údržbu je nenáročná, lehce udržovatelná od prachu, a proto je velmi vhodná i pro alergiky.

Rádi Vám poradíme

Napište nám