Menu
zavřít
Maximální pohodlí.

Jídelní set SEBA

Zjistit více
Stůl SEBA

Prostorný a stabilní

Srdcem každé jídelny je jídelní stůl. Pozvěte svou rodinu či přátele a prostřete jídelní stůl SEBA. Komfortní posezení zaručí pohodlná židle SEBA. Stůl SEBA vyrábíme v rozkládací a nerozkládací variantě. Maximální délka stolu při jeho rozložení je až 260 cm. Pohodlné sezení tak nabídne až 8 osobám. 

Přejít do e-shopu
Židle SEBA

Pohodlné sezení

Ke stolu SEBA se skvěle hodí stejnojmenná židle. Židle SEBA je pevná, stabilní a nabízí pohodlné posezení. 

260

cm maximální délka stolu SEBA po rozložení

8

osob najde u stolu pohodlné sezení

12

rukama projde stůl SEBA v naší výrobě

Objevte jídelní set SEBA v e-shopu

Barevné kombinace dle Vašich představ

Barevné kombinace dle Vašich představ

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. 

Varianty stolu SEBA

 

Varianty stolu SEBA

Stůl SEBA pro Vás vyrábíme v rozkládací a nerozkládací variantě. Rozkládací stůl SEBA je možné vložením dalšího plátu rozložit až na délku 260 cm.. Vkládací plát je uschován uvnitř stolu. Pohodlně se k němu posadí až 8 lidí. Ohýbané části stolu jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva.

 

 

Židle SEBA

 

Židle SEBA

Židle SEBA je praktická a pohodlná židle. Židli SEBA jsme schopni vyrobit i ve stohovatelné variantě. Barvu čalouněných částí si můžete zvolit podle svých představ.

 

 

 

Ke stažení

Stáhněte si

01. 01. 2022

Ceník sedacích souprav, stolů a židlí v Kč

Stáhnout

25. 03. 2021

Vzorník moření a olejů

Stáhnout

25. 03. 2021

Seznam čalounických látek

Stáhnout

 
 
Čalounické látky

Jak vybrat čalounickou látku?

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, proto jsou levnější.

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Tyto látky mají povrchovou úprava TEFLON nebo AQUACLEAN, které se velmi snadno čistí.